Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Jutro dt pojedzie do weta.  Dawno nie widziałyśmy tak smutnych szczeniaczków. Mają apetyt, zjadły zmiksowane piersi z indyka z ryżem i  marchewką,  chrupią też kulki.

Psiaczki były okropnie zapchlone, miały też kleszcze. Zostały spryskne specjalnym środkiem odpowiednim dla szczeniąt.

Martwi mnie co z ich mamą, musi być w strasznym domu:(

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaki dzisiaj weselsze. Ogonki zaczynają merdać. Z ciekawością zaczynają podchodzić do człowieka, ale boją się brania na ręce. Jak widać na zdjęciu apetyt dopisuje. Wiele szczeniaków przewinęło sie przez mój dom , ale takich wystraszonych nigdy nie miałam . Powolutku damy radę i pokażemy , że nie każdy człowiek to ścierwo.

29214741_1458670487575985_1353761279243714560_o.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Joanna1235 napisał:

Dzieciaki dzisiaj weselsze. Ogonki zaczynają merdać. Z ciekawością zaczynają podchodzić do człowieka, ale boją się brania na ręce. Jak widać na zdjęciu apetyt dopisuje. Wiele szczeniaków przewinęło sie przez mój dom , ale takich wystraszonych nigdy nie miałam . Powolutku damy radę i pokażemy , że nie każdy człowiek to ścierwo.

 

Dzieciaczki są prześliczne, co wróży im szybkie znalezienie domów, ale jak to ścierwo (wyjątkowo trafne określenie) traktuje ich mamę. Co z nią :(    Niestety tego nie da się ustalić, a szkoda. Wielka szkoda.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Joanna1235 napisał:

Jak Wam się znudzi dajcie znać . 

Powtórzę za Ewa Marta

Cytat

Żartujesz? Te zdjęcia, to jak balsam dla duszy:) Maluszki najedzone, nie marzną, więc i humor wraca:)

Pewnie po raz pierwszy w życiu czują się tak dobrze i bezpiecznie.

Dzięki Wam za to   Szív rózsával

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...