Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Do celów ewidencji proszę zgłaszających o podawanie na wątku danych występujących w poniższej tabeli.

Jeśli niem jest to możliwe w chwili zgłoszenia, to proszę o uzupełnienie, gdy dane te będą już wiadome.

   image.png.3308ead2667dd2a308c0ade92e50dac9.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.03.2018 o 09:15, elik napisał:

Możesz sterylizować. Na wątku podaj prosze imię suni i koszt sterylizacji.

Czy masz już lokum dla tej suni po zabiegu ?

 

Wypełnij dokumenty i prześlij do AS.

Na wątku podaj prosze imię suni oraz datę i koszty zabiegu.

Akcja Sterylizacja 3.odt

image.thumb.png.d29ce509e41eca001c8895f3fc2e36dc.png

Wstawiam wypełniony formularz Akcji Sterylizacji. Kwota za zabieg 250zł, data 22.03.2018

Formularz wysłałam na adres e-mail Ostatniej Szansy. Jeżeli chodzi o lokum dla suni, to Krystyna już coś znalazła.

Czy wiesz coś może o płatności za sterylkę Weny w Krasnymstawie ? Wetka do tej pory nie odnotowała przelewu.

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, ala123 napisał:

Wstawiam wypełniony formularz Akcji Sterylizacji. Kwota za zabieg 250zł, data 22.03.2018

Formularz wysłałam na adres e-mail Ostatniej Szansy. Jeżeli chodzi o lokum dla suni, to Krystyna już coś znalazła.

Czy wiesz coś może o płatności za sterylkę Weny w Krasnymstawie ? Wetka do tej pory nie odnotowała przelewu.

 

Witaj :)  Dobrze, że znalazłyście lokum dla suni po zabiegu :)

Zgłaszałaś do sterylizacji dwie sunie. Domyślam się, że sterylka, którą podajesz dotyczy suni zgłoszonej 22.03. czy tak ?

A czy odbyła się sterylizacja, której termin był wyznaczony na 28.03. ? Jeśli tak, to jaki był jej koszt.

image.png.6e0170f3409b8b8085dd4c95e1094ca9.png

O zwrot za sterylizację Weny dopytam i odpowiem, albo odpowie Psiaszansa, ale obawiam się, że sprawa jeszcze nie jest załatwiona.

Faktura wystawiona była 10.03.  a Ty 20.03. pisałaś na wątku, że wyślesz fakturę. Jak wiadomo poczta nie jest najszybszym operatorem, a w dodatku po drodze były święta. Myślę, że bezzwłoczne przesłanie faktury do Fundacji znacznie przyspieszyłoby zapłatę za zabieg.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Witaj :)  Dobrze, że znalazłyście lokum dla suni po zabiegu :)

Zgłaszałaś do sterylizacji dwie sunie. Domyślam się, że sterylka, którą podajesz dotyczy suni zgłoszonej 22.03. czy tak ?

A czy odbyła się sterylizacja, której termin był wyznaczony na 28.03. ? Jeśli tak, to jaki był jej koszt.

image.png.6e0170f3409b8b8085dd4c95e1094ca9.png

O zwrot za sterylizację Weny dopytam i odpowiem, albo odpowie Psiaszansa, ale obawiam się, że sprawa jeszcze nie jest załatwiona.

Faktura wystawiona była 10.03.  a Ty 20.03. pisałaś na wątku, że wyślesz fakturę. Jak wiadomo poczta nie jest najszybszym operatorem, a w dodatku po drodze były święta. Myślę, że bezzwłoczne przesłanie faktury do Fundacji znacznie przyspieszyłoby zapłatę za zabieg.

Sterylka, która miała odbyć się 28 marca niestety nie odbyła się. Suczka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Z powodu braku innego miejsca, nadal przebywała na tej posesji. Kobieta otrzymała karmę dla niej, sunia była też spuszczana z łańcucha. Któregoś wieczora musiała chyba wyjść poza ogrodzenie i od tamtej pory nikt jej nie widział. Szukamy jej, ale na razie bez rezultatu. Wcześniej apelowałam także na FB o dt dla niej, nikt nie zaoferował pomocy.

22 marca została wysterylizowana suczka znaleziona przez Krystynę, w formularzu napisałam,że  jest bezimienna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 20:02, elik napisał:

Biedactwo :( Nam nadzieję, że jednak nic złego się jej nie stało i uda się Wam ją odnaleźć. W takim razie anuluję to zgłoszenie, gdy sunia się odnajdzie, proszę zgłoś ją ponownie.

image.png.7a97399d056b5f4bd1770df0297fa15c.png

Ta mała suczka odnalazła się :) Być może miała cieczkę i dlatego uciekła.  Mam nadzieję,że nie zniknie znowu, bo zarezerwowałam kolejny  termin sterylizacji - 26 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ala123 napisał:

Ta mała suczka odnalazła się :) Być może miała cieczkę i dlatego uciekła.  Mam nadzieję,że nie zniknie znowu, bo zarezerwowałam kolejny  termin sterylizacji - 26 kwietnia.

Może trzeba byłoby ją próbować złapać na kilka dni przed ustalonym terminem zabiegu, żeby znowu nie zniknęła właśnie w tym dniu. Jak będzie wiadomy koszt zabiegu, to bardzo proszę podaj na wątku, a fakturę oczywiście prześlesz do Fundacji.

Wypełnij dokumenty i prześlij do Fundacji.

image.png.79d4c22570710fae4bebd32c7050848e.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2018 o 16:22, elik napisał:

Może trzeba byłoby ją próbować złapać na kilka dni przed ustalonym terminem zabiegu, żeby znowu nie zniknęła właśnie w tym dniu. Jak będzie wiadomy koszt zabiegu, to bardzo proszę podaj na wątku, a fakturę oczywiście prześlesz do Fundacji.

Wypełnij dokumenty i prześlij do Fundacji.

image.png.79d4c22570710fae4bebd32c7050848e.png

Dokumenty wypełnię i wyślę, ale z przetrzymaniem suczki będzie problem, bo nie mam jej gdzie umieścić niestety. Mam nadzieję,że tym razem nie ucieknie.

Czy wiesz coś może o płatności sterylkę Weny z Krasnegostawu? Wetka obawia się,że nie otrzyma pieniędzy, chociaż zapewniam ją, że Fundacja z całą pewnością zapłaci.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ala123 napisał:

Dokumenty wypełnię i wyślę, ale z przetrzymaniem suczki będzie problem, bo nie mam jej gdzie umieścić niestety. Mam nadzieję,że tym razem nie ucieknie.

Czy wiesz coś może o płatności sterylkę Weny z Krasnegostawu? Wetka obawia się,że nie otrzyma pieniędzy, chociaż zapewniam ją, że Fundacja z całą pewnością zapłaci.

Będę trzymać kciuki, żeby tym razem nie uciekła. A co będzie po zabiegu ? Też nie będzie dla niej miejsca na choćby kilka dni ?

Rozmawiałam z Psiaszansa i jeśli tylko faktura dotarła do Fundacji, to będzie zapłacona.

Następnym razem wyślij fakturę od razu po jej otrzymaniu :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Będę trzymać kciuki, żeby tym razem nie uciekła. A co będzie po zabiegu ? Też nie będzie dla niej miejsca na choćby kilka dni ?

Rozmawiałam z Psiaszansa i jeśli tylko faktura dotarła do Fundacji, to będzie zapłacona.

Następnym razem wyślij fakturę od razu po jej otrzymaniu :)

Jeżeli chodzi o psy, to w Zamościu mamy tylko jeden szpitalik, w którym mogłabym umieścić sunię. Jednak tam jest bardzo drogo, dlatego sterylizacji również nie chcę tam robić. 

Zrobiłam suni ogłoszenia na OLX, ale cisza zupełna :(

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ala123 napisał:

Jeżeli chodzi o psy, to w Zamościu mamy tylko jeden szpitalik, w którym mogłabym umieścić sunię. Jednak tam jest bardzo drogo, dlatego sterylizacji również nie chcę tam robić. 

Zrobiłam suni ogłoszenia na OLX, ale cisza zupełna :(

 

Czyli po zabiegu sunia zostanie wypuszczona na ulicę ? Wetka robi zabieg laparoskopowo ?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić do Akcji PESTKE z Radys. Jestem deklarowiczem.

Sunia będzie sterylizowana w przyszłym tygodniu w Kętach.

Czy będe mogła liczyć na pokrycie kosztów ze środków Akcji??

443757878_pestka4(2).JPG.fb98df3376e785a54a593e43bf259c6c.JPG

 

EDIT. Termin juz ustalony na wtorek 24.04.2018, koszt 300 zł, lecznica Kęty ul. Jana Kantego 14,

 

Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 22:45, Poker napisał:

zapiszę adres mejlowy.Dzięki.

Poker, podaj mi proszę ten adres email. Tutaj na wątku wszędzie gdzie patrze jest zamieniony na "email protected"...nie widze go:( a chce zapytać o Pestke bo czas ucieka...

Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2018 o 20:37, kiyoshi napisał:

Chciałabym zgłosić do Akcji PESTKE z Radys. Jestem deklarowiczem.

Sunia będzie sterylizowana w przyszłym tygodniu w Kętach.

Czy będe mogła liczyć na pokrycie kosztów ze środków Akcji??

443757878_pestka4(2).JPG.fb98df3376e785a54a593e43bf259c6c.JPG

EDIT. Termin juz ustalony na wtorek 24.04.2018, koszt 300 zł, lecznica Kęty ul. Jana Kantego 14,

Proszę o odpowiedź.

 

Dnia 20.04.2018 o 19:20, kiyoshi napisał:

halo, halo:) proszę o zielone światło dla Pestki:)

Przepraszam za brak odpowiedzi. Od 14-tego do dzisiaj byłam poza krajem bez dostępu do netu.

Oczywiście masz zielone światło :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

ELU, sprostowanie- STERYLKA PESTKI KOSZTOWAŁA 200 zł!! i na tyle wystawiono fakture:)

Super :) Zaoszczędzone 100,00 zł gratuluję  :)

Wyślij fakturę do Fundacji jak najszybciej. Im szybciej wyślesz, tym szybciej będzie zwrot :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj przywiozłam na sterylizację kolejną suczkę.  Wniosku nie zdążyłam złożyć. Suczka błąkała się po wsi w jednej z gmin pod Zamościem od jesieni, zimą oszczeniła się w stodole u kobiety, która jako jedyna nie przegoniła jej. Teraz znowu była w ciąży :(

Koszt zabiegu - 250zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...