Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kilka dni temu natknęłam się na suczkę z urwanym łańcuchem, zabrałyśmy ją z sąsiadką w bezpieczne miejsce, odpchliłyśmy ( roiło się od pcheł), odrobaczyłyśmy, a teraz chciałabym ją wysterylizować. Czy mogę liczyć na pokrycie kosztu sterylki ? Suczka waży pewnie ponad 30kg, szukam przychodni, gdzie mają wolne terminy, aby zabieg zrobić jak najszybciej.

20170526_134241.thumb.jpg.52bc52bae060e65beb3515c32282aa04.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 25.06.2017 o 22:55, anecik napisał:

A ja chciałabym zgłosić chociaż jedną suńkę będącą u mnie na bdt. O kosztach samej sterylizacji będę wiedziała jutro rano - ok. 250 zł na jedną.

 

 

 

16 godzin temu, konfirm31 napisał:

Jestem płatnikiem Akcji Sterylizacja. Zgłaszam Dixi, sunię z wątku Anecik

O koszcie i miejscu kastracji, napisze dokładnie opiekunka Dixi, czyli  Anecik.  

Koszt sterylizacji jednej suni to 265 zł. Miejsce - Sarnów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2017 o 11:56, ala123 napisał:

Kilka dni temu natknęłam się na suczkę z urwanym łańcuchem, zabrałyśmy ją z sąsiadką w bezpieczne miejsce, odpchliłyśmy ( roiło się od pcheł), odrobaczyłyśmy, a teraz chciałabym ją wysterylizować. Czy mogę liczyć na pokrycie kosztu sterylki ? Suczka waży pewnie ponad 30kg, szukam przychodni, gdzie mają wolne terminy, aby zabieg zrobić jak najszybciej.

20170526_134241.thumb.jpg.52bc52bae060e65beb3515c32282aa04.jpg

STERYLIZOWAĆ NATYCHMIAST Zielone światło

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Dzięki wielkie za refundację  sterylizacji dziewczynek  u Anecik. Kizie Mizie już nie będą więcej rodziły :))) 

Ja również serdecznie dziękuje. Już umawiam wizyty:)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o zwrot kosztów sterylizacji Cziki zabranej z mazowieckiej wsi.

Sterylizacja odbędzie się 3 lipca w Pruszkowie, gdzie sunia jest w hoteliku. Koszt 250 zł.

Sterylka okazała się aborcyjna, sunia miała 7 dużych szczeniaków !

Jak dostanę dane wkleję nazwę i adres lecznicy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

hej :)

dokopałam się do wątku po dłuższym czasie nieobecności; chciałabym sprawdzić, czy moje wpłaty dochodziły i dochodzą, bo tż dzielnie co miesiąc robi przelewy ;); teraz jestem kakdu.pl, ale ciągle liczę na odzyskanie starego konta... Pozdrawiam wszystkich składkowiczów!

Link to comment
Share on other sites

Kizie Mizie wysterylizowane - serdecznie wszystkim dziękuję.

 

Mała Kizia Mizia czyli Pixi

P1130491.jpg.b1e70bf47fe6102b70e4bb1775b2aa6e.jpg

 

Duża Kizia Mizia czyli Dixi

P1130493.jpg.fa904e9bdf30977abf3525d9de3f49ac.jpg

 

Dwie Kizie Mizie :)

P1130487.jpg.dc6b34643db3fdac52be9561fa82120f.jpg

 

P1130489.jpg.8a8525081db8ddde5c9cea6b19508326.jpg

 

Jeśli mogłabym prosić o pomoc przy wstawieniu banerka o pomocy dla dziewczynek z Akcji Sterylizacji na wątek to byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 5.07.2017 o 12:44, kakadu.pl napisał:

hej :)

dokopałam się do wątku po dłuższym czasie nieobecności; chciałabym sprawdzić, czy moje wpłaty dochodziły i dochodzą, bo tż dzielnie co miesiąc robi przelewy ;); teraz jestem kakdu.pl, ale ciągle liczę na odzyskanie starego konta... Pozdrawiam wszystkich składkowiczów!

Dochodzą :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2017 o 17:22, Mazowszanka13 napisał:

Chciałabym prosić o zwrot kosztów sterylizacji Cziki zabranej z mazowieckiej wsi.

Sterylizacja odbędzie się 3 lipca w Pruszkowie, gdzie sunia jest w hoteliku. Koszt 250 zł.

Sterylka okazała się aborcyjna, sunia miała 7 dużych szczeniaków !

Jak dostanę dane wkleję nazwę i adres lecznicy.

 

 

Mazowszanko sterylizuj wysyłaj fakture i druczek :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 3.03.2017 o 01:02, Psiaszansa napisał:

Dziewczyny dziękuję,wiem,że to jeszcze nie koniec porządków.

UWAGA !!!  Proszę wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie jestem i nadal będę deklarowiczem.

Witam. Mam spore zaległości, pewnie ze trzyletnie :( Postaram się stopniowo wyrównać i w miarę regularnie wpłacać bo to wyjątkowy i ważny cel./ Lidan

*****************************************************************************************************************************************************

Przy okazji płacenia swoich rachunków weszłam w historię przelewów na konto sterylkowe. Wygląda na to, że ostatnia wpłatę zrobiłam w sierpniu 2014 r. Jako, że było to 20 zł (moja deklaracja to 5zł) więc zakładam, że zapłaciłam wtedy za 4 miesiące. Pod wpływem chwili przelałam 20 zł za grudzień 2014 i styczeń, luty, marzec 2015

Mam nadzieję, że konto z pierwszego postu nadal aktualne... ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...