Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Dnia 15.06.2018 o 23:15, Psiaszansa napisał:

Mam fakturę z 23.05.2018 na 250 zł zapłacona gotówką Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer Zamość zapłacona czy pomyłka w wydruku ?

 

Cytat

elik

Powinna być, ale nie jest. Wet napisał, że zapłacono gotówką. W takim razie księgowość prawdopodobnie nie będzie mogła zrobić przelewu na weta, bo skoro zapłacono gotówką, to nie można zapłacić po raz drugi. W tej sytuacji to albo wet zmieni fakturę, ale chyba jest już za późno na jakiekolwiek poprawki, albo podasz do Fundacji Twoje dane łącznie z numerem konta i po otrzymaniu kasy z Fundacji zapłacisz wetowi. Powiedz mu, że wystawił niewłaściwą fakturę i dlatego jest takie opóźnienie płatności.

Napisz jaka decyzję podjęłaś - zmiana faktury, czy prześlesz do Fundacji swoje dane.

21 czerwca wysłałam na pw wyjaśnienia  i podałam swój nr konta, ale nie dostałam jeszcze zwrotu 250zł

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ala123 napisał:

21 czerwca wysłałam na pw wyjaśnienia  i podałam swój nr konta, ale nie dostałam jeszcze zwrotu 250zł

Wysłałaś na PW ? Tu na dogo ?  Trzeba było wysłać na adres Fundacji, tak jak fakturę. Psiaszansa bardzo rzadko bywa na dogo. Ostatnio była na tym wątku 15.06. mogła więc jeszcze nie widzieć Twoich wyjaśnień. Wyjaśnienie i nr konta potrzebny jest w księgowości Fundacji i tam trzeba je wysłać.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, konfirm31 napisał:

Nie widziałam swojej czerwco wej wpłaty, a idzie poleceniem zapłaty, więc powinno być. 

Dzięki, że sprawdziłaś :)

Wpłaty odnotowane są te, które wpłynęły na konto Fundacji chyba do 10.06. nie pamiętam dokładnie, ale na pewno te, które spłynęły jeszcze przed 20-tym czerwca.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

chciałabym zgłosić do sterylki bezimienną suczkę ze wsi pod Zamościem (gmina Stary Zamość). Koszt zabiegu 180zł, Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet dr Ewa Świątkowska, ul.Spadek 18, 22-400 Zamość.

Wszystkie szczegóły dotyczące suczki zna Ala123.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, brzośka napisał:

Dzień dobry,

chciałabym zgłosić do sterylki bezimienną suczkę ze wsi pod Zamościem (gmina Stary Zamość). Koszt zabiegu 180zł, Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet dr Ewa Świątkowska, ul.Spadek 18, 22-400 Zamość.

Wszystkie szczegóły dotyczące suczki zna Ala123.

Kto będzie wypełniał dokumenty - zgłoszenie ? Czy suczka ma wątek na dogo ?  Z kim się kontaktować w sprawie sterylizacji tej suni, kiedy odbędzie się zabieg ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2018 o 18:56, elik napisał:

Kto będzie wypełniał dokumenty - zgłoszenie ? Czy suczka ma wątek na dogo ?  Z kim się kontaktować w sprawie sterylizacji tej suni, kiedy odbędzie się zabieg ?

Dokumenty wypełnię ja. Wszystko napiszę jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2018 o 18:56, elik napisał:

Kto będzie wypełniał dokumenty - zgłoszenie ? Czy suczka ma wątek na dogo ?  Z kim się kontaktować w sprawie sterylizacji tej suni, kiedy odbędzie się zabieg ?

 

11 godzin temu, ala123 napisał:

Dokumenty wypełnię ja. Wszystko napiszę jutro.

Suczka nie ma swojego wątku, pisałam o niej na wątku "Zajrzyj, a przekonasz się,że warto pomagać" :

 

 

Chodzi o tę sunię:

36931380_1800789586679991_605709045797486592_n.jpg.def29625c58c5f03ed71be8f38b266d3.jpg

Została już wysterylizowana w pierwszej połowie lipca. Tak, jak pisałam, była w ciąży i nie mogłyśmy dłużej czekać. Moje koleżanki z fb zaczęły wpłacać deklaracje na Akcję Sterylizację i jadne z nich chciała sunię zgłosić, ale okazało się,że może to zrobić dopiero po trzech miesiącach wpłat. Tak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Ok ala123 masz zielone światło :)

Zabieg już był wykonany podaj więc jego datę.

Nie ma ograniczeń co do ilości zgłaszanych suczek więc możesz spokojnie sama zgłaszać sunie do zwrotu kosztów sterylizacji.

Wiem, że jesteś bardzo zajęta pomaganiem zwierzętom i wielkie dzięki Ci za to, ale proponuję dokładne przestrzeganie procedur i sprawdzanie dokumentów przed wysłaniem ich do Fundacji. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas.  

Pozdrawiam  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ok ala123 masz zielone światło :)

Zabieg już był wykonany podaj więc jego datę.

Nie ma ograniczeń co do ilości zgłaszanych suczek więc możesz spokojnie sama zgłaszać sunie do zwrotu kosztów sterylizacji.

Wiem, że jesteś bardzo zajęta pomaganiem zwierzętom i wielkie dzięki Ci za to, ale proponuję dokładne przestrzeganie procedur i sprawdzanie dokumentów przed wysłaniem ich do Fundacji. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas.  

Pozdrawiam  :)

Dzięki :)

Sprawdziłam, zabieg odbył się 02.07.2018r.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2018 o 12:12, Mazowszanka13 napisał:

Nie dostałam jeszcze zwrotu za sterylkę Ami.

Polecony został odebrany na Blatona 20 czerwca.

Czy coś się zawieruszyło czy jest opóźnienie w wypłatach ?

Ponawiam zapytanie, bo już nastepna tytmczaska się szykuje.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Psiaszansa napisał:

Osoby które zapłaciły gotówką za zabiegi proszę o przesłanie danych do  przelewu ( zwrotu ) na mój mail [email protected]  Mam dwie  z Makowa Mazowieckiego i z Zamościa . Kto ma sukę do sterylizacji proszę wykonywać zabieg . Za opóźnienia przepraszam

Właśnie wysłałam ( Maków Maz. 250 zł.)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Psiaszansa napisał:

Mazowszanka poszedł zwrot na konto , jeszcze dane do przelewu za opłaconą ze srodków własnych fakturę poprosze  Ala123  prosze sprawdzić czy  to ostatnie zaległości  w opłatach za faktury  Ewa

Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...