Jump to content
Dogomania

Jego cały świat to łańcuch i buda – Kuba czeka na cud


Tola

Recommended Posts

Kochani :lol:

Nie moge zaoferowac DS dla Kubusia, ale chetnie zaopiekuje sie nim jako BDT do czasu znalezienia mu stalego domu. Serce peka patrzac na niego na tym obrzydliwym lancuchu :-(
W Pl bede w pazdzierniku, a dokladnie przez caly 44 tydzien i wowczas moglabym przejac Kubusia,chyba ze wczesniej znalazlaby sie opcja wyekspediowania go do NL. Moze ktos z dogo jechalby do np Niemiec,Holandii,Belgii i zechcialby pomoc w transporcie. Jestem w stanie podjechac w umowione miejsce.
O koniecznosci kastracji przed ewentualnym przyjazdem do mnie nie musze wspominac :lol:
Biore na siebie utrzymanie Kubusia, czyli wikt i opierunek :cool3: a szczepienia i ewentualne inne koszty weta w gestii ciotek z dogo. Jednoczesnie prosilabym o intensywne oglaszanie psiaka,ze swojej strony moge oglaszac go tu, w NL.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za życzenia, bardzo to miłe:loveu: Mam nadzieję, że moja córcia będzie szczęśliwa:)
[quote name='dusje']Kochani :lol:

Nie moge zaoferowac DS dla Kubusia, ale chetnie zaopiekuje sie nim jako BDT do czasu znalezienia mu stalego domu. Serce peka patrzac na niego na tym obrzydliwym lancuchu :-(
W Pl bede w pazdzierniku, a dokladnie przez caly 44 tydzien i wowczas moglabym przejac Kubusia,chyba ze wczesniej znalazlaby sie opcja wyekspediowania go do NL. Moze ktos z dogo jechalby do np Niemiec,Holandii,Belgii i zechcialby pomoc w transporcie. Jestem w stanie podjechac w umowione miejsce.
O koniecznosci kastracji przed ewentualnym przyjazdem do mnie nie musze wspominac :lol:
Biore na siebie utrzymanie Kubusia, czyli wikt i opierunek :cool3: a szczepienia i ewentualne inne koszty weta w gestii ciotek z dogo. Jednoczesnie prosilabym o intensywne oglaszanie psiaka,ze swojej strony moge oglaszac go tu, w NL.[/QUOTE]
:multi::lol:dusje - czy ja dobrze rozumiem? Chcesz zabrać Kubusia ze sobą?
Nie mogę uwierzyć... Toc ud...
Kochana - wiem, jak pomagasz bezdomniakom i jak teraz kochasz zamojską Jadzią:lol: Kuba trafi do raju:lol:
Zrobię wszystko, aby dotrzymać terminu, tylko nieśmiało zapytam -czy wiesz, ze Kuba to duży pies?....

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie ewu . Mogę jutro zrobić mu wydarzenie na FB ,Tolu,proszę o telefon,mój numer 666 190 584[/QUOTE]
Zdazwonię jutro, to pogadamy:)

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Tolu :lol: Z tym rajem to przesada :oops: ale wiadomo,ze zle mu nie bedzie.
Widac na fotach, ze to kawal psa :razz: Wielkosci doga?
Wiem tez,ze ciezko jest wyadoptowac psiaki slusznych gabarytow, ale wierze ze dzieki systematycznie zamieszczanym przez was ogloszeniom,znajdzie sie staly dom dla Kuby. Jest mlody i piekny, no i mam nadzieje,ze porzadny z niego chlopak. Ja rowniez bede oglaszac go w NL.
U mnie niestety nie moze zostac na stale.
A moze zdarzy sie rzeczywiscie cud i do czasu mojego przyjazdu do PL znajdzie sie dobry dom dla Kubusia? Zycze mu tego z calego serca :multi:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba szukać transportu,może akurat się uda Kubę wcześnie uwolnić z tego przeklętego łańcucha.
Może: carpooling?
[URL="http://www.blablacar.pl"]www.blablacar.pl
[COLOR=#000000]Szkoda,że o Kubie dowiedziałam się teraz,siostra(Bogusik-nick) była u mnie 3 tyg.temu a mieszka w Marl (Niemcy).Na bank by pomogła z transportem.[/COLOR]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...