Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

[quote name='elik']Ja wesprę sunię we wrześniu, a teraz Cioteczki od Korków postanowiły przekazać dla suni 150,00 zł z majątku pozostawionego przez Korki, które cieszą się już we własnym DS.
Proszę o na konta i informację o otrzymaniu kasy (i ile) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wygłodzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Korki-mają-dom-)?p=22365066#post22365066"]na wątku Koreczków[/URL].[/QUOTE]

[quote name='Ayame Nishijima']Przychodzę z Korkowego wątku. Chcecie banerkiem... to znaczy banerek dla suni?[/QUOTE]

Dziewczynki bardzo, ale to bardzo Wam dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
Elunia dzięki, że pomyślałaś o Saruni :loveu::loveu::loveu:

Kochani wszystkim pięknie dziękuję ( bo Myszka i Gabi już dziękowały ) za Waszą pomoc:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przelew dla Saruni zrobiony. Jak dobrze pójdzie, to już dzisiaj zamelduje się na koncie. Jeśli nie, to dopiero w poniedziałek - jutro święto, potem sobota i niedziela, a w te dni banki nie działają.[/QUOTE]


Jeszcze raz wielkie dzięki Eluś:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przelew dla Saruni zrobiony. Jak dobrze pójdzie, to już dzisiaj zamelduje się na koncie. Jeśli nie, to dopiero w poniedziałek - jutro święto, potem sobota i niedziela, a w te dni banki nie działają.[/QUOTE]
Jeszcze nie ma, ale jak wskoczy to zaraz zamelduję :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na zaproszenie Gabrysi.

Aguś, to znowu Twoja sprawka?:razz: Eluś, myślę, że nadszedł wreszcie ten czas-czas klapek na oczy dla Agusi:eviltong:

Podajcie kochane nr konta dla sunieczki, wpłacę grosiki.

Obiecałam bazarek na Yodę z krakowskiego schroniska, więc jak będę robić dla niego, to podłączę też Sarę:) Ostatnio ledwo mi doby starcza, w poniedziałek wyjeżdżam na tydzień, a w międzyczasie do końca września mam naukę, ale postaram się jak najszybciej to ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Melduję się na zaproszenie Gabrysi.

Aguś, to znowu Twoja sprawka?:razz: Eluś, myślę, że nadszedł wreszcie ten czas-czas klapek na oczy dla Agusi:eviltong:

Podajcie kochane nr konta dla sunieczki, wpłacę grosiki.

Obiecałam bazarek na Yodę z krakowskiego schroniska, więc jak będę robić dla niego, to podłączę też Sarę:) Ostatnio ledwo mi doby starcza, w poniedziałek wyjeżdżam na tydzień, a w międzyczasie do końca września mam naukę, ale postaram się jak najszybciej to ogarnąć.[/QUOTE]
Pauluś bardzo Ci dziękujmy:):)
A na konto Saruni wpłynęły pierwsze pieniążki

150 zł - elik od Korków
15 zł - Halszka

Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sara ma się bardzo dobrze. Jeden dzień jej wystarczył aby się zupełnie oswoić. Jest w swojej miłości dość nachalna, nie odchodzi ode mnie nawet na krok i dosłownie cały czas plącze się pod nogami. Apetyt dopisuje, na razie muszę ją odkarmić więc dostaje większe porcje, dwa razy dziennie. Zostawiona sama trochę płacze i dzisiaj miałam dosyć "wesołą" noc ale jak się przyzwyczai do miejsca to się uspokaja.
Raczej była trzymana w kojcu bo do Szafranka do kojca wchodziła bez żadnego problemu, natomiast do pomieszczeń w domu wchodzi z widocznym oporem ale za człowiekiem wejdzie tylko musi go znać. Wczoraj musiałam się trochę pomęczyć aby przekonać ją do wejścia do domu, dzisiaj robi to bez problemu.
Sara ma około 2 lat na pewno rodziła pewnie dotychczasowy właściciel zauważył cieczkę i po prostu pozbył się kłopotu. Sara będzie dla kogoś bardzo wiernym przyjacielem, tylko trzeba będzie uważać aby ją od siebie nie uzależnić bo jej miłość może być zaborcza i skutkować może np wyciem za swoim człowiekiem, lub próbą wyjścia za nim i np. drapaniem w drzwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']...

Aguś, to znowu Twoja sprawka?:razz: Eluś, myślę, że nadszedł wreszcie ten czas-czas klapek na oczy dla Agusi:eviltong:

....[/QUOTE]
Myszko, co to za pomysły z klapkiem na oczy Agusi :crazyeye: :mad: Toż Ona juz żadnego biedaka nie wypatrzy:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']A banerkiem... to znaczy banerek chcecie?[/QUOTE]
Oczywiście, że chcemy, wcześniej już pisałam:)
I bardzo bardzo jeszcze raz dziękujemy :loveu:
[quote name='elik']Myszko, co to za pomysły z klapkiem na oczy Agusi :crazyeye: :mad: Toż Ona juz żadnego biedaka nie wypatrzy:([/QUOTE]
Agusia nawet z klapkami wywęszy:)

[quote name='AgaG']Zaglądam do Sarci. Jutro wyślę ciuszki na bazarek :) Cieszę się, że malutka taka mądra i kochająca ludzi.[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...