Jump to content
Dogomania

dyski HERO XTRA i inne na sprzedaż


shangri_la

Recommended Posts

Mam na sprzedaż nowe dyski Hero XTRA freestyle ( różowy, limonka, fioletowy) i distance ( żółty, limonka, pomarańczowy, czerwony). Sonic XTRA (pomaranczowy) cena 24zł/szt. Także Hero AIR (czarny,różowy) 17zł/szt. Wysyłka kilku sztuk to ok. 9 zł. Dysków łącznie mam ok 15 :)
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/p526x296/10390004_883068058375942_5520206512525844610_n.jpg[/IMG]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hero Air nadaję się dla wyżła wielkościowo. Pozostają tylko dwa pytania:
1) czy wyżeł jest już nakręcony na frisbee?(jak nie to warto kupić jeszcze miękki dysk, żeby od niego zacząć zachęcanie psa do zabawy)
2) czy wyżeł mam mocny zacisk szczęki i mocno niszczy zabawki? Bo Hero Air nie są z tych najtrwalszych.

No i poleciłabym kupić od razu dwa - łatwiej będzie ćwiczyć. Sama używałam Hero Air i byłam zadowolona. Za taką śmiesznie niską cenę sama bym kupiła, ale mam już niezły zapas dysków na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Dokłądnie jest tak jak pisze Harley.
Airy sa bardzo fajne ale nie sa zbyt wytrzymałe ( wytrzymałość zbliżona do fastbacków) Xtraki sa bardziej wytrzymałe. Też zgadzam się co do zakupu od razu dwóch sztuk- bo łatwiej jest psa nauczyć ;) ale najpierw i tak musimy nauczyc się sami poprawnie rzucać.
Moja gończa łapała włąściwie tylko Airy i ja byłam zadowolona, choć ona ma miękki pysk i nie niszczy aż tak. Zreszta to też zależy bo dysku z psem sam na sam i tak nigdy nie zostawiamy a to że pies namiętnie rozwala zabawki na swoim posłaniu nie znaczy że będzie od razu kasował dyski ( choć tak tez może byc, znam psy co mają dysk typu fastback/air na kilka rzutów bo tak dziurawią że nie opłaca sie ich kupować tylko zainwestować w mega wytrzymałe dyski typu- jawz, superhero, eurablend itp- koszt juz wzrasta do ok 45-50 zł za sztuke ale dyski juz starczaja naprawde na długo- choć znam i psy ktore potrafia załatwić jawza ;) ) wszystko więc i tak zależy od psa. Dopiszę tylko że Airem naprawdę fajnie jest się uczyć rzucać bo wybacza wiele błędów ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...