Jump to content
Dogomania

Może ktoś będzie wiedział w czym jest problem


Recommended Posts

Witam. Mam sunie 2,5 roku. Została pokryta 4 krotnie. Ostatnie krycie 26 maja. Problem jest taki, że sunia wykazuje objawy ciąży tzn. jest bardzo spokojna, dużo śpi, zdaża jej się rano zwymiotować, sutki zrobiły jej się nabrzmiałe i brzuch nieco powiększył. Dnia 1.07 byłam z nią na USG i weterynarz nie była pewna, kazała powtórzyć za tydzień. Wczoraj zrobiła jej 2 gie USG i stwierdziła, że widzi coś nietypowego, ale według niej to nie płody. Mówiłam o zachowaniu suni, które bardzo mnie martwi, zasugerowałam ciąże urojoną,ale weterynarz stwierdziła, że to za wcześnie na urojoną. Ja już nie wiem co o tym myśleć, martwie się o tą moją sunie, bo z wesołego psa stała się osowiała i leniwa. Martwi mnie fakt, że może coś przeoczyliśmy. Kontoluje ją ale nie ma zabarwionej czy też ropnej wydzieliny. Czy ktoś miał podobną sytuacje/ Co o tym myślicie? Czy możliwe, że sunia jest szczenna a USG -czarno białe tego nie wykazuje? Pozdrawiam i wszystkim dziękuje za porade i odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...