Jump to content
Dogomania
3 x

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!

Recommended Posts

13 minut temu, elik napisał:

Szkoda. Dixi jest śliczna, żeby tylko nie  chcieli jej rozmnażać.

będzie wizyta poadopcyjna i na pewno sprawdzimy czy zabieg został wykonany

Wiele razy trafiają mi się sunie które przyjeżdżaja z cieczką do hoteliku, często wydaje je bez sterylizacji, nie martw się

Ktoś zgłaszał, że na konto Fundacji będą wpłacały osoby z poza dogo.

Nie pamiętam kto to zgłosił, ale proszę, aby ta osoba przekazała tym osobom z poza dogo, że aby mieć możliwość zwrotu za sterylizację, musi być wpłacana na konto Fundacji kwota w zadeklarowanej wysokości. Nie otrzyma zwrotu ktoś, kto sporadycznie wpłaca jakąś kwotę. Osoby z poza dogo powinny więc zadeklarować, jaką kwotą będą wspierały fundusz sterylizacji, aby można było stwierdzić, czy mają prawo do wypłaty z funduszu AS.

9 godzin temu, elik napisał:

Ktoś zgłaszał, że na konto Fundacji będą wpłacały osoby z poza dogo.

Nie pamiętam kto to zgłosił, ale proszę, aby ta osoba przekazała tym osobom z poza dogo, że aby mieć możliwość zwrotu za sterylizację, musi być wpłacana na konto Fundacji kwota w zadeklarowanej wysokości. Nie otrzyma zwrotu ktoś, kto sporadycznie wpłaca jakąś kwotę. Osoby z poza dogo powinny więc zadeklarować, jaką kwotą będą wspierały fundusz sterylizacji, aby można było stwierdzić, czy mają prawo do wypłaty z funduszu AS.

Ja zgłaszałam , są to cztery osoby, nazwiska podam na pw. Zadeklarowały kwotę 10zł miesięcznie. Dwie osoby płacą od czerwca , dwie od września. Jedna z nich za lipiec i sierpień zapłaciła 20zł w sierpniu . Wiem jakie są zasady zwrotów za sterylizację i przekazałam im wszystko.

2 godziny temu, ala123 napisał:

Dwie osoby płacą od czerwca , dwie od września. Jedna z nich za lipiec i sierpień zapłaciła 20zł w sierpniu .

Mam zanotowane wpłaty od 3 osób z poza dogo - dwie od VI, jedna od VII

I. Hr.  wpłata w VI 10,00 zł i w VIII 30,00 zł

M. St. wpłata w VI 20,00 zł  -  brak dalszych wpłat

M. Ol. wpłata w VII 10,00 zł  -  brak dalszych wpłat

Z powyższego wynika, że tylko I. Hr. mogłaby ewentualnie liczyć na zwrot, z tym, że wpłaciła w VIII za VII, a obowiązują wpłaty na bieżąco.

Być może czwarta osoba wpłaciła po 9.IX. i dlatego nie ma jej w moim wykazie.

Dnia 10.10.2018 o 18:42, elik napisał:

Mam zanotowane wpłaty od 3 osób z poza dogo - dwie od VI, jedna od VII

I. Hr.  wpłata w VI 10,00 zł i w VIII 30,00 zł

M. St. wpłata w VI 20,00 zł  -  brak dalszych wpłat

M. Ol. wpłata w VII 10,00 zł  -  brak dalszych wpłat

Z powyższego wynika, że tylko I. Hr. mogłaby ewentualnie liczyć na zwrot, z tym, że wpłaciła w VIII za VII, a obowiązują wpłaty na bieżąco.

Być może czwarta osoba wpłaciła po 9.IX. i dlatego nie ma jej w moim wykazie.

Iwona H. wpłaciła za czerwiec 10zł, a w sierpniu za lipiec i sierpień po 10zł.

Jeżeli chodzi o Monikę, to w takim razie wpłaciła tylko za czerwiec i lipiec. Nie jest tego świadoma, mówiła,że ustawiła stały przelew, coś poszło nie tak. My działamy razem, razem ratujemy psy ( i koty też), Iwona zgłosiła sunię Nukę ,jeżeli nie dostanie zwrotu to będziemy mieć kolejny nie zapłacony zabieg. A w kolejce czekają jeszcze:

Czesia u Murki:

czesia.jpg.c8308b0d7de1d9f4c9a2d45cdc68a715.jpg.d23833269a4dea01a7b02dab592b62c1.jpg

Figa w dt pod Zamościem:

757131677_3_644x461_figa-prawie-jamniczka-szuka-domu-psy-bez-rodowodu_rev001.jpg.7bd3d96d39870192e27b07cbaa8031f3.jpg

Ostatnio wyrzucona ciężarna sunia ONka, pod naszą opiekę trafiła w piątek, sterylizacja na cito:

43950607_162782374664682_8410181904195649536_n.jpg.0c71ddc1d8802d0921d387afe06c4613.jpg

A w sobotę sąsiadka prosiła mnie o pomoc dla młodej suczki, która oszczeniła się na melinie, ma 9 podrośniętych szczeniąt. Menele chcą się pozbyć wszystkich. Zdjęć na razie nie mam, dzisiaj mam porobić.

Elik, czy dowiedziałaś się, ile jedna osoba może zgłosić suczek do sterylizacji w ciągu roku?