Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

Do Kamilapon.
A czy mogłabyś mi go wypozyczyć na jh? Bo jeśli chodzi o wystawienie w ringu to też bym bardzo chętnie wystawiła tylko ja nigdy niewystawiałam pieska, ale teorie znam bardzo dobrze i byłam na kilku wystawch i przyglądałam się wystawcą jak wystawiają psiaki w ringu rasy i głównym, ale mimo wszystko tej praktyki to nieznam i trzeba się liczyć z tym że napoczątku mogę mieć jakąś potyczkę:roll: takrze jeżeli nade wszystko zależy ci na zwycięstwie pieska to bezpieczniej będzie najpierw na jh:cool3: A tak wogóle to pon-y są moją ulubioną rasą ale cena za szczeniaczka trochę duża i narazie muszę go sobie odpuścić:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

[quote name='Kamilapon']Acha i mój plan wystaw jest elastyczny, jeżeli jakiś młody handler będzie chciał go zabrać na konkretną wystawę mogę się dostosować. Wszystko zależy od tego czy ktoś będzie chciał z nim trenować i startować. :)[/quote]

Znasz już swój plan na wystawy(chociaż orientacyjny)?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Szukam kogoś ze Szczecina i bliskich okolic, kto ma doświadczenie w wystawianiu, chciałby mi pomóc przygotować psa do wystawiania na wiosnę i ma cierpliwość do bullterierów :razz:[/quote]
Witam ja mieszkam w Szczecinie , jeśli był/a byś zainteresowany/a prosze o kontakt na prv :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Dog Handler']Witam ja mieszkam w Szczecinie , jeśli był/a byś zainteresowany/a prosze o kontakt na prv
Pozdrawiam[/quote]
Super! Przed nowym rokiem nie znajdę czasu, ale chętnie spotkam się z Tobą już w 2008 :razz: Poznasz Gizma, przyszłego championa ringów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam.
Chciałabym wystawiać psa na Młodym Prezenterze.Jestem z Częstochowy i najlepiej żeby pies też był.Chciałabym wystawić psa jakieś małej rasy, ewentualnie psa,nad którym łatwo 'zapanować'. Prosiłabym też, o wytłumaczenie figur 'w praktyce' , bo nie za bardzo je rozumiem.
Kontakt;
PW na dgm.
GG; 6750255
e-mail; [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Jadwiga 1']Ja jestem zainteresowana prowadzeniem psa na ringu w Opolu dnia
27 kwietnia 2008 Rasa- sznaucer średni czarny .Klasa championów

Jest psem bardzo ułożonym
O ile jesteś zainteresowana ,to proszę o kontakt.
jwwawrzos @wp.p
[URL="http://www.nicknamegrandcalvera.boo.pl"]www.nicknamegrandcalvera.boo.pl[/URL]

Pozdrawiam
Iza[/quote]

Jezeli chodzi o ring to mysle ze moge pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Ewelina & Hera']ja mogę pożyczyć wyżlisko na jelenią górę lub walbrzych ale trzeba do niej odpowiedniej ręki :)[/quote]
Ewelina, a co rozumiesz przez słowo "odpowiednia ręka"?:cool3:. Tzn. powiedz czy chętnie biegnie i czy ustoi chwilę spokojnie:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...