Jump to content
Dogomania

Ile zaoferować za godzinę spaceru z psem w Warszawie?


Madie

Recommended Posts

Hej, chcemy zatrudnić kogoś do wychodzenia z psiakami raz dziennie na godzinę na spacer. Rozejrzałam się w ogłoszeniach i jestem w istnym szoku:crazyeye::-o Odpisały mi na razie dwie osoby ( dodam, że niepełnoletnie) i żądają za godzinę spaceru 50zł...


Ja nie chce nikogo wykorzystywać, ale 50 dych za godzinę to trochę przesada i nie będzie nas stać na płacenie 250 zł tygodniowo...:roll:

Dlatego pytam osób zorientowanych w temacie, jak teraz stoją ceny w Warszawie? Oczywiste jest dla mnie, że inaczej zapłacę komuś z doświadczeniem, referencjami, pewną wiedzą, a inaczej świeżakowi, który będzie miał za zadanie "odsikac" psy i pochodzić w kółko...

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Nieźle się uśmiałam, 50zł za godzinę... KTO TYLE ZARABIA? :lol: Przeciętny pracownik zarabia ok. 8zł za godzinę ciężkiej pracy, a nie wyprowadzania psów, co jest według mnie przyjemnością. :roll: Nie jestem z Warszawy, ale moje znajome biorą nie więcej, niż 6zł/h za wyprowadzanie psa. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Nieźle się uśmiałam, 50zł za godzinę... KTO TYLE ZARABIA? :lol: Przeciętny pracownik zarabia ok. 8zł za godzinę ciężkiej pracy, a nie wyprowadzania psów, co jest według mnie przyjemnością. :roll: Nie jestem z Warszawy, ale moje znajome biorą nie więcej, niż 6zł/h za wyprowadzanie psa. ;)[/QUOTE]

Owszem, zarabia 8 zł za godzinę, ale pracuje po 40 godzin tygodniowo. Wiec to 8 zł mimo wszystko jakoś się mnoży. A tutaj - chodzi o jedną godzinę.

Ja próbowałabym umówić się indywidualnie na opłatę z góry za miesiąc czy tydzień, wtedy będzie taniej. Plus dowiedziec się, co też pies ma zapewnione w tym spacerze, bo jak tylko chodzenie, to jednak jest to mniej warte, niż aktywny spacer wg ustaleń z włascicielem. Za 8 zł to nikomu się nie opłaci nawet dojechać.

Link to comment
Share on other sites

Znajoma zatrudniała przez kilka miesięcy petsittera jak była po wypadku i jej mąż mógł psa wyprowadzić tylko na poranny spacer. Za 2 spacery (jeden godzinny, drugi 2-godzinny) płaciła 70 zł. Na wszelki wypadek wysłała po tygodniu znajomą na zwiady, żeby zobaczyć czy petsitter rzeczywiście bawi się z psem, pozwala mu biegać luzem na bezpiecznym terenie itd.

Moja kuzynka dorabiała sobie jakiś czas w liceum jako wyprowadzacz psów i dostawała średnio 30 zł za 1,5 h spaceru, a 10 zł za godzinę. Ale zajmowała się tylko psami z bliskiego otoczenia (sąsiedzi, blisko mieszkający znajomi znajomych), nie musiała nigdzie dojechać. Jesli petsitter musi przedostać się z jednego końca miasta na drugi to logiczne, że nie weźmie za 2-godzinne łażenie z psem 20 zł...

Link to comment
Share on other sites

poza tym zapotrzebowanie na petsitterów jest jeszcze niewielkie i nie weźmie taki petsitter 4 psów na raz, tylko 1, może max 2 znajdzie w tej samej okolicy. Mało kogo stać na opłacenie spacerów codziennych kiedy właściciel jest w pracy, raczej korzystają z usług petsitterów/hoteli tylko na czas wyjazdów.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Mieliśmy już dziś wizytę ogarniętej dziewuszki, chcącej dorobić i o dziwo szybko zaakceptowanej przez nasze psy.

Nie potrafiła mi powiedzieć ile chce za godzinę pracy, bo świadczyła takie usługi tylko bliskim sąsiadom. Więc na początek zaproponowałam jej 15 zł za spacer (około 45 minut). Ona dojeżdża też do nas z pobliskiej dzielnicy 45 minut więc zastanawiałam się czy więcej jej nie dać, ale rozmawiałam z jej mamą i to ona stwierdziła, że tyle będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Tak, też o tym myślałam:). Natomiast dziewczyna dużo wie - czyta, chce robić kursy, ma doświadczenie, nie boi się uwag jak ją koryguje. Wszystko na +. Ma taki naturalny dar, pokazałam jej jak korygować Pandę w przypadku darcia ryja czy rzucania się do innego psa - powtórka trafiła się dość szybko i mimo, że dziewczę waży niewiele więcej niż Panda będzie za chwilę zrobiła to perfekcyjnie i pewnością siebie.

ustaliłyśmy jednak, że póki co będzie z Pandą ( dla mojego komfortu psychicznego) wychodziła na spacery w kagańcu.

edit: natomiast zapytałam dziewczynkę od 50zł za godzinę o referencje i doświadczenie, pozwolę sobie skopiować odpowiedź:

"[FONT=arial]zajmowałam już się psiakami właściciele mieli dobre opinie,nie skarżyli się,sama mam pieska więc wiem jak się dobrze zająć itp.[/FONT][FONT=arial]mieszkam w śródmieściu,stawka za godzine 50 zł [/FONT]
[FONT=arial]pozdrawiam "

Wkleiłabym zdjęcie, ale to imienny mail, a szkoda komuś psuć cokolwiek[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...