Jump to content
Dogomania

Owczarek niemiecki - ASLAN - ma dom !!!!


DONnka

Recommended Posts

Dnia 11.03.2017 o 17:55, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Aslanka z nadzieją na nowe wieści  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Trochę zaniedbałam wątek chłopaka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_H5_orig. Przepraszam ....

Może trochę dlatego, że nic dobrego się nie działo. Kolejne wizyty u dr Tarki, kolejne nieudane próby znalezienia przyczyn wygryzania się (m.in. biorezonans MORA, fitoterapia etc.), kolejne leki i suplementy, które nie przyniosły jak dotąd znaczącej poprawy.
Nie mamy już pomysłów, dlaczego Aslan ciągle się wygryza k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_ZB_orig. Wszystko wskazuje na to, że kolejni weterynarze również błądzą we mgle
Ostatnio Jola - joteska  loveit.gif sfinansowała Aslanowi jeszcze testy alergiczne w Laboklinie. Według nich Aslan jest uczulony m.in. na ryż i na wszystkie rodzaje mięsa z wyjątkiem królika.
Może jeść tylko dwa rodzaje karmy. Kupiliśmy jedną z nich. Aslan je ją od około 3 tygodni. Dziś dexterka mi napisała, że nie dość że chudnie na tej karmie, to jeszcze właśnie znowu się powygryzał ....
Jakiś czas temu zrobiłam Aslanowi wydarzenie na FB, żeby pokazać go szerszemu gronu zwierzolubów i szukać mu mimo wszystko domu lub chociaż domowego DT.
Może w domowych, bardziej sterylnych i ustabilizowanych warunkach jego stan się poprawi ???
Już sama nie wiem, co myśleć ...

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1654764041482686/
 

Aktualne fotki Aslana:
16836271_631801860278503_354869622581726
 

16836190_631801166945239_471191472593579

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
16 minut temu, azalia napisał:

JAK SIĘ ASLAN MIEWA?

Niestety bez zmian :(
Testujemy tą drugą karmę z królikiem i ziemniakami, bo pierwsza mu nie służyła 

dodane na zapodaj.net


Smakuje mu i dobrze na tej karmie wygląda, ale ... co jakiś czas nadal się wygryza :( :( :( 
Domu jak nie było, tak nie ma :( :( :( 
Załamujemy ręce :( :( :( 
Aslan robi się coraz starszy :(
Czy przyjdzie mu zostać w hotelu do końca swoich dni ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 30.07.2017 o 18:55, betka napisał:

Zapraszam na bazarek dla Aslana :)

 

Dziękujemy serdecznie, Beatko 196.gif
Pieniążki bardzo się Aslanowi przydadzą, bo po konsultacji z weterynarz, która opiekuje się Aslanem postanowiliśmy spróbować kuracji lekiem - Apoquel. Jest to lek nowej generacji, który pomógł już wielu psim alergikom, u których występowały podobne objawy jak u Aslana. Pojawił się na naszym rynku stosunkowo niedawno. Niestety kuracja jest długotrwała i dość kosztowna, bo 1 tabletka kosztuje 7 zł, a Aslan musi przyjmować przez 2 tygodnie po 2 tabletki dziennie, a potem do odwołania 1 tabletkę na dzień
O Apoquelu można poczytać tutaj:https://www.magwet.pl/wpd/22005,apoquel-pytania-i-odpowiedzi-czy-oklacitinib-zrewolucjonizuje-leczenie-alergicznego-zapalenia

Jesteśmy zdesperowani, bo wykorzystaliśmy już chyba wszystkie inne możliwości leczenia i stanęliśmy przed przysłowiową ścianąAslan na początku lipca tak się znowu powygryzał :( Chwytamy się więc wszystkiego, żeby mu pomóc


Zdjęcie użytkownika Marzena Anna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nie pisaliśmy wcześniej, bo baliśmy się zapeszyć ;)
Jeszcze całkiem niedawno wydawało mi się to nierealne, wręcz niemożliwe, a jednak ...
Dnia 28.12.2017r Aslan zamieszkał w Warszawie 1f642.png Z trzema szalonymi kotami i stateczną szczurzycą 1f62e.png I choć początkowo nie wierzyłam, że to się może udać, to wszystko jak dotąd wskazuje na to, że się myliłam. Oby tak dalej !!! Trzymajmy mocno kciuki LIKE.png
 

Zdjęcie użytkownika Marzena Anna.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...