Jump to content
Dogomania

MIŁA - wreszcie w domu :)


Nette

Recommended Posts

Najgorsze słowa cisną się na usta jak patrzy się na tak wyniszczonego psa, jak można..............jak długo prawo będzie obowiązywało tylko na papierze a ludzie dbający o braci mniejszych traktowani jak oszołomy/wariaci to będzie przyzwolenie społeczne na znęcanie się nad zwierzętami........poczucie bezkarności

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że się Dziewuszka otwiera. O ludziach pisać nie będę, bo się to nie nadaje do publikacji. Podlaska wieś i psy to oddzielny temat. Natomiast Miłka (jak pisze Kuna) choć bardzo się boi, to jest wyjątkowo grzeczna i choć latami stała na łańcuchu i nie miała innego wyjścia, to teraz nie załatwia się w boksie. Cudne dziecko!

Link to comment
Share on other sites

Witaj cudna Mileczko :calus::calus:
przyszlam za Allunia i Marticzka w odwedzinki do dziewczynki wyrwanej z koszmaru ......
ciociuniu czynie bzarus malenki :bye:z wiara i nadzieja , ze już będzie tylko lepiej :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Witaj cudna Mileczko :calus::calus:
przyszlam za Allunia i Marticzka w odwedzinki do dziewczynki wyrwanej z koszmaru ......
ciociuniu czynie bzarus malenki :bye:z wiara i nadzieja , ze już będzie tylko lepiej :iloveyou:[/QUOTE]

Ewuniu! Jesteś najlepszym Aniołem tych wszystkich bid. Dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Witaj cudna Mileczko :calus::calus:
przyszlam za Allunia i Marticzka w odwedzinki do dziewczynki wyrwanej z koszmaru ......
ciociuniu czynie bzarus malenki :bye:z wiara i nadzieja , ze już będzie tylko lepiej :iloveyou:[/QUOTE]

Ewo, ogromne dzięki :) To niesamowite, że Miłka ma tylu wspaniałych Przyjaciół :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254238-Malenki-kramik-dla-Mileczki-wyrawnej-z-koszmaru-zapraszam-od-9-07-17-07-g22-00?p=22281794#post22281794[/URL]

zapraszam sercem pozdrawiając [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%281%29.gif[/IMG]zrobiłam malenki

Link to comment
Share on other sites

Witam i ja :) Miłka przywitała mnie dzisiaj rano tańcem i skokami na ścianę kojca :) Sama bez smyczy wyszła na wybieg i wszystko obwąchała. Na spacerach bez zmian większych - czyli nadal na ugiętych łapkach, z nisko opuszczoną głową, ale już w szybszym tempie. Czeszemy się, bo linieje straszliwie. Będzie dobrze. Jak już będę Wam mogła pokazać szczęśliwego psa - porobię jej fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Witam i ja :) Miłka przywitała mnie dzisiaj rano tańcem i skokami na ścianę kojca :) Sama bez smyczy wyszła na wybieg i wszystko obwąchała. Na spacerach bez zmian większych - czyli nadal na ugiętych łapkach, z nisko opuszczoną głową, ale już w szybszym tempie. Czeszemy się, bo linieje straszliwie. Będzie dobrze. Jak już będę Wam mogła pokazać szczęśliwego psa - porobię jej fotki :)[/QUOTE]

Fajnie, że znalazłaś czas, by bezpośrednio dać znać, co u Miłki. Dzięki wielkie Greta!

Link to comment
Share on other sites

Ewunia ściągnęła mnie do Miłki. Sunia chwyta za serce, szczególnie przez los, jaki zgotowali jej owi nieludzie...
Nie mam jak pomóc, strasznie mi przykro, może w sierpniu będzie już lżej...
I już się cieszę na piękną metamorfozę Miłeczki, kiedy z tak koszmarnie zaniedbanego, wychudzonego i przerażonego psiaczka zmieni się w normalną, wesołą, zadbaną suńkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Ewunia ściągnęła mnie do Miłki. Sunia chwyta za serce, szczególnie przez los, jaki zgotowali jej owi nieludzie...
Nie mam jak pomóc, strasznie mi przykro, może w sierpniu będzie już lżej...
I już się cieszę na piękną metamorfozę Miłeczki, kiedy z tak koszmarnie zaniedbanego, wychudzonego i przerażonego psiaczka zmieni się w normalną, wesołą, zadbaną suńkę...[/QUOTE]
Dzięki, Figuniu, że zawitałaś do Miłki :) Zapraszamy częściej :)
Kuno - super, że znalazłaś chwilę, żeby coś skrobnąć. Baaardzo się cieszę, że są drobne postepy :) Czesanie Miłce jest bardzo potrzebne, bo wygląda jak siedem nieszczęść. Mam nadzieje, że znosi to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No przecież, że już zostanę u Miłki. Choćby tylko ściskając kciuki za jej szybki powrót do normalnego życia. Właściwie nie powrót, bo go nigdy nie miała...raczej za przestawienie się na normalny, szczęśliwy psi żywot - tak jak to być powinno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']A może dałoby się zafundować Miłce kąpiel, pewnie pierwszą w życiu...Skóra Miłeczki odetchnęłaby świeżością,czystością od tych brudów w których musiała żyć i spać tyle lat. Jest upalnie więc nie byłoby chyba problemu...[/QUOTE]
Dobry pomysł, zasugeruję Kunie :) Do tej pory kąpiel była niewskazana z powodu zastosowania różnych środków przeciwpchelnych, m.in. Fiprexu. Po podaniu go chyba trzeba co najmniej dwa dni wstrzymać się z moczeniem psa. Ale dwa dni już minęły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Dobry pomysł, zasugeruję Kunie :) Do tej pory kąpiel była niewskazana z powodu zastosowania różnych środków przeciwpchelnych, m.in. Fiprexu. Po podaniu go chyba trzeba co najmniej dwa dni wstrzymać się z moczeniem psa. Ale dwa dni już minęły ;)[/QUOTE]

Wyobraźcie sobie, że też dzisiaj o tym myślałam, czując smrodek podczas porannego czesania. Poczekam, jednak, jeszcze kilka dni i dam jej czas na oswojenie się. Dzisiaj Miłka zapoznała się z Liszką, Fioną, Foczką i Benjaminkiem. Była bardzo grzeczna, zainteresowana i nieco niepewna. Z CS-ami ma trochę problem, ale się nauczy :lol: Poszła też na dłuższy spacer. Do tej pory chodziłyśmy tylko do szałasu - Alla i Nette wiedzą, że to niedaleko... potem była stopka i powrót do kojca. Dzisiaj doszłyśmy aż do skrętu w las :) Nie powiem, moja psiarnia dzielnie Miłce sekundowała i po kilku próbach przekonania mnie, że powinnyśmy wracać poszła aż tam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...