Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, Kulfoniasty napisał:

Sprawdziłam dzisiaj ogłoszenie Oskarka na OLX - cały czas je wyróżniam - jest bardzo dużo wejść, obecnie 443. Nie mam tego 1-go nr telefonu, bardzo proszę o aktualny nr telefonu na priv :). Czy ktoś dzwoni w sprawie Oskarka ? Wyróżniłam także ogłoszenie na Lento (też Wrocław). Udostępniłam to ogłoszenie z OLX na FB . Może ktoś go jednak wypatrzy - ktoś u kogo Oskarek znajdzie wspaniały dom na zawsze :)

Basia pewnie zapomniała podać Swój telefon. 

Za dużo spraw ma na głowie....wcale się nie dziwię.

Czyli nadal jest podany mój  - niestety, nikt nie dzwoni.

Ale jednak ludzie interesują się Oskarkiem, skoro jest tyle odkryć. Jest wiec nadzieja, ze ktoś to wybierze.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Oskarka! !!!

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Figunia napisał:

Basia pewnie zapomniała podać Swój telefon. 

Za dużo spraw ma na głowie....wcale się nie dziwię.

Czyli nadal jest podany mój  - niestety, nikt nie dzwoni.

Ale jednak ludzie interesują się Oskarkiem, skoro jest tyle odkryć. Jest wiec nadzieja, ze ktoś to wybierze.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Oskarka! !!!

O Boże zapomniałam.Już podaję, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwoniła do mnie jakaś Pani z Bydgoszczy.

Odkupiła od pijaków jakiś czas temu sunię -mały mix jamnika.

Sunia ma około roku, jest słodka, urocza.Tydzień temu zmarł nagle partner tej Pani i Ona dzisiaj dostała wymówienie od właściciela mieszkania.

Nie wiem dlaczego bo strasznie płakała ma eksmisję na ulicę.

Sunia ma trafić do schroniska. Pani szuka pomocy dla pieska. Przysłała mi zdjęcia, naprawdę słodka mała psinka.

Czy jest ktoś z tamtych okolic i zechciałby pomóc sunieczce?

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ewu napisał:

Przed chwilą zadzwoniła do mnie jakaś Pani z Bydgoszczy.

Odkupiła od pijaków jakiś czas temu sunię -mały mix jamnika.

Sunia ma około roku, jest słodka, urocza.Tydzień temu zmarł nagle partner tej Pani i Ona dzisiaj dostała wymówienie od właściciela mieszkania.

Nie wiem dlaczego bo strasznie płakała ma eksmisję na ulicę.

Sunia ma trafić do schroniska. Pani szuka pomocy dla pieska. Przysłała mi zdjęcia, naprawdę słodka mała psinka.

Czy jest ktoś z tamtych okolic i zechciałby pomóc sunieczce?

 

Gemmei (Natalia) ; Kara (Karina) są z Bydgoszcze.Arkadia_(Monika) z Torunia.Może pomogą.Szkoda psiaka aby malutki trafił do schronu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Gemmei (Natalia) ; Kara (Karina) są z Bydgoszcze.Arkadia_(Monika) z Torunia.Może pomogą.Szkoda psiaka aby malutki trafił do schronu.

Dziękuję. Dałam znać Danusi Cancer. Jeśli się nie uda wśród Jej znajomych zwrcę się do tych Dogomaniaczek.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Tylko skąd wziąć pieniądze:(

Może wątek na dogo ? Chyba lepiej teraz, zanim znajdzie się w schronie i skrzywią jej psychikę. Wyciągamy psiaki ze schronu, tu możemy to zrobić zanim suinia znajdzie się w schronie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Zgadzam się z elik. Zrobię remanent  w portmonetce o dorzucę grosz. Niezależnie od wszystkiego można by już robić jej ogłoszenia.

Dziękuję. Niestety kłopot ze zdjęciami, Pani nie ma jak wrzucić na maila a MMSy są tragiczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...