Jump to content
Dogomania

Nie wiem co jej jest!!! I weterynarz tez w kropce.


Arakis

Recommended Posts

Potrzebuje pilnie jakieś porady na temat mojej suni. To Alaskan Malamute 2 lata i 3 miesiące. Niedawno wysterylizowana. Sunia na napady bólu. Zaczęło sie gdy odbierałam ja z psiego hotelu po urlopie. Wskoczyła do samochodu, ja jeszcze chwile rozmawiałam z pracownikiem i podniosłam jej łapę by zerknąć na pozostałość po rance która sie wygoila w międzyczasie. Sunia nagle zaczęła przeraźliwie skowyczec, wyskoczyła z samochodu, położyła sie za ziemi nie przestajac. Niby mogła chodzić niby nic, tylko jej brzuch i boki wpadły. Przeprowadziliśmy ja na smyczy pare metrów. Z wolna zaczęła sie uspokajać. Sprawdziłam jej brzuch stawy, łapy, kręgosłup etc czy nie ma opuchlizn, ran etc. W hotelu nic sie nie wydarzyło- cały tydzień była radosna, jadła, pila etc. Moj partner podniósł ja i włożył na powrót do samochodu. Wydawało sie ok. Pojechaliśmy na krótki spacer. Sunia najpierw podniecona wykonała pare szybszych kroków i od nowa taki sam atak- moze tylko troche lżejszy. Po 10 wszystko ok. Pies zadowolony idzie na spacer- załatwia swoje potrzeby bez problemu. Wieczorem- ostatni spacer- trzeci atak, ponownie lżejszy. Następny dzień u weterynarza. Nie stwierdzono żadnych problemow wewnętrznych. Podejrzenie problem z kręgosłupem, ale wet nie pewny. Każe obserwować i daje zastrzyk przeciwbólowo- rozkurczowy i drugi lek na stawy. Dzień pózniej straszna biegunka i gorączka- zatrzymane w pare godzin. Wszystko niby ok. Poranny spacer dzis skutkuje kolejnym atakiem bólu po którym sunia kładzie sie płasko na ziemi i przez chwile nie chce wstać. Co sie dzieje? Czy ktoś ma jakiś pomysł? Będę wdzięczna za każda odpowiedz!

Link to comment
Share on other sites

Została wysterylizowana ok 5 tyg temu z powodu ropomacicza. Operacja poszła dobrze, morologia i biochemia w porządku. Żadnych powikłań po zabiegu. Po 14 dniach juz prawie zapomniała ze cokolwiek z nią robiono.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arakis']Została wysterylizowana ok 5 tyg temu z powodu ropomacicza. Operacja poszła dobrze, morologia i biochemia w porządku. Żadnych powikłań po zabiegu. Po 14 dniach juz prawie zapomniała ze cokolwiek z nią robiono.[/QUOTE]

Spróbowałabym mimo wszystko USG. Dziwne, że przy wysokiej gorączce i biegunce nic nie było w wynikach.

Link to comment
Share on other sites

Biegunka pojawiła sie po atakach bólu. I samoistnie przeszła, niestety moj pies ma nadwrażliwy żołądek od małego. Nie wiem czy te dwie rzeczy są powiązane mimo wysokiej gorączki wieczorem i biegunki w nocy przed wieczorem następnego dnia juz ani biegunki ani gorączki nie było. Kolejnego dnia rano kolejny atak bólu- ledwo wróciła ze spaceru. A wieczorem znów wszystko w porządku. Mam umówiona wizytę u weterynarza w poniedziałek na RTG. Podejrzewają kręgosłup. :( nie wiem co sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...