Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dżeki ma około 5 miesięcy, będzie docelowo średniej wielkości. Jest odrobaczony, czyściutki. W przyszłym tygodniu ma być zaszczepiony.

Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, lubi inne psy, na koty nie reaguje, uwielbia dzieci, spokojnie zostaje sam w domu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Ja akurat lubię mieć zaburzony tryb życia, wszystko podporządkowałam moim futrzakom  dobrze mi z tym.

Pani niech sobie pluszaka kupi

Dokładnie tak!

3 godziny temu, ewu napisał:

. . . Ona myślała ,że on się do niej dostosuje...

Niby w czym ma się do niej dostosować?

3 godziny temu, ewu napisał:

Dżeki ma około 5 miesięcy, będzie docelowo średniej wielkości. Jest odrobaczony, czyściutki. W przyszłym tygodniu ma być zaszczepiony.

Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, lubi inne psy, na koty nie reaguje, uwielbia dzieci, spokojnie zostaje sam w domu.

Psi ideał.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

I co z nim, gdzie jest teraz ?

Zabrałam go wczoraj. Udało się załatwić dt u Znajomych. Państwu wczoraj zmarł piesek. Miał 12 lat i od dwóch lat walczyli z rakiem.

Wzięli Dżekiego bo on ich potrzebował i Oni jego potrzebowali.   Nie naciskam ale marzę żeby tam został.

Dom z ogrodem, dwa uratowane koty, spokojni, uroczy ludzie. 

Trzymajcie kciuki....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, ewu napisał:

Zabrałam go wczoraj. Udało się załatwić dt u Znajomych. Państwu wczoraj zmarł piesek. Miał 12 lat i od dwóch lat walczyli z rakiem.

Wzięli Dżekiego bo on ich potrzebował i Oni jego potrzebowali.   Nie naciskam ale marzę żeby tam został.

Dom z ogrodem, dwa uratowane koty, spokojni, uroczy ludzie. 

Trzymajcie kciuki....

Super. Żeby się udało...

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję Wam wszystkim za to ,że jesteście ,że razem udaje się nam pomagać tym najlepszym , najukochańszym i tak niestety często krzywdzonym istotom jakimi są psiaki.

Życzę Wam i sobie żeby te Święta były dobre , spokojne i żeby ludzie zrozumieli,że warto widzieć krzywdę , pomagać skrzywdzonym a co najważniejsze nigdy nie krzywdzić żadnego stworzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...