Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

  • 10 months later...

Hey Dziewczyny ;)

Saruśka nic nie niszczy i jest ogólnie grzeczna. Ale jest lękowa i sika czasem w sytuacjach dla niej stresujących. Zasikała jakieś 3 tygodnie tenu klatkę schodową i sąsiedzi przyszli skarżąc się na zapach. Był to zapłon na behawiorystę, który jednak nie powiedział nic czego bym nie wiedziała ;) Trochę pracy przed nami. 

Mnie akceptuje w pełni, z rodzicami raczej też okey. Ale młodzi mężczyźni są problemem - mój brat, partner. Najgorsze z tym ostatnim, bo to on się nią opiekuje jak jestem na dyżurze. Ostatnio jest już lepiej ;) także idziemy do przodu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tam się wcale Saruni nie dziwię, że miewa swoje demony. Jakiś czas temu bardzo dużo zmian zaszło w moim życiu (i tym samym w jej życiu) i jedynym niezmiennym aspektem dla niej jestem ja. Niedługo stuknie rok od tych największych zmian i już się powoli w tym wszystkim odnajduje :)

Przy mnie samej zachowuje się totalnie swobodnie i w pełni mi ufa. Także chociaż wtedy może totalnie odpuścić :) a ogólnie jest jest źle - tak z 10-20% czasu jest w większym napięciu (jak mam dyżur i zostaje z kimś innym, albo gdy w jakiś sposób zaburzy się jej codzienny rytuał i się zestresuje).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...