Jump to content
Dogomania

Kamizelka chłodząca


lalesia

Recommended Posts

Czy ktoś miał do czynienia z takim sprzętem? Chciałabym ulżyć mojemu czarnuchowi w upale. Najbardziej przemawia do mnie krótka kamizelka Hurtta, taka jak jest dostępna w sklepie prodog.

Mój dylemat dotyczy głównie doboru rozmiaru. Z tabelki wychodzi mi L natomiast czytałam na forum australijczyków, że ludzie L-ki dla aussików zamawiają.

Czy może ktoś miał do czynienia i może polecić rozmiar dla sporego ON-ka?
Wymiar karku 48cm w klacie 79cm oba dość ciasno zmierzone.

Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wiem, że rychło w czas się wypowiadam... Ale może się przyda dla potomnych. ;) Kamizelka chłodząca Hurtty to REWELACJA. Byłam sceptycznie nastawiona, i to bardzo. Ale mój pies fatalnie znosił upał, non stop dyszał, nie było mowy o dłuższym spacerze, a w domu tylko leżał zmarnowany na zimnych kafelkach...

 

W kamizelce znów wrócił mój energiczny psiak, i to nie tylko w domu, ale i na spacerach. biegał, bawił się, szalał na całego, a dopóki się nie zmęczył, zazwyczaj nawet nie dyszał w upały, albo dyszał niewiele.

 

Wydatek jest spory, ale na lata. Naprawdę warto.

 

W kwestii rozmiaru kierowałam się długością grzbietu psa (lepiej wziąć rozmiar za dużą, niż za małą).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...