Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

3x Masz rację był to mój pierwszy bazarek i zrobiłam błąd.  Naprawiłam  go poprzez zapłacenie kuriera i wpłatę na konto Apoloniusza. Piesek nie ucierpiał a przecież o to chodziło w bazarku. Perełka otrzymała zwrot wpłaconej kwoty. 

4 godziny temu, bric-a-brac napisał:

I zrobiła się telenowela...

Ten wątek służy bezpieczeństwu bazarków na dogo. Podaje się tu nicki osób, które nie płacą, mimo wygranej aukcji, nie wysyłają mimo posiadania wpłaty. Żale odnośnie ewidentnej braku komunikacji i wyobraźni, to nie tutaj. Ta dyskusja odbiegła już daleko od meritum wątku. Nie zaśmiecajmy go, to ważne dla bazarkujących, by było tu przejrzyście.

Masz rację - ponieważ prezent wysłałam w dwa dni po otrzymaniu adresu,  uważam za krzywdzące i niezgodne z regulaminem umieszczenie mnie na tym wątku i ponownie proszę Perełkę o wystąpienie do moderatora o usunięcie go z forum.

Link to comment
Share on other sites

Moderatorów to już na dogo chyba nie ma. A jak są, to sporadycznie. I nie dziwię się, bo ich praca była deptana przez samą administrację.

Ale jak pokazuje choćby ten wątek, modzi są potrzebni, bo ostatnią dyskusję osobiście bym skasowała, gdybym miała tę moc. Przepychanka zbędna, mnożące się posty, zamiast omówienia sprawy prywatnie. Tyle ludzi uciekło z dogo... Omawianie i wydłużanie sprawy nie pasującej zupełnie do wątku tutaj to brak wyobraźni i egocentryzm.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

KREW wpisuję tu, bo więcej osób czyta aktualne jutro 27.06

Jutro operuję psa, kupiłam 2 worki krwi. Nie wiem, czy wykorzystam 2 albo czy w ogóle wykorzystam. Jeśli nie wykorzystam, albo mi zostanie krew w stanie nie naruszonym, podaruję potrzebującemu psu, lokalizacja Sląsk/chorzów. Szczegóły na pw,

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2017 o 12:18, aka_nina napisał:

Witam, ja ze zwrotem pieniędzy z pierwszego bazarku czekam już prawie pół roku, założyłam wtedy za nią. Czy już wyzdrowiała na tyle, żeby zrobić przelew? Przecież to niepoważne z jej strony.

Zadzwoniłam do niej raz jeszcze. Ma się odezwać. Problemy zdrowotne. Nic więcej nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎22 o 19:47, Sisi44 napisał:

Czy ktoś wie co się dzieje z asl???? poszukiwana asl zrobiła u mnie na bazaku zakupy, fancik wysłany a kasy ni ma:( bazarek zakończony 01.09.

już nie aktualne, wszystko w porządku, złapałyśmy kontakt, proszę o ignorowanie postu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Prawie 3m-ce bezskutecznie czekałam na wpłatę i odbiór wylicytowanego fantu przez irysek. Rozliczam bez Jej wpłaty.

To już drugi raz,kiedy wylicytowuje fant na moim bazarku,a potem się nie odzywa.

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo bardzo czesto prosze

 panie kupujace

 o potwierdzonka na bazareczkach

 ze otrzymaly

 za kilka dni prosze znow

 ze odebrally

 za dni kilka ponownie prosze

 czy aby nie zapomnialy itd

 za kolejne dni znow pw

 znow wpisy na bazarkach

i  prosze serdecznie

 aby potwierdzily

 nie na pw

 ale na bazareczkach

 .... kupuja od lat wielu

 same czynia bazareczki

 wiec wiedza doskonale

 ze trzeba potwierdzac ze wypada

 potwierdzic

 jesli juz sie otrzymalo

 na tymze zakonczonem

 ... i tak w koleczko

 Bardzo prosze dwie mile  Panie

             o nie kupowanie

 na moich kramikach

                        dziekuje za uwage.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Znów wrzucę spam, ale trzeba pomóc, kopiuję:

Proszę zagłosujcie na Znajdki - są pod pozycją Przytulisko Fundacji Znajdki koło Radzymina (260 głos(ów))  

Kopiuję z fb:

Kochani, wszystkie ręce na pokład i klikamy

Do wygrania 500 (!!!) kg karmy dla naszych futer!
Pomóżcie nam, zapraszajcie znajomych i oddajcie głosy na Znajdki 

Sprawa jest super prosta:
1. Wejdźcie na stronę: https://psilos.org/burek-sam-nie-poprosi-o-pomoc-ogolnopol…/
2. Zjedźcie prawie na sam dół (pojawi się napis 
500 kg karmy od Chicopee) do ankiety.
3. Wybierzcie Znajdki i przybliżcie naszą szansę na wygraną 1f642.png:) !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przykro,ale od 26 listopada czekam na wiadomość od wishina

kupiła rzeczy i się nie odzywa,choć wchodzi na dogo,otrzymała kilka wiadomości i wpis na tablicy :( Nie ładnie tak,po co zawracać dupę ,jak się nie odzywa potem:

z tego bazarku

https://www.dogomania.com/forum/topic/348076-zakończonybazarek-ciuszkowy-na-toz-oddział-w-policach-do-26112018/?page=11

 

zakupy zlikwidowałam,bazarek rozliczyłam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja również zgłaszam wishina. Zakupiła u mnie na bazarku fanty i mimo wysłanego PW i 3 prób przypomnień wysłanych na messenger- zero reakcji i wpłaty. A bazarek zakończył się 23 marca. Raz odpisała,że przeprasza,że zapomniała i już wpłaca. I na tym się skończyło. Na obiecankach.

Szkoda,że ktoś nie szanuje czyjejś pracy włożonej w robienie i prowadzenie bazarków dla bezdomnych zwierząt.To nie pieniądze na wódkę dla mnie,a na przeżycie,wykarmienie i leczenie stada kotów.

To nie zakupy w ekskluzywnej galerii i fanaberie ,że się wycofujemy,bo taki mamy kaprys. To niejednokrotnie moja walka o każdą złotówkę ,by bezdomne zwierzęta mogły żyć!

Zapamiętaj to wishina ,zanim kolejny raz klikniesz bez sensu!!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu napiszę, więcej osób zajrzy.

Są w schronach psy długowłose. Się plączą, zadredzają, skóra choruje, wdaje się robactwo.

Zrobiłabym bazarek na dobrą maszynkę bezprzewodową, jeśli gdzieś, w którymś bidulu, wolontariusze podjęliby się ostrzyżenia piesków. Mamy początek czerwca, to dobry moment.

.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziewczyny (i Chłopaki), anica od lat podrzuca wszystkim bazarki, pomaga, a teraz otworzyła swój malutki z igielnikami, nie ma czasu o niego dbać, i nikt tam nie zagląda, nawet igiełki za złotówkę nie kupi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2019 o 08:46, rozi napisał:

Dziewczyny (i Chłopaki), anica od lat podrzuca wszystkim bazarki, pomaga, a teraz otworzyła swój malutki z igielnikami, nie ma czasu o niego dbać, i nikt tam nie zagląda, nawet igiełki za złotówkę nie kupi...

gdzie? ja do podrzucania pierwsza

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...