Jump to content
Dogomania

Kurs petsitter w COAPE


pinczerek2803

Recommended Posts

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam ten wątek jeśli nie to proszę o przeniesienie. Chciałabym wziąć udział w kursie korespondencyjnym na petsittera w [URL]http://coape.pl/[/URL]. Czy jest ktoś na forum kto brał już udział w tym kursie w tej organizacji? Jakie są wasze opinie o tej szkole?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja brałam udział w jednym kursie korespondencyjnym Coape (w moim przypadku Study Dog) i jestem niezadowolona, uważam że to bardzo słabo wydane pieniądze. Moje uwagi:
- mnóstwo błędów ortograficznym w przesyłanych materiałach - niemalże na każdej stronie, również w nagłówkach rozdziałów. Materiały sprzed kilku lat - co oznacza że nikt nie pofatygował się przez ten czas żeby błędy poprawić. Wiem, że to niby pikuś ale tego było masakrycznie dużo, to jest po prostu brak szacunku do klienta i zrobienie materiałów na odwal byleby mieć co wysłac.
- materiały przysyłane nieterminowo, nieterminowe ocenianie prac
- materiały przysyłane w nieadekwatnym opakowaniu, tzn bodajże dwukrotnie przyszły w porozrywanej kopercie. Dopiero po moim dwukrotnym upomnieniu otrzymywałam materiały w kopertach bąbelkowych.
- Osoba która układała "zadania domowe" do konkretnych działów nie przyłożyła się do ich treści tylko spisała je z dodatkowych, również wysyłanych nam materiałów (jaśniej: do materiałów był dodawany do przeczytania np rozdział książki pana X, a pod koniec tego rozdziału były kontrolne pytania i odpowiedzi. Owe pytania stanowiły "zadania domowe". Odpowiedzi wystarczyło sobie przepisać) .

Miałam więcej uwag, niestety nie pamiętam ich teraz, robiłam ten kurs chyba z dwa lata temu (informując ich o moich uwagach). Wg mnie ulokuj pieniądze gdzieś indziej np w seminaria Psiej Wachty. Wyniesiesz o wiele więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...