Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 minutę temu, ewu napisał:

Dziękuję za dobre myśli.

Duszekma problem z siusianem. Zawiozłam go rano do lecznicy, czekam a wyniki badań.

Nadal słaby i smutny. Dzisiaj prawdopodobnie dostanie papkę w płynie.

Biedactwo :( Tyle złego na jednego :(

Trzymaj się okruszku, trzymaj się Basiu. Dla Was obojga duuużo siły życzę. Niech wreszcie skończą piętrzyć się problemy maluszka. Niech już idzie ku lepszemu !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Niestety to prawdopodobnie zapalenie otrzewnej:( Wetka dzwoni do banku krwi, a Basia szuka ewentualnego dawcy, bo konieczna jest transfuzja. Czy ktoś z Was ma może w okolicy Basi jakiegoś zdrowego psiaka, który mógłby zostać dawcą?

 

... O Matuniu! :(      trzeba zapytać Basię , które cioteczki są koło niej i będżiemy prosić... a można kupić krew? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

... O Matuniu! :(      trzeba zapytać Basię , które cioteczki są koło niej i będżiemy prosić... a można kupić krew? 

Maleństwo juz dostaje krew. Niestety dzisiaj zmienili mi w pracy telefon i nie mam jak w tej chwili przegrać zdjęcia:( Musze znaleźć hasło do WiFI:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Maleństwo juz dostaje krew. Niestety dzisiaj zmienili mi w pracy telefon i nie mam jak w tej chwili przegrać zdjęcia:( Musze znaleźć hasło do WiFI:(

Świetnie! to dobrze ,że jest krew!!!...  Ewciu ,jak teraz się wkleja zdjęcia na dogo? dawno tego nie robiłam? i nie wchodzą mi zdjęcia tylko linki???

z jakiego programu korzystasz?

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na chwilę do domu, 

Duszek jest pod opieką mojej koleżnki.

Maluszek jest po transfuzji. Krew przywiozłam z Mikołowa, w Gliwicach nie było.

Niestety jest zapalenie otrzewnej.

Duszek jest bardzo słabiutki, walczymy.

Bardzo się o niego boję:(

Link to comment
Share on other sites

Maluszeczek wymiotuje zażółconą wodą i cały czas śpi. Basia prosi o dobre myśłi dla dzieciaczka:(

Tak wyglądała transfuzja:

20170904_185046_2.jpg.4c9749d78dd18245471fbb91cb937997.jpg

Tak bardzo Cię proszę maluszku walcz! Weterynarze w lecznicy opiekuja się nim z oddaniem, Basia nie śpi trzecia noc, bo czuwa cały czas. Jej koleżanka przyszła zmienić ją, żeby mogła wyjść na spacer ze swoimi psiakami i nakarmic je.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Świetnie! to dobrze ,że jest krew!!!...  Ewciu ,jak teraz się wkleja zdjęcia na dogo? dawno tego nie robiłam? i nie wchodzą mi zdjęcia tylko linki???

z jakiego programu korzystasz?

Kochana, jak masz odpowiednio zmniejszone zdjęcie, to na dole postu masz taki napis "Przeciągnij pliki do przesłania lub wybierz pliki. Ja klikam w wybierz pliki i szukam zdjęcia, a potem na zdjęciu masz maly plusik - możesz gokliknąć i zdjęcie pojawi sie w miejscu kursora. Możesz też zaakceptować po prostu swój post i zdjęcie pojawi sie bez naciskania plusika, ale na końcu posta.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Zapalenie otrzewnej jest bardzo groźne.Nie wiem czy maluszek w takim stanie przetrzyma.Nawet przetoczenie krwi może nie pomóc.

Maluszku,bardzo proszę walcz.Tyle dobrych serduszek,jest z tobą myślami.

Niestety wiemy, ale trzymamy kciuki ile sił, żeby z tego wyszedł:(

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ania75 napisał:

Trzeba wrzucić na kom i skopiowac

...dziękuję 49.gif

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Kochana, jak masz odpowiednio zmniejszone zdjęcie, to na dole postu masz taki napis "Przeciągnij pliki do przesłania lub wybierz pliki. Ja klikam w wybierz pliki i szukam zdjęcia, a potem na zdjęciu masz maly plusik - możesz gokliknąć i zdjęcie pojawi sie w miejscu kursora. Możesz też zaakceptować po prostu swój post i zdjęcie pojawi sie bez naciskania plusika, ale na końcu posta.

... dziękuję49.gif

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Niestety wiemy, ale trzymamy kciuki ile sił, żeby z tego wyszedł:(

 

... mocno, bardzo mocno!hailm.gif    .... u mnie też załamka!  moja Taksunia załapała Kaszel kennelowy/ skąd? jak?/... wczoraj dostała trzy zastrzyki a dzisiaj rano... jakaś taka?!... lecę do niej jak tylko kolega przyjdzie, bo coś niespokojna jestem....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Duszek ma niewydolność wielonarządową.  Noc była potworna.. Lekarze robią co w ludzkiej mocy.

Przyjechałam tylko nakarmić moje psy i wracam do lecznicy.

Potrzeba cudu.

Biedactwo :( :( :( Będę o niego prosić św. Franciszka. To Dobry Patron.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...