Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

13 minut temu, elik napisał:

Szkoda. Dixi jest śliczna, żeby tylko nie  chcieli jej rozmnażać.

będzie wizyta poadopcyjna i na pewno sprawdzimy czy zabieg został wykonany

Wiele razy trafiają mi się sunie które przyjeżdżaja z cieczką do hoteliku, często wydaje je bez sterylizacji, nie martw się

Link to comment
Share on other sites

Ktoś zgłaszał, że na konto Fundacji będą wpłacały osoby z poza dogo.

Nie pamiętam kto to zgłosił, ale proszę, aby ta osoba przekazała tym osobom z poza dogo, że aby mieć możliwość zwrotu za sterylizację, musi być wpłacana na konto Fundacji kwota w zadeklarowanej wysokości. Nie otrzyma zwrotu ktoś, kto sporadycznie wpłaca jakąś kwotę. Osoby z poza dogo powinny więc zadeklarować, jaką kwotą będą wspierały fundusz sterylizacji, aby można było stwierdzić, czy mają prawo do wypłaty z funduszu AS.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Ktoś zgłaszał, że na konto Fundacji będą wpłacały osoby z poza dogo.

Nie pamiętam kto to zgłosił, ale proszę, aby ta osoba przekazała tym osobom z poza dogo, że aby mieć możliwość zwrotu za sterylizację, musi być wpłacana na konto Fundacji kwota w zadeklarowanej wysokości. Nie otrzyma zwrotu ktoś, kto sporadycznie wpłaca jakąś kwotę. Osoby z poza dogo powinny więc zadeklarować, jaką kwotą będą wspierały fundusz sterylizacji, aby można było stwierdzić, czy mają prawo do wypłaty z funduszu AS.

Ja zgłaszałam , są to cztery osoby, nazwiska podam na pw. Zadeklarowały kwotę 10zł miesięcznie. Dwie osoby płacą od czerwca , dwie od września. Jedna z nich za lipiec i sierpień zapłaciła 20zł w sierpniu . Wiem jakie są zasady zwrotów za sterylizację i przekazałam im wszystko.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ala123 napisał:

Dwie osoby płacą od czerwca , dwie od września. Jedna z nich za lipiec i sierpień zapłaciła 20zł w sierpniu .

Mam zanotowane wpłaty od 3 osób z poza dogo - dwie od VI, jedna od VII

I. Hr.  wpłata w VI 10,00 zł i w VIII 30,00 zł

M. St. wpłata w VI 20,00 zł  -  brak dalszych wpłat

M. Ol. wpłata w VII 10,00 zł  -  brak dalszych wpłat

Z powyższego wynika, że tylko I. Hr. mogłaby ewentualnie liczyć na zwrot, z tym, że wpłaciła w VIII za VII, a obowiązują wpłaty na bieżąco.

Być może czwarta osoba wpłaciła po 9.IX. i dlatego nie ma jej w moim wykazie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2018 o 18:42, elik napisał:

Mam zanotowane wpłaty od 3 osób z poza dogo - dwie od VI, jedna od VII

I. Hr.  wpłata w VI 10,00 zł i w VIII 30,00 zł

M. St. wpłata w VI 20,00 zł  -  brak dalszych wpłat

M. Ol. wpłata w VII 10,00 zł  -  brak dalszych wpłat

Z powyższego wynika, że tylko I. Hr. mogłaby ewentualnie liczyć na zwrot, z tym, że wpłaciła w VIII za VII, a obowiązują wpłaty na bieżąco.

Być może czwarta osoba wpłaciła po 9.IX. i dlatego nie ma jej w moim wykazie.

Iwona H. wpłaciła za czerwiec 10zł, a w sierpniu za lipiec i sierpień po 10zł.

Jeżeli chodzi o Monikę, to w takim razie wpłaciła tylko za czerwiec i lipiec. Nie jest tego świadoma, mówiła,że ustawiła stały przelew, coś poszło nie tak. My działamy razem, razem ratujemy psy ( i koty też), Iwona zgłosiła sunię Nukę ,jeżeli nie dostanie zwrotu to będziemy mieć kolejny nie zapłacony zabieg. A w kolejce czekają jeszcze:

Czesia u Murki:

czesia.jpg.c8308b0d7de1d9f4c9a2d45cdc68a715.jpg.d23833269a4dea01a7b02dab592b62c1.jpg

Figa w dt pod Zamościem:

757131677_3_644x461_figa-prawie-jamniczka-szuka-domu-psy-bez-rodowodu_rev001.jpg.7bd3d96d39870192e27b07cbaa8031f3.jpg

Ostatnio wyrzucona ciężarna sunia ONka, pod naszą opiekę trafiła w piątek, sterylizacja na cito:

43950607_162782374664682_8410181904195649536_n.jpg.0c71ddc1d8802d0921d387afe06c4613.jpg

A w sobotę sąsiadka prosiła mnie o pomoc dla młodej suczki, która oszczeniła się na melinie, ma 9 podrośniętych szczeniąt. Menele chcą się pozbyć wszystkich. Zdjęć na razie nie mam, dzisiaj mam porobić.

Elik, czy dowiedziałaś się, ile jedna osoba może zgłosić suczek do sterylizacji w ciągu roku?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Elu, czy mogłabym prosić o pomoc w opłaceniu zabiegu NESTI?

Zabieg odbędzie się 15.11.2018 w lecznicy

Open Vet- przychodnia ul. Jana Kantego 14

32-650 Kęty

Koszt zabiegu 300 zł.

 

Czy byłaby możliwość sfinansowania przez Fundacje? (ostatnio zgłaszałam Dixi, ale jej zabieg został w ostatniej chwili odwołany)

nestea2.jpg.271d77fabf6b803b0d26eb569b60f45d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2018 o 12:52, ala123 napisał:

Na jutro jest wyznaczony termin sterylizacji ONki. Mam nadzieję,że zdążymy. Bardzo proszę o pokrycie kolejny raz kosztów zabiegu. Chodzi o tę suczkę, znalezioną w piatek:

43950607_162782374664682_8410181904195649536_n.jpg.6877b1706f706e778d0b67de1eec44ee.jpg

 

Tak, jak pisałam wcześniej, zabieg został odwołany. Dzisiaj suczkę - w dt dostała imię Nella - spotkałam u wetki, wygląda świetnie, czuje się też chyba dobrze, jest pełna energii. Kawał suczki z niej - waży 40kg. Badania jednak wskazują na uszkodzenie nerek i wątroby, ale tak chyba zwykle  bywa po przejściu babeszjozy.  Jeżeli chodzi o ciążę, to niestety Nella poroniła...  Za kilka tygodni ( lub miesięcy) odezwę się z prośbą o pokrycie kosztów sterylizacji.

45815685_1564864320279660_8700335601062248448_n.jpg.309639035fe45bb8c998de8934682cc8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny bardzo Was przepraszam za moją tu nieobecność. Nie wiem z jakiego powodu nie dostawałam powiadomień na e-mail o nowych postach na tym wątku. Sprawdziłam teraz i wątek mam w obserwowanych. Mam dostawać powiadomienia za każdym razem, gdy pojawi się nowy post. Teraz pojawiłam się, bo kiyoshi napisała do mnie PW.

Gdyby nie fakt, że moja tymczasowiczka, zaraz po przywiezieniu jej,  okazała się być chorą na parwowirozę i miałam w związku z tym  młyn w domu, pewnie zaglądnęłabym tu, żeby zobaczyć czy jest coś nowego.

Wybaczcie proszę. Zbyt poważnie traktuję swoja rolę na tym wątku, żeby robić takie numery.

 

Ala123, nie ma limitu zgłaszanych suczek z tym, że jeśli trzeba będzie wybierać  komu zwrócić, to pierwszeństwo będzie miała osoba, która zgłosiła mniej suczek. Na razie nie ma takiej potrzeby :)

 

 

Jeszcze raz przepraszam i bardzo proszę napiszcie ponownie, które sunie zgłaszacie.

Link to comment
Share on other sites

witam, dawno mnie tu nie było, nawet cos się ponownie stało z moim nickiem (kakadu, potem kakadu.pl), więc musiałam się zarejestrować pod nowym; wpłacam regularnie na akcję i chciałabym zapytać, czy możliwe jest zgłoszenie do dterylizacji prawdopodobnie szczennej suczki z Podhala; nie wiem jak zalinkować tu wątek na FB;  wkleję może to co wpisałam, jak szukałam tej suni w grupie Tatromaniacy, a potem można zajrzeć na profil dziewczyny która się na nia natknęła niedaleko Białki Tatrzańskiej; założyła jej wątek który jest na samej górze jej profilu; nazywa się Magdalena Górnik;

https://www.facebook.com/magdalena.gornik.7

wklejam mój apel z września:

Dzień dobry Drodzy Użytkownicy. Trafiłam tu przez przypadek (szczęśliwy), czytam z przyjemnością, mam nadzieję zdobyć więcej odwagi na dalsze piesze wędrówki. Przyszło mi jednak do głowy, żeby zapytać Was o pewną sprawę. Mieszkańcy Zakopanego i okolic nie dali rady pomóc i myślę, że powinnam się zwrócić do Tatromaniaków. We wrześniu byłam w Tatrach. Jedna z wędrówek zakończyła się nad Morskim Okiem gdzie zobaczyłam średniej wielkości białą sunię z charakterystycznymi półkalpniętymi uszami. Ponieważ jestem psiarzem, zawsze zwracam na psy uwagę, szczególnie wtedy kiedy nie powinno ich być w jakimś miejscu. Pomyślałam, że należy do jakiegos pracownika Schroniska. Niestety w połowie drogi w dół, sunia minęła nas biegnąc do Palenicy. Ominęła wszystkich szerokim łukiem - bała się. Potem ku naszemu przerażeniu zobaczyliśmy ją juz jadąc samochodem, jak biegła asfaltem w kierunku Zakopanego. To było dobre 15 km od schroniska, a dokoła nie ma zbyt dużo domów. Nie mogę o niej przestać myśleć. Nie było szans jej złapać - bałam się, że uciekając wpadnie pod samochód. Może znacie jej historię, może wiecie, że ma dom. Może ktoś z Was ją widział. Może to stały bywalec tej trasy? Do schroniska nie mogłam się dodzwonić, pan z parkingu jej nie kojarzył. Zamieszczam filmik z rejestratora jazdy - może ktoś cokolwiek o niej wie... Załuję, że nie przyszło mi do głowy, żeby zrobić zdjęcie pod schroniskiem, na tym filmie niewiele widać 1f641.png:( Następnego dnia pojechaliśmy tam raz jeszcze z nadzieją, że ją zobaczymy, ale to było raniutko, a wtedy biegła wieczorem...

 

to zdjęcie zrobiła Magdalena prawdopodobnie pod swoim domem; jestem w trakcie umawiania się czy jest w stanie się sunia zaopiekować na czas sterylizacji; jeśli nie, to mam jeszcze jedno wyjście, mam nadzieję, że się uda coś zorganizować...

 

Magdalena napisała o suni:

Zrobię zdjęcia w weekend, bo rano jej nie ma koło domu a popołudniu jak wracam to już jest ciemno. Ona jest tak poniżej kolana, karmimy ja i od w sumie miesiąca cały czas jest przy nas. Mi daje się pogłaskać tylko po pyszczku, tata z nią więcej przybywa i głaska ja już normalnie. Od początku jest bardzo nieufna, dałabyś się złapać ale na pewno by protestowała

sunia z moka_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kadaku, o co chodzi ?

 

EDIT

Przeczytałam PW i rozumiem, że chciałabyś otrzymać zwrot za sterylizację suni.

Wpłacałaś na fundusz sterylizacji w 2017 roku co kwartał po 30,00 zł. W 2018 roku wpłaciłaś tylko za I i II kwartał - ostatnia wpłata 3.04.

Tak jak napisałam na PW, na zwroty za sterylizacje mogą liczyć tylko Ci, którzy regularnie wpłacają składki w zadeklarowanej wysokości. Bez uzgodnienia nie mogę dać Ci zielonego światła. Muszę porozumieć się z Psiaszansa i dopiero dam odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

wpłacam regularnie 30 zł co 3 miesiące czyli zadeklarowaną lata temu kwotę 10 złotych na miesiąc; od bardzo dawna, znacznie dłużej niż od 2017 roku; jeśli się nie mylę i co wynika z postu na pierwszej stronie to od momentu powstania AS; podaj mi proszę adres mailowy na który prześlę potwierdzenia przelewów; kakadu.kakadu i kakadu to jedna i ta sama osoba czyli ja (miałam problemy z zalogowaniem więc zarejestrowałam się od nowa); w poście z wczoraj jest wszystko dokładnie opisane; skonsultuj to proszę z osobą która prowadziła wcześniejsze rozliczenia, wydaje mi się, że to była ostatniaszansa; czy  ostatnio zmienił się numer rachunku? na pierwszej stronie jest mowa, że zmienil się w 2014 roku, a potem już był ciągle ten sam; chyba, że przegapiłam zmianę w 2018? 

p.s.

próbowałam przesłać potwierdzenia przelewów od kwietnia do grudnia 2018 na pw, ale niestety nie mogę/nie umiem dodać załącznika - moja wina; wklejam tu, tam są nry referencyjne - można poszukać po tym

RACHUNEK MA (ODBIORCA):

Numer rachunku: 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

Nazwa banku: Alior Bank S.A., ALIOR Centrala, Warszawa

Odbiorca: FUNDACJA OSTATNIA SZANSA

UL. J.BLATONA 3/141 Warszawa 01-494

SZCZEGÓŁY OPERACJI

Kwota operacji: -30,00 PLN

Kwota obciążenia: -30,00 PLN

Tytułem: kakadu akcja sterylizacja - DOGO (z

a lipiec, sierpień, wrzesień/2018 p

o 10 zł)

Data księgowania: 30/06/2018

Data waluty: 30/06/2018

Nr referencyjny operacji: 5200630621407524

 

RACHUNEK MA (ODBIORCA):

Numer rachunku: 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

Nazwa banku: Alior Bank S.A., ALIOR Centrala, Warszawa

Odbiorca: FUNDACJA OSTATNIA SZANSA

UL. J.BLATONA 3/141 Warszawa 01-494

SZCZEGÓŁY OPERACJI

Kwota operacji: -30,00 PLN

Kwota obciążenia: -30,00 PLN

Tytułem: kakadu akcja sterylizacja - DOGO (z

a październik, listopad, grudzień/2

018 po 10 zł)

Data księgowania: 01/10/2018

Data waluty: 30/09/2018

Nr referencyjny operacji: 5200930602704669

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...