Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 minuty temu, elik napisał:

To spora kwota :(   Ale  trzeba będzie zapłacić.

Wiem Elu. Ja za surowicę zapłaciłam z własnej kieszeni 840 zł. Trasy i bramek to już nie liczę a to też 160 zł.

Muszę zwrócić pożyczoną dla Neski surowicę, ona też przeszła parwo:( 

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo muszę Azalii wysyłać 100 zł  miesięcznie za jedzedzenie Matiego.

O lekach to już nie wspomnę. Mati miał wydarzenie na FB i byli sponsorzy ale brak zdjęc spowodował ,że wszyscy odeszli i Fundacja odmówiła opłacania Matiego bo nie ma żadnych wpłat na pieska. Ja  to muszę honorowo płacić. Powstał dług ale ostatnie choroby psiaków uniemożliwiły mi uregulowanie wszystkiego a kolejny miesiąc się zaczął. Bardzo się tym dodatkowo martwię:(

Mati przestraszył się fajerwerków u sąsiada Azalii i od tej pory nie ma mowy o fotkach, Ala nie ma możliwości zalogowania na dogo więc jedynie telefonicznie daje znać co u Matisia.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Dodatkowo muszę Azalii wysyłać 100 zł  miesięcznie za jedzedzenie Matiego.

O lekach to już nie wspomnę. Mati miał wydarzenie na FB i byli sponsorzy ale brak zdjęc spowodował ,że wszyscy odeszli i Fundacja odmówiła opłacania Matieo bo nie ma żadnych wpłat na pieska. Ja  to muszę honorowo płacić. Powstał dług ale ostatnie choroby psiaków uniemożliwiły mi uregulowanie wszystkiego a kolejny miesiąc się zaczął. Bardzo się tym dodatkowo martwi:(

Mati przestraszył się fajerwerków u sąsiada Azalii i od tej pory nie ma mowy o fotkach, Ala nie ma możliwości zalogowania na dogo więc jedynie telefonicznie daje znać co u Matisia.

Patowa sytuacja :(  Nawet z daleka nie można zrobić mu zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Basiu, dzielna Dziewczyno     5a82d62cd5391_serce3.gif.cc12524796f30947cbb0f5693f44bff7.gif

Robię bazarek. Igunia - jeden z beneficjentów w międzyczasie pojechała do DS.  Robimy ten bazarek wspólnie z anica i myślę, że też podjęłaby decyzję, żeby miejsce Iguni zajął Szkrabik.

Dziękuję Elu:(

Link to comment
Share on other sites

Sunia przeżyła operację. Okazało się ,że wstępna diagnoza , którą zrobiły moje wetki z Zabrza była słuszna. Sunia jednak nie miała złamanej szczęki tylko przykurcz mięśni żuchwy. W czasie operacji odbarczono te mięśnie i miejmy nadzieję,że tak zostanie. Trzeba będzie robić z nią ćwiczenia.

Strasznie się denerwowałam . Było ryzyko życia w jej stanie:(

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ewu napisał:

Sunia przeżyła operację. Okazało się ,że wstępna diagnoza , którą zrobiły moje wetki z Zabrza była słuszna. Sunia jednak nie miała złamanej szczęki tylko przykurcz mięśni żuchwy. W czasie operacji odbarczono te mięśnie i miejmy nadzieję,że tak zostanie. Trzeba będzie robić z nią ćwiczenia.

Strasznie się denerwowałam . Byłao ryzyko życia w jej stanie:(

Basiu, a kto płaci za sunię? Ty sama, czy ktos jeszcze się dorzuca?

Sunia musi ćwiczyć mięśnie żuchwy. Mnie doktor Olkowski (świetny ortopeda) zalecił dla jednego podopiecznego, który mial podobny problem dużo zabaw z piłką. Nie za twardą, żeby psiak mogl ja nagryzac i ćwiczyc mięśnie.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Ewa Marta napisał:

Basiu, a kto płaci za sunię? Ty sama, czy ktos jeszcze się dorzuca?

Ewciu myślę,że bedą na nią zbierać.To się wszystko okaże , na razie trzeba było ją ratować. Za Zabrze to ja sama muszę zapłacić.

Jeszcze wrośnięty pazur Cecyla i operację usunięcia macierzy muszę opłacić.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Tak wygląda ta sunieczka:(  Serce pęka:(

Basiu, wysyłam Ci zaraz 100 zł na opłacenie tej wizyty w Zabrzu. Jeśli coś zostanie, dorzuć do któregokolwiek Twojego psiaka albo na opłacenie bramek - cokolwiek wymyślisz..

 

PART_1518289588492.jpeg

PART_1518195182870.jpeg

Ewciu dziękuję Ci z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...