Jump to content
Dogomania

Owczarek niemiecki - ASLAN - ma dom !!!!


DONnka

Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Kibicuję temu pięknemu psiakowi ....[/QUOTE]

Cieszy nas, że grono "fanów" Bezimiennego rośnie :happy1:


Ustaliłam dziś z Dexterką, że pierwsza płatność za hotel będzie wymagana dopiero na koniec lipca
Faktura obejmie okres od przyjazdu do końca lipca
W ten sposób zyskujemy trochę czasu na uzbieranie pieniążków, bo póki co chłopak NIE MA NIC NA KONCIE :shake:
Bardzo dziękuję Dexterce za ten ukłon w naszą stronę :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane.. postaram sie w tym tygodniu zrobić bazarek, musze tylko z belą ustalić, ale w tej chwili nie jest w stanie :( odszedł barni, nie możemy w to uwierzyć :(
Przenoszę swoją stałą 10 zł z Barniego na tego onka. prosze o nr konta na pw, zapiszę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Cioteczki kochane.. postaram sie w tym tygodniu zrobić bazarek, musze tylko z belą ustalić, ale w tej chwili nie jest w stanie :( odszedł barni, nie możemy w to uwierzyć :(
Przenoszę swoją stałą 10 zł z Barniego na tego onka. prosze o nr konta na pw, zapiszę .[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy Doda_.:loveu:
Mysle, ze do konca tygodnia cos trzeba ustalic odnosnie tego bazarku.
A ja przypomnam, ze wpłacamy na SMON

[SIZE=3][B]Pełne dane do wpłat - koniecznie z dopiskiem: dla Bezimiennego

[/B][B]SMON
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
Numer konta :[/B]
[B]89 2490 0005 0000 4500 1264 5830
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Podniose wątek naszego przystojniaka.[B] Moze ktos zechce wesprzec jakims grosikiem ?[/B][/QUOTE]

Chyba nie mam wyjścia ;)
Deklaruję 10 zł miesięcznie
Jednorazowo wpłaciłam również 30 zł a`konto kosztów paliwa, na które 120 zł wyłożyła bela51 :loveu:

[SIZE=3][B]A zatem nasz chłopak ma 30 zł stałych deklaracji:
- madziakato 10 zł :loveu:
- Doda_ 10 zł :loveu:
- DONnka 10 zł[/B][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][B]
Może ktoś jeszcze dorzuci choć piątaka ?


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rencia42']Zapisze sobie.[B]Piękny jest[/B].[/QUOTE]

Witaj [B]rencia42[/B] u naszego przystojniaka :)
Dexterka nas rozpieszcza ;)
W albumie jest już 96 zdjęć chłopaka :happy1:
[url]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/6029189239683093457?banner=pwa[/url]

Co jedno to fajniejsze :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zTsb16XzRFQ/U7V2JoTkNRI/AAAAAAAADQo/QV4v4wXsjc0/w1064-h709-no/IMGP4584.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Wiecie co, chłopak jest przepiękny :)[/QUOTE]

Ba, nie da się ukryć ;)
To dla nas miła niespodzianka, bo na zdjęciach ze schronu nie wyglądał tak okazale :)

Na konto Skarpety wpłynęło dla (ciągle :roll:) Bezimiennego 50 zł od Cywila :bluepaw: i jego Pani (Gonia z forum owczarek.pl) :multi:
I tak koło się zamknęło - kiedyś Cywil otrzymał pomoc, a teraz pomaga innym :happy1:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Dziś spotkała mnie miła niespodzianka :)
Na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ pojawiła się kolejna wpłata dla Bezimiennego
[B]Dawid T. - 100 zł[/B]

[B]Kimkolwiek jesteś [SIZE=3]Dawidzie[/SIZE], bardzo dziękujemy w imieniu Bezimiennego[/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

do albumu wrzuciłam zdjęcia Dżekiego z zapoznania z 6-letnim siostrzeńcem. Dżeki jest delikatny wobec dzieci, chętnie aportuje piłeczki przez nie rzucane , ale już za cholerę nie chce ich oddać :) Czy wiadomo co się z nim działo zanim trafił do schronu? Nam się wydaje ,że był psiakiem domowym, ponieważ bardzo pcha się do domu, często stoi, leży pod drzwiami. Nie wie do czego służy buda, ani razu do niej nie wszedł. W kojcu wewnętrznym i zewnętrznym utrzymuje całkowitą czystość. Na szelkach nadal ciągnie, choć jest juz odrobinę lepiej, ale jeszcze bardzo daleko do przyjemnych spacerków. Na pewno nie ufa nam jeszcze w 100% , nie jest tez typem miziaka , który podchodzi upominając się i głaski. On raczej trzyma się z boku, kładzie kilka metrów od nas i obserwuje. bardzo ciężko jest mu skupić się na człowieku, mam wrażenie jakby unikał kontaktu wzrokowego. Fajnie byłoby zrobić jak najszybciej imienny bazarek , bo muszę ćwiczyć z nim skupienie na przewodniku , a do tego potrzebne mi jego imię. Nie chcę go przyzwyczajać do Dżekiego , by za jakiś czas imię zmienić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']do albumu wrzuciłam zdjęcia Dżekiego z zapoznania z 6-letnim siostrzeńcem. Dżeki jest delikatny wobec dzieci, chętnie aportuje piłeczki przez nie rzucane , ale już za cholerę nie chce ich oddać :) Czy wiadomo co się z nim działo zanim trafił do schronu? Nam się wydaje ,że był psiakiem domowym, ponieważ bardzo pcha się do domu, często stoi, leży pod drzwiami. Nie wie do czego służy buda, ani razu do niej nie wszedł. W kojcu wewnętrznym i zewnętrznym utrzymuje całkowitą czystość. Na szelkach nadal ciągnie, choć jest juz odrobinę lepiej, ale jeszcze bardzo daleko do przyjemnych spacerków. Na pewno nie ufa nam jeszcze w 100% , nie jest tez typem miziaka , który podchodzi upominając się i głaski. On raczej trzyma się z boku, kładzie kilka metrów od nas i obserwuje. bardzo ciężko jest mu skupić się na człowieku, mam wrażenie jakby unikał kontaktu wzrokowego. Fajnie byłoby zrobić jak najszybciej imienny bazarek , bo muszę ćwiczyć z nim skupienie na przewodniku , a do tego potrzebne mi jego imię. Nie chcę go przyzwyczajać do Dżekiego , by za jakiś czas imię zmienić.[/QUOTE]

Dziękujemy [SIZE=3][B]dexterko[/B][/SIZE] :)
Faktycznie jakoś kulawo nam idzie z tym bazarkiem imiennym, a czas leci nieubłaganie :oops:
Ciągle zastanawiamy się na formułą tak, aby jak najwięcej osób przyciągnąć :razz:
Chciałabym zabrać chłopaka do weta, zrobić podstawowe badania
Czy on dostał u Ciebie coś p/kleszczom, bo w schronisku raczej nie ?
Czy ta skóra jest już według Ciebie na tyle wygojona, że można mu podać ? :roll:

Wstawiam zdjęcia na zachętę

[IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcf218f93af0.jpg[/IMG]

[IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/24473d7e1329.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Psiak dostał w schronie 2 razy Fiprex jako część leczenia APZS. teraz przydałoby się po raz kolejny go zabezpieczyć. U mnie Fiprex kosztuje ok 26zł. Mogę zakupić. Chyba,że ktoś poleca coś innego, bądź chce zakupić i dla Dżekiego wysłać:) Morfologia i biochemia u najbliższego weta kosztuje 75zl. W Opolu jest troszkę taniej, bo 60zł , ale ja mam do Opola 30km w jedną stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Psiak dostał w schronie 2 razy Fiprex jako część leczenia APZS. teraz przydałoby się po raz kolejny go zabezpieczyć. [B]U mnie Fiprex kosztuje ok 26zł. Mogę zakupić. [/B]Chyba,że ktoś poleca coś innego, bądź chce zakupić i dla Dżekiego wysłać:) Morfologia i biochemia u najbliższego weta kosztuje 75zl. W Opolu jest troszkę taniej, bo 60zł , ale ja mam do Opola 30km w jedną stronę.[/QUOTE]

Niech na razie będzie jeszcze Fiprex skoro dostawał go jako środek wspomagający leczenie APZS.
Myślę, że cena 75 zł za podstawowe badania jest przyzwoita, więc wkrótce pewnie skorzystamy
[B]Dexterko[/B], odkąd nasz chłopak jest u Ciebie to nie dostaje już żadnych leków prawda ?
Chodzi o to, żeby wyniki badań nie były "zamazane"

[SIZE=3][B]Mam dobrą wiadomość
[COLOR=#ff0000]Zrobiłam wreszcie sama ten bazarek imienny, a właściwie loterię[/COLOR] :razz:
[/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254251-LOTERIA-IMIENNA-Z-NAGRODĄ-do-20-07-2014r-godz-20-00?p=22283856#post22283856[/URL]

[B][B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Każdy, kto weźmie udział w loterii ma szansę wygrać taką[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000] delikatną zawieszkę z czystego złota w kształcie litery [SIZE=5][FONT=georgia]R[/FONT][/SIZE] ozdobioną trzema cyrkoniami [/COLOR][/SIZE]:smile: [/B][/B][/B][/B][B]
Zawieszkę podarowała bela51 [/B]:loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c83e77b5928.jpg[/IMG][B]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ZASADY[/B][/COLOR][/SIZE]
[B]Loteria trwa do 20 lipca 2014 r do godziny 20.00
Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić bilet wstępu za 10 zł i zaproponować imię dla Bezimiennego
Jeden bilet to jedna szansa na zostanie ojcem/ matką chrzestną Bezimiennego i wygranie nagrody. Jeśli ktoś chciałby zwielokrotnić swoje szanse, może kupić większą ilość biletów wstępu.
Każdemu zakupionemu biletowi można przypisać to samo lub inne imię dla psiaka.
[/B][/B][B]Listę sporządzamy według kolejności zgłoszeń na wątku, a zatem przykładowo - jeśli jako pierwsza kupiłabym 3 bilety i podała jedną propozycję imienia, to zapis będzie następujący:
[/B][B]bilet nr 1 - DONnka - AZOR
bilet nr 2 - DONnka - AZOR
bilet nr 3 - DONnka - AZOR

Po zakończeniu loterii wszystkie bilety wezmą udział w losowaniu nagrody.
Wygra bilet z numerem, który padnie jako ostatni w MINI LOTTO dnia 21.07.2014r o godz.21.40
[/B][URL]http://www.lotto.pl/mini-lotto[/URL]
[B]Jeśli okaże się, że nie ma biletu o takim numerze (bo wykupiono mniej niż 42) to czekamy na kolejne losowanie 22.07.2014r itd aż do skutku [/B]:razz:
[B]Osoba, której bilet wygrał w losowaniu nadaje imię Bezimiennemu i otrzymuje nagrodę [/B]:happy1:[B]
[SIZE=3][B][B]Zapraszamy i życzymy miłej zabawy [/B][/B][/SIZE][/B]:thumbs::thumbs::thumbs:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...