Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 21.07.2018 o 16:55, Anecik napisał:

Ja się wybieram we wtorek - najprawdopodobniej.

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia.

Z chęcią się dorzucę!

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Anula napisał:

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia.

Żaden problem :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Anula napisał:

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia.

Żaden problem :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia.

Anulko,ja również chętnie się dołożę.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Myślę, że to by najbardziej Basię ucieszyło. 

A ja nie myślę tylko wiem.  Ona się bardzo o niego martwi 

Anulko nie wiem czy uda mi się przemycić bukiecik do szpitala ale spróbuję. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

A ja nie myślę tylko wiem.  Ona się bardzo o niego martwi 

Anulko nie wiem czy uda mi się przemycić bukiecik do szpitala ale spróbuję. 

Może się uda przemycić w torebce dlatego napisałam mały bukiecik a nie wiązanka.

Odnośnie psiaka to musi być ktoś za niego odpowiedzialny,założony wątek itd.Bez Basi to raczej będzie trudne.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Aneciu,czy nie sprawiło by Tobie kłopotu gdybyś mogła kupić mały bukiecik kwiatów,jakieś lepsze soki,owoce,może coś słodkiego i przekazała naszej Basi? Ja pokryję koszt zakupu(przeleję na konto).

Chciałabym a żeby Basia wiedziała,że o niej myślimy i jesteśmy dobrymi myślami powrotu do zdrowia. 

 

19 godzin temu, b-b napisał:

Z chęcią się dorzucę!

 

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Anulko,ja również chętnie się dołożę.

 

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Ja też.

I ja :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, a może zrzucimy się na wyciągnięcie tego psiaczka ze schronu, po którego jechała Basia z Panią?

Przykro mi ale na stałą już nie mogę sobie pozwolić.

Jedyne co to po 10 po wypłacie małą jednorazową mogę dać :(

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, agat21 napisał:

Myślę, że to by najbardziej Basię ucieszyło. 

Basia o niczym innym nie myśli , cały czas mówi ,że gdyby nie ten wypadek psiak miałby dom. Prosiła mnie żeby wstawić jego zdjęcia , ale widzę ,że Anecik już to zrobiła. Byłam wczoraj odwiedzić Basię , mam WAM bardzo gorąco podziękować za ciepłe myśli , słowa i modlitwy . Wczoraj miała pojechać do innego szpitala na konsultację ortopedyczną , ale się nie doczekała , może dzisiaj. Cały czas jest na ketanolu dożylnie ,musi być w pozycji półsiedzącej a w takiej nie potrafi zasnąć i męczy się w nocy. Można jej wstać tylko do toalety .Będzie miała gorset ,a właściwie dwa , bo jeden jakiś podróżny. Zapytałam ją ,czy pani ,która prawie ją zabiła zadzwoniła zapytać o zdrowie. No ,zadzwoniła w dniu wypadku ,później już tylko napisała sms jakie to ona biedaczka ma kłopoty ,że nie śpi ,bo głowa ją boli , że auto do kasacji , że psychicznie z nią źle i tak dalej i dalej tylko o sobie ,ani słowa o zdrowie Basi. Szlak mnie trafia jasny !! Basia jak to Basia nie powiedziała pani ,że jeszcze leży w szpitalu ,bo po co pani dokładać kłopotu i zmartwień. Najbardziej przeżywa to ,że nie może być ze swoim ukochanym Pączkiem. Najwspanialszą wiadomością było by gdyby dało się uratować tego psa.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anecik napisał:

O tego. Max. 1 rok, ładnie chodzi na smyczy, bardzo proludzki, do psów ok.

Jeśli ktoś ułoży tekst ogłoszenia, to ogłoszę go na OLX i będę wyróżniać na okrągło.

 

Jeśli zbierzemy komplet deklaracji i Anecik zgodzi się go przyjąć (Aneciu nie bij), to mogę wziąć go pod swoją opiekę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Anecik nie ma miejsca, już do niej dzwoniłam. Do 15 sierpnia jest zapsiona po dach:(

 

 

Szkoda, że Pani nie zdaje sobie sprawy, że może ponieść konsekwencje tego wypadku. Bo to nie jest kolizja, tylko już wypadek drogowy:

"Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni.

Odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku komunikacyjnego możliwa jest w przypadku ustalenia, że w wyniku naruszenia obowiązujących sprawcę w konkretnych okolicznościach zasad bezpieczeństwa w ruchu, doszło do powstania wskazanych w ustawie skutków."

 

Link to comment
Share on other sites

Telma była dziś na konsultacji.  Na szczęście z kręgosłupem jest ok. 

Do Basi wyjazd musiałam przełożyć bo miała jechać do ortopedy.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Macie jakieś inne propozycje?

Może uda się wcześniej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Jeśli ktoś ułoży tekst ogłoszenia, to ogłoszę go na OLX i będę wyróżniać na okrągło.

 

Jeśli zbierzemy komplet deklaracji i Anecik zgodzi się go przyjąć (Aneciu nie bij), to mogę wziąć go pod swoją opiekę.

Elu, jesteś kochana!!!

Ostatnio znów było głośno o dwóch hotelach ( w jednym psiak uciekł, w drugim pracownicy bili psiaki łopatami).

Nie umniejszając innym hotelikom, może lepiej poczekać na miejsce u Anecik?

Wszyscy wiemy, że u Anecik psiaki mają wspaniałą opiekę i wiele, wiele serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...