Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='ick']Dogocioteczki dziękuje Wam za wpisy.
To nie jest nieporozumienie.
Wpisano mnie na czarna liste bez mozliwości wpłaty za fanty w wysokosci 17 zl.
Nadal nie mam nr konta...
Proszę wreście o podanie mi nr konta.
Nie mam zamiaru dalej kontunuowac trwającej od miesiąca sztucznie wyprodukwanej historii.
I nie widzę powodu aby odpisywac na insynuacje pod moim adresem.
Jak juz wcześniej pisałam rezygnuje z tych fantów i z ich wysyłki.
Do tej pory wielokrotnie i bezproblemowo odbywał się odbiór osobisty z innymi dogociotkami.
Nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja na tym forum. I nikomu tego nie życze...[/QUOTE]

ick masz pełną skrzynkę

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

Mnie natomiast spotkała nieco inna sytuacja i nie bardzo wiem co mam zrobić.
Zakupiłam od jednej z użytkowniczek tego forum, osoby czynnie pomagającej psom,pewnien fant.Kiedyś kupowałam to u niej na bazarku,18.12.wysłałam zapytanie czy nadal posiada może taki fant?Okazało się,że owszem.Wpłaciłam na jej konto 40 zł,wiecej o 10 niż zaproponowała.Kwota miala zostać przekazana na spłatę długu za kastarcję jakiegoś psa,podala mi link do wątku.Zgodziłam się.Dzisiaj mija miesiąc,fant miał być wysłany rzekomo 23.12,okazało się,że z natłkoku obowiązków/wydarzeń u danej osoby, jednak nie został wysłany,drugi raz ponoć 07.01.Nadal przesyłki nie mam.Poprosiłam osobę o zwrot pieniędzy,od kilku dni nie odpisuje na privy.Co ja mam w tej sytuacji zrobić??A sytuacja jest o tyle nieprzyjemna,ze ja działam na prośbę koleżanki,która chciała siostrze zrobć prezent i ona dala mi te pieniadze.Teraz ja w jej oczach wyglądam na oszustkę:-(. Na razie nie chcę ujawniać nicku forumowiczki,ale jeśli do końca miesiaca sprawa się nie wyjaśni,bedę zmuszona to zrobić.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Muszę swoje 3 grosze też wtrącić, bo Ick już od 4 lat stale kupuje na "moich" bazarkach (długo by wyliczać ilu psiakom przez to pomogła).
Nigdy, ale to nigdy nie było najmniejszego problemu ani z wpłatami ani z kontaktem, ani z dogadaniem się co do wysyłek.
Jestem zszokowana że właśnie ją ktoś tutaj umieścił.
[COLOR=#ff0000][B]Ja Ick umieściłabym na wątku "najbardziej zasłużeni dogomaniacy wspomagający psiaki na bazarkach" (gdyby taki istniał:))[/B][/COLOR][/QUOTE]

i na moich tez:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldona z Sosnowca']Mnie natomiast spotkała nieco inna sytuacja i nie bardzo wiem co mam zrobić.
Zakupiłam od jednej z użytkowniczek tego forum, osoby czynnie pomagającej psom,pewnien fant.Kiedyś kupowałam to u niej na bazarku,18.12.wysłałam zapytanie czy nadal posiada może taki fant?Okazało się,że owszem.Wpłaciłam na jej konto 40 zł,wiecej o 10 niż zaproponowała.Kwota miala zostać przekazana na spłatę długu za kastarcję jakiegoś psa,podala mi link do wątku.Zgodziłam się.Dzisiaj mija miesiąc,fant miał być wysłany rzekomo 23.12,okazało się,że z natłkoku obowiązków/wydarzeń u danej osoby, jednak nie został wysłany,drugi raz ponoć 07.01.Nadal przesyłki nie mam.Poprosiłam osobę o zwrot pieniędzy,od kilku dni nie odpisuje na privy.Co ja mam w tej sytuacji zrobić??A sytuacja jest o tyle nieprzyjemna,ze ja działam na prośbę koleżanki,która chciała siostrze zrobć prezent i ona dala mi te pieniadze.Teraz ja w jej oczach wyglądam na oszustkę:-(. Na razie nie chcę ujawniać nicku forumowiczki,ale jeśli do końca miesiaca sprawa się nie wyjaśni,bedę zmuszona to zrobić.:-([/QUOTE]
A bywa na Dogo? Jest czynna na wątkach?
Jeśli tak proponuję wpisać się na profilu prosząc o kontakt - żeby później nie było tłumaczenia, ze PW nie doszło i poczekać z 2-3 dni (o ile będzie się logować na Dogo)
Później to już chyba tu zostaje podać jej nick.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Muszę swoje 3 grosze też wtrącić, bo Ick już od 4 lat stale kupuje na "moich" bazarkach (długo by wyliczać ilu psiakom przez to pomogła).
Nigdy, ale to nigdy nie było najmniejszego problemu ani z wpłatami ani z kontaktem, ani z dogadaniem się co do wysyłek.
Jestem zszokowana że właśnie ją ktoś tutaj umieścił.
[COLOR=#ff0000][B]Ja Ick umieściłabym na wątku "najbardziej zasłużeni dogomaniacy wspomagający psiaki na bazarkach" (gdyby taki istniał:))[/B][/COLOR][/QUOTE]

Kilka razy z cioteczką Ick miałam przyjemność sie spotkać przy okazji osobistego odbioru fantów . zawsze bez problemów i zawsze punktualnie wiec w pełni popieram to co napisała Mysza2 . Dajcie dziewczynie wreszcie ten numer konta i bedzie po sprawie .

Link to comment
Share on other sites

Również mogę poręczyć za cioteczkę ICK, miałam przyjemność poznać ją osobiście przy odbiorze fantów, nigdy nie było problemu ze spotkaniem, a jak mi coś umknęło to ciotka sama upominała sie ze chce juz zapłacic za swoje fanty. Ick robi bardzo dużo dla czworonogów, udziela sie w wielu sprawach i pomaga - szkoda ze została narażona na niepotrzebne stresy, cieszę sie ze sytuacja juz wyjaśniona.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam oryginalny Chanel na bazarku, po otwarciu pudełka ujrzałam to cudo, zapłaciłam 180 zł z przesyłka, co mam zrobić

[B]Sprawa wyjaśniona - zjęcia na tle mojego parapetu w mieszkaniu
[/B]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_kOr6V9tF6o/UuD_XElNhvI/AAAAAAAAa94/p5raBvpFRLA/s512/100_7649.JPG[/IMG]

Edited by Katarzyna Starkiewicz
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Czy pudełko było zafoliowane?[/QUOTE]

tak, ale czuć było "zapaszek" przez opakowanie. Po zdjęciu folii, nie dało się wyciągną flakonu. Był przyklejony do tektury, a tektura w środku różowa. Nie dało się ściągnąć korka, był owiniety papierową taśiemką.
Mnie to wygląda tak, że komuś spadł, kiedyś tam w transporcie i zmiażdżyli korek. Opakowanie w środku suche, butelka też. Ale sam zapach jest śmierdzący

[B]Sprawa wyjaśniona - zjęcia na tle mojego parapetu w mieszkaniu
[/B]

Edited by Katarzyna Starkiewicz
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QoS4CykUl9I/UuEGg6nggiI/AAAAAAAAa-c/Q9YLjNvksmk/s512/100_7651.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CxqLge0lZ2g/UuEGg6MBkaI/AAAAAAAAa-k/7Yhpo4LFq68/s512/100_7653.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GBNNWuegIVE/UuEGgy-7cNI/AAAAAAAAa-g/10s38KO3gzg/s512/100_7652.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OXu-6D9-dns/UuEGhoGg-II/AAAAAAAAa-o/rznMINWoXTM/s512/100_7654.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mnie nie jest do śmiechu, czekałam na ten fant. Dziewczyny mówiły, że wysłały już w sobotę, a na pieczątce data z wtorku. Chciałam zrobić prezent, ale dla pewności wolałam sprawdzić[/QUOTE]

Ja z czego innego się śmiałam.
Wiem wszystko. Obciachowo i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']wiecie jak to bywa z markowymi rzeczami , nie zawsze na pierwszy rzut oka widać podróbkę ,dlatego jeżeli sprzedający ma wątpliwości co do oryginalności towaru powinien zaznaczyć w opisie[/QUOTE]
hoooooopppp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...