Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Chciałabym zgłosić sunię Ikę z wątku kieleckiego, która jest u mnie w BDT:


25zs29g.jpg
http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-pomoc-finansow%C4%85-PRZEKA%C5%BB-1-aktualizacja-i-info-str-1

Zabieg ma się odbyć we wtorek 02.09 w lecznicy Świętokrzyskie Centrum Weterynarii, ul. Ściegiennego 81, Kielce.
Koszt to ok. 180 zł.

 

Ika już po zabiegu, cena niższa - 165 zł, bo sunia nie przekroczyła 10 kg.

 

Ika w dniu zabiegu:

Link to comment
Share on other sites

Czy można zgłosić do pomocy przy sterylizacji suczkę, która ma właścicielkę ale właścicielka jest bezrobotna i nie pokryje żadnych kosztów.? Suczka w zeszłym tygodniu została pokryta.  Jeśli można to w jakim zakresie jest pomoc? Muszę jak najwięcej wiedzieć, żeby kobiecie coś zaproponować.

Link to comment
Share on other sites

I ja z ogormną prośbą - znaleziona bezdomna suczka Randa, jest pod opieką konfirm13, która ja na razie przygarneła, ale i moją, bo sunia trafi potem do mnie....Suczysko ma wyznaczony termin sterylki na środę 24 września, w gabinecie Lecha Ślusarza w Ostrołęce, cena 180 zł, bo suczka duza.

Mozemy prosić o zielone światło na sterylkę ze zwrotem kosztów?

Tu watek Randy:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143015-labkowata-m%C5%82oda-randa-szuka-dt-lub-ds-na-cito/

Link to comment
Share on other sites

Czy można zgłosić do pomocy przy sterylizacji suczkę, która ma właścicielkę ale właścicielka jest bezrobotna i nie pokryje żadnych kosztów.? Suczka w zeszłym tygodniu została pokryta.  Jeśli można to w jakim zakresie jest pomoc? Muszę jak najwięcej wiedzieć, żeby kobiecie coś zaproponować.

 

I za moment niechciane psie dzieci a panuje dziwny wirus . 70% zwrotu kosztów i sterylizujecie. Ewa

Link to comment
Share on other sites

I ja z ogormną prośbą - znaleziona bezdomna suczka Randa, jest pod opieką konfirm13, która ja na razie przygarneła, ale i moją, bo sunia trafi potem do mnie....Suczysko ma wyznaczony termin sterylki na środę 24 września, w gabinecie Lecha Ślusarza w Ostrołęce, cena 180 zł, bo suczka duza.

Mozemy prosić o zielone światło na sterylkę ze zwrotem kosztów?

Tu watek Randy:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143015-labkowata-m%C5%82oda-randa-szuka-dt-lub-ds-na-cito/

 

Malagos  zielone światło jest :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

 

Czy można zgłosić do pomocy przy sterylizacji suczkę, która ma właścicielkę ale właścicielka jest bezrobotna i nie pokryje żadnych kosztów.? Suczka w zeszłym tygodniu została pokryta.  Jeśli można to w jakim zakresie jest pomoc? Muszę jak najwięcej wiedzieć, żeby kobiecie coś zaproponować.

 

I za moment niechciane psie dzieci a panuje dziwny wirus . 70% zwrotu kosztów i sterylizujecie. Ewa

 

Dziękuję, porozmawiam z weterynarzem o kosztach a z kobietą o sterylce.

Link to comment
Share on other sites

I ja dziękuję :). Jestem teraz konfirm31, ale reszta - bez zmian. I się denerwuję jutrzejszym dniem. Randa śpi słodko, nie wie, co ją czeka. Do malagossów pojedzie "już po" - na rekonwalescencję.

 

 To wspaniała akcja. Chcę się przyłączyć z datkiem comiesięcznym - 10zł. Niedużym, ale......może czasem uda się wpłacić coś więcej?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, trafiłyśmy na Wasz wątek z prośbą o pomoc, ponieważ znalazłyśmy się w podbramkowej sytuacji.

Na co dzień z Lili8522 pomagamy psiakom, obecnie mamy pod swoją opieką 3 suczki - 2 w hoteliku, trzecią w domu tymczasowym i balansujemy z finansami w okolicy zera...

 

Dostałyśmy informację o 4 psach - 2 suczkach i 2 szczeniakach w fatalnych warunkach.

Póki co jednego szczeniaka udało się wyciągnąć do BDT. Na resztę brak pomysłu, miejsca i funduszy :(

 

Jedna sunia ma 8 lat i jest matka szczeniaków. Druga, roczna - ma aktualnie cieczkę i interesują się nią psy z okolicy.

Pilnie szukamy jakiejkolwiek pomocy finansowej, aby wykonać zabiegi sterylizacji dla obu suczek. Same niestety jesteśmy bezradne... :(

 

Czy można liczyć na pomoc z Akcji Sterylizacja?

 

Tutaj wątek całej gromadki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-dwie-suczki-i-dwa-szczeniaki-pilnie-potrzebuj%C4%85-pomocy/

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, trafiłyśmy na Wasz wątek z prośbą o pomoc, ponieważ znalazłyśmy się w podbramkowej sytuacji.

Na co dzień z Lili8522 pomagamy psiakom, obecnie mamy pod swoją opieką 3 suczki - 2 w hoteliku, trzecią w domu tymczasowym i balansujemy z finansami w okolicy zera...

 

Dostałyśmy informację o 4 psach - 2 suczkach i 2 szczeniakach w fatalnych warunkach.

Póki co jednego szczeniaka udało się wyciągnąć do BDT. Na resztę brak pomysłu, miejsca i funduszy :(

 

Jedna sunia ma 8 lat i jest matka szczeniaków. Druga, roczna - ma aktualnie cieczkę i interesują się nią psy z okolicy.

Pilnie szukamy jakiejkolwiek pomocy finansowej, aby wykonać zabiegi sterylizacji dla obu suczek. Same niestety jesteśmy bezradne... :(

 

Czy można liczyć na pomoc z Akcji Sterylizacja?

 

Tutaj wątek całej gromadki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-dwie-suczki-i-dwa-szczeniaki-pilnie-potrzebuj%C4%85-pomocy/

 

 

Czy dobrze rozumiem to sunie właścicielskie ? Jeżeli tak 70 % zwrotu kosztów sterylizacji

Link to comment
Share on other sites

ostatniaszansa, właściciele chcą pozbyć się całej gromady, zostawić ewentualnie najstarszą sunię, ale też im nie zależy...

 

Także poza sterylkami szukamy im pilnie również domów stałych.

 

 

Czy w takim razie możemy próbować organizować sterylki zgodnie z zasadami na wątku z nadzieją na zwrot części kosztów?

Byłoby wspaniale!

Link to comment
Share on other sites

Malagos dostałam fakturę za Rande  do przelewu potrzebne nie tylko imie i nazwisko ale i adres osoby na której konto mamy dokona zwrotu ( sterylka opłacona gotówka ) Im szybciej dostane tym szybciej zrobie przelew . Pozdrawiam . Ewa

 To ja opłaciłam fakturę. Próbowałam  wysłać mail z moimi danymi, ale bez powodzenia :( Zapchana skrzynka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...