Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

12 godzin temu, helli napisał:

Ciekawe czy uszko stanie? Hehe

Czy on tak ciągle z tym jednym klapniętym? Rozbrajający jest.

 

No właśnie, to jest niesamowite. Niby tylko jedno klapniete uszko, a już psiak jest wyjątkowy i budzi sympatię :)

To klapniete chyba już się nie podniesie, ale kto wie...:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Śliczny psiaczek - coraz bardziej zadowolony ze swego życia.

To bardzo, bardzo dużo. I on doskonale to rozumie, jest spokojny i wdzięczny za wszystko. 

To prawda. Jeszcze tylko, żeby rozumiał, ze to nie jest jego docelowy dom... Bo On bardzo, bardzo już się przywiązuje. Okropna jest świadomość, ze kolejny raz będzie musiał przeżyć utratę domu i człowieka, któremu zaufał.  Na szczescie to mlodziutki psiaczek, szybko sie pozbiera...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Karacik ma około 1-1,5 roku. Figuniu on się nauczy chodzić na smyczy. Muszę spytać  jak nad tym popracować.

 

3 godziny temu, Poker napisał:

To normalne, ,że pies , który nie umie chodzić na smyczy miota się z jednej strony na drugą. Pomóc mogą smaczki trzymane w ręce po jednej stronie i podtykane pod nos. Ja zwykle prowadzę  po ulicy na krótkiej smyczy.Popuszczam dopiero w parku.

To pierwszą radę już mamy :) Dziękuję! 

Jeszcze "tylko" muszę wymyśleć odpowiednio kuszący smaczek. Bo maluch nieco sie rozbisurmanił i zjada tylko gotowane mięso ale też nie rzuca się na nie lapczywie. Natomiast chętnie zjada chleb...

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Jeszcze "tylko" muszę wymyśleć odpowiednio kuszący smaczek. Bo maluch nieco sie rozbisurmanił i zjada tylko gotowane mięso ale też nie rzuca się na nie lapczywie. Natomiast chętnie zjada chleb...

 

Ale sobie wykombinował.

Być może kiedyś to było jego pożywienie?

Moje diablątka potrafią wyciągnąć suchy chleb i tym się dożywiać. I co z takimi zrobić?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Ale sobie wykombinował.

Być może kiedyś to było jego pożywienie?

Moje diablątka potrafią wyciągnąć suchy chleb i tym się dożywiać. I co z takimi zrobić?

Prawdopodobnie tak bylo. Do tego kosci, bo to, co Karat wydalil pierwszego dnia u mnie, to było coś białego i bardzo twardego. Przepraszam za temat...ale to wszystko daje obraz życia tych biedaków...

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam się przywitać i wrzucić zdj Cziko, Miodka, Karata :)

Słodziak z niego niesamowity, pierwszy raz mnie na oczy zobaczył a już chciał wskakiwać na kolana i cały czas prosił o mizianie :)

Jak dla mnie to jest gotowy do adopcji, nieraz przestraszy się jeszcze czegoś i go trochę paraliżuje ale to zapewne kwestia kilku tyg, może nawet i dni. Gdyby trafił do odpowiedzialnego domu, doświadczonego domu to myślę,że w ekspresowym tempie stałby sie radosnym, wesołym psiakiem 24h/dobe :)

Zdj nie obrabiałam, wrzucam takie jakie wyszły, do ogłoszeń pasowałoby je trochę poprzecinać, ale to już pozostawiam osobie która bedzie robiła ogłoszenia

DSC03663.JPG.542bd9da52bf94c64c5808a143242514.JPG

DSC03666.JPG.962769a33c7b0db1719cc9bf83f137f1.JPG

DSC03667.JPG.031e9f43058d19e157f0be387732d36b.JPG

DSC03669.JPG.d84494b0775688743fc3d6c861a64660.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

Ewu - co z pobitym psiakiem, który przeszedł operację usunięcia oka i jąder oraz miał szyty zmasakrowany pysk  ?  W jakim jest obecnie stanie ?

W porządku. Wszystko się zagoiło.

ZdjÄcie użytkownika CzÅowiek i pies.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Co u szczeniaczków, Joasiu? Ktoś dzwoni czy cisza?
Świetnie, że Suri już u siebie.

A Karacik uroczy.

Joasia wyjechała. Zostały jeszcze Ringo i Agatka, są w Gliwicach.

Lumi wczoraj pojechała do domu. Dzisiaj do domu pojechał też jeden z siedmiu szczeniaczków w typie labradorków.

Czyli zostało sześć plus cztery z rury, no i Agatka i Ringo. W sumie w Gliwicach mamy 12...:(

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, ewu napisał:

Dzisiaj do schroniska trafiła pobita suka ciąży. Wszystkie szczeniaczki martwe, krwotok :( Udało się ją uratować.

Będziemy szukać przynajmniej domu tymczasowego.

Co za parszywy  bandyta jej to zrobił 545247310_zy4.gif.784d21e924b28f4e9984a5dcbdcd7d37.gif

Biedactwo  970363596_pacz3.gif.773909832537d061a5c1d87e7bdaf8ab.gif 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...