Jump to content
Dogomania

Drugi, kolejny pies w domu


Niteczka95

Recommended Posts

[COLOR=#4F401E][FONT=Verdana]Tak się zastanawiam, żeby za 3-4 lata kiedy już odpowiednio wychowam (a przynajmniej będę chciał [/FONT][/COLOR]:lol:[COLOR=#4F401E][FONT=Verdana] ) Jenny wziąć następnego psa, niekoniecznie labradora, może jakąś mniejszą rasę, ale raczej drugiego labka.[/FONT][/COLOR]:p
[COLOR=#4F401E][FONT=Verdana]Czy wtedy kupić psiaka z tej samej czy też innej hodowli? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4F401E][FONT=Verdana]Ile miały lat wasze dotychczasowe psy, kiedy wprowadzaliście do domu nowego labowego czy też "labopodobnego" domownika? [/FONT][/COLOR]:p

Link to comment
Share on other sites

Czy z tej samej hodowli czy z innej to od Ciebie zależy, czy jesteś zadowolony, czy masz dobry kontakt z hodowcą, a przede wszystkim czy widzisz że pies którego brałeś miał dobrą socjalizację. Należy wziąć pod uwagę ogólne wrażenie - czy hodowca utrzymuje kontakt z nowymi właścicielami, pomaga w wystawach, przejmuje się losem psiaków, wybiera dobry dom czy myśli jedynie o zarobku.

Myślę, że decyzję o kolejnym psie najlepiej podjąć po odpowiednim ułożeniu pierwszego psa. Pamiętaj o tym, że psy uczą się od siebie zachowań - najczęściej niestety tych złych. A tak z ciekawości, o jakiej rasie poza labkiem jeszcze myślisz? :)

Link to comment
Share on other sites

Hodowla jest spoko, socjalizacja ok, kontakt z hodowcą mam stały, przejmuje się losem, udziela wskazówek.
Dlatego myślę że tak dopiero za 3-4 lata, może dłużej gdy Jenny będzie dobrze ułożona, przynajmniej w części.
Poza labradorem myślałem też o Jack Russel Terier lub Buldogu Francuskim, ale coś mi się wydaje, że jednak będzie to labrador ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...