Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Tola']Z Twoją Maciek kreatywnością na pewno znajdziesz sposób na zareklamowanie Charliego;)
Mizianka dla całego stadka.[/QUOTE]
Wierzysz we mnie bardziej niż ja w siebie:D Dziękuję:)
Dzięki i Zulce przekaż to samo:)

Przed chwilą odbyło się zapoznawanie z moimi czterema samcami, a do tego jeszcze przyjechały dwa psy (suczka i pies) mojej siostry więc niezła gromadka się zrobiła:) Obyło się bez ofiar;)
Charlie w kontaktach miedzypsich to wzór do naśladowania:) Zero agresji! Jedyne co można mu zarzucić to te jajka, które kazały mu czasem skakać na mojego najbardziej chorego psa, który jednym mruknięciem pozbywał się natręta;) Przy tym skakaniu to też nie było żadnej agresji. Wyglądało to nawet na zachęcanie do zabawy bo cały czas go zaczepiał, a mój też by się z nim chętnie pobawił gdyby nie słabe łapy:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Wierzysz we mnie bardziej niż ja w siebie:D Dziękuję:)
Dzięki i Zulce przekaż to samo:)

Przed chwilą odbyło się zapoznawanie z moimi czterema samcami, a do tego jeszcze przyjechały dwa psy (suczka i pies) mojej siostry więc niezła gromadka się zrobiła:) Obyło się bez ofiar;)
Charlie w kontaktach miedzypsich to wzór do naśladowania:) Zero agresji! Jedyne co można mu zarzucić to te jajka, które kazały mu czasem skakać na mojego najbardziej chorego psa, który jednym mruknięciem pozbywał się natręta;) Przy tym skakaniu to też nie było żadnej agresji. Wyglądało to nawet na zachęcanie do zabawy bo cały czas go zaczepiał, a mój też by się z nim chętnie pobawił gdyby nie słabe łapy:([/QUOTE]

A Bajutek co na to wszystko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']A Bajutek co na to wszystko?[/QUOTE]
To, że zbierało się na burzę więc nie w głowie mu jakieś sprzeczki;) Wtedy to on się nawet potrafi z kotami na schodach minąć:)
Wieczorem znowu sobie wszystkie polatały i Bajutek nadrabiał zaległości - musiał go porządnie obwąchać, ale żadnej agresji:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Co tu dużo mówić,Charlie jest i ładny i młody i kudłaty i do tego jeszcze prawie całkiem grzeczny i łagodny.

Domek dla takiego ideału powinien się szybko znaleźć.

Ile piesio waży tak mniej więcej?[/QUOTE]
Żeby był jeszcze ciachnięty to ideał;)
Nie mam niestety jak go zważyć, ale wg mnie może mieć 8-10 kg.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem na OLX czy ktoś nie szuka Charliego i nic.
On boi się miotły, gwałtownych ruchów, podniesionego głosu, czy tym bardziej jakiegoś dotyku z zaskoczenia. Za raz się kuli. Jest to sens szukać jego poprzedniego domu? Chyba tylko po to by powiedzieć im kilka słów. Tym bardziej, że dom jakoś się nie ogłasza w necie ani realu, że go szuka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Nie ma najmniejszego sensu szukać takiego"właściciela".
Biedny Charlie,też swoje musiał przeźyć.

Takich,co krzywdzą,biją zwierzęta to bym:mad:[/QUOTE]
Jestem tego samego zdania:shake:

[quote name='terra']No to masz Maćku psi ideał :)
Może w dt nabierze pewności siebie.[/QUOTE]
Psim ideałem on dopiero stanie się w środę bo straci jajko ... albo nawet dwa:evil_lol: Przed chwilą udało mi się przesunąć kastrację właśnie na środę,na 9:00:) Czyli teraz muszę się streszczać z bazarkiem:p

Między psami jest wesoły, puszysta kita trzymana na plecach jak u malamuta:D Trochę gorzej z ludźmi. Wreszcie zaczął się cieszyć, "uśmiechać" podskakiwać, ale gdy go wołać do jakiegoś pomieszczenia to często już jest "przepraszający". Wygląda na psa domowego - jest grzeczny i świetnie utrzymuje czystość więc dziwne by bał się pomieszczeń bez powodu. Przy nachylaniu się nad nim też już jest przy ziemi. Wiem, że nachylanie to sygnał agresywny, ale jego reakcja jest zdecydowanie wyolbrzymiona. Jednak i tak jest codziennie lepiej bo jeszcze tydzień temu to ogona do góry nie podnosił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Maciuś to trzeba pomyślec nad bazarkami na pokrycie kosztów kastracji i utrzymanie.[/QUOTE]



Wpadłam tu z podpisu Martiki:)
Kastor pokrywa koszt kastracji do kwoty 200 zł.
Warto spytać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wpadłam tu z podpisu Martiki:)
Kastor pokrywa koszt kastracji do kwoty 200 zł.
Warto spytać:)[/QUOTE]
Witamy i dziękuję za radę:)
Myślę, że damy radę bazarkami więc może niech ich pieniądze zostaną dla innych potrzebujących:) W sumie na jedno wychodzi:p

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Charliego i witam się:) Mam nadzieję, że telefony o niego będą się urywać, chociaż może niech się nie urywają- niech będzie kilka prawdziwych i sensownych i niech Charli znajdzie najlepszy domek na świecie <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']Zaglądam do Charliego i witam się:) Mam nadzieję, że telefony o niego będą się urywać, chociaż może niech się nie urywają- niech będzie kilka prawdziwych i sensownych i niech Charli znajdzie najlepszy domek na świecie <3[/QUOTE]
Miło Cię tu widzieć:)
Dziękuję za życzenia:p Oby się sprawdziły.

[quote name='inka33']Przez Ciebie ciągle mi śpiewa "Charlie, Charlie..." :siara:

Ileż można...?! :mdleje:[/QUOTE]
Myślę, że to dobrze:roll:
Wolałabyś "Mydełko FA"? :hmmmm: :)

Link to comment
Share on other sites

Ale masz fajnego tymczasa :)

Maciek jest cały czas wolny pakiet ogłoszeń wykupiony przez tobciu na poprzednim moim bazarku ogłoszeniowym- może chcesz go dla Charliego:razz:

Napisz tekst i ruszam z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...