Jump to content
Dogomania

Jaka jest najlepsza karma dla Yorka?


lila8920

Recommended Posts

Jeśli wypowiadasz się w tym wątku na temat konkretnej karmy - ZiwiPeak, obojętnie czy pozytywnie czy negatywnie, to jasne jest dla mnie, że możesz się wypowiadać również na temat jakiejkolwiek innej karmy, podając jej nazwę.
Może Twoja wiedza - na temat innych karm równie dobrych jak ZP, a tańszych - przyda się nie tylko mnie. W końcu nie od dziś publicznie podaje się nazwy firm na forum, wyrażając [U]swoją[/U] opnię.
Za nazwy karm na privie dziękuję, zainteresowana jestem publiczną dyskusją.

Edited by Pipichi
literówka
Link to comment
Share on other sites

Elia jak zwykle swoje... :D :D Tylko po co wtrącasz się do dyskusji o karmach, negujesz zdanie innych, jakoby ZP nie jest dobrą karmą, bo są o wiele lepsze, ale już nie napiszesz jakie karmy dokładnie masz na myśli, mimo iż wiele osób już Cię o to prosiło. Uważasz, że o konkretnej karmie (ZP w tym przypadku) możesz głośno mówić ale o tych dobrych karmach , to już musisz na "priv".

Trudno mi jest Twoje wypowiedzi traktować na poważnie.

I coraz częściej mam wrażenie , że Elia jest zwykłym przedstawicielem handlowym i na tym "priv" nieźle sobie radzi ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natruszka']Elia jak zwykle swoje... :D :D Tylko po co wtrącasz się do dyskusji o karmach, negujesz zdanie innych, jakoby ZP nie jest dobrą karmą, bo są o wiele lepsze, ale już nie napiszesz jakie karmy dokładnie masz na myśli, mimo iż wiele osób już Cię o to prosiło.[/QUOTE]

O ile pamiętam, pisałaś już do mnie na priv i otrzymałaś stosowną do swojej wiedzy żywieniowej i kultury prowadzenia korespondencji odpowiedź ode mnie (jeśli chcesz, mogę ją publicznie przytoczyć) i wówczas jakoś nie wspominałaś o swoich "podejrzeniach", iż jestem "zwykłym przedstawicielem handlowym"!
Ja się nie wtrącam do dyskusji o karmach, w przeciwieństwie do ciebie, która robisz to permanentnie w wielu tematach dotyczących suchych karm, nie mając NAJMNIEJSZYCH do tego podstaw merytorycznych i prezentując żenujący poziom wiedzy, a właściwie kompletny jej brak - ja piszę o składach karm, ich rzeczywistych walorach lub mankamentach, nikogo nie namawiam ani nie zniechęcam do kupowania konkretnych z nazwy karm. Wracając do Ziwi Peak - tak, neguję wypowiedzi takie jak twoje, dotyczące zawartości mięsa, bo piszesz niedorzeczności i wprowadzasz w błąd swoją niewiedzą osoby czytające to Forum. I nie posługuj się kłamstwem - nigdzie nie pisałam, że Ziwi Peak jest złą karmą. Powtórzę to raz jeszcze - Ziwi Peak jest przyzwoitą karmą z segmentu najwyższego, czyli High Premium, choć balansuje na granicy ilości suchego mięsa, kwalifikującej ją do tego segmentu. Zaznaczam również, że stosunek jakości tej karmy do jej ceny jest zupełnie abstrakcyjny i nieuzasadniony.




[QUOTE]Trudno mi jest Twoje wypowiedzi traktować na poważnie.[/QUOTE]

Radziłabym tobie zastanowić się nad "powagą" twoich własnych tu wpisów! Natomiast twój stosunek do moich nie wywołuje u mnie trwogi czy rozczarowania.

Link to comment
Share on other sites

oj Elia, Elia widzę, że u Ciebie ciągle to samo. Ten sam schemat, wypowiadasz się na forum, jak to dana karma nie jest zła, potem ktoś zapyta, która według Ciebie jest dobra to Ty o privie piszesz. Już raz taki schemat przedstawiłaś, po co to powtarzasz w coraz to nowszych wątkach?
Po co się wypowiadasz w takim razie na forum publicznym? Tu piszemy publicznie i jawnie posty, może zacznij się wypowiadać na takich wątkach jak "Proszę, polećcie mi dobrą karmę , tylko na PRIV"


Poza tym nigdzie nie napisałam, że zdobyłam całą widzę świata na temat żywienia psów, jednak co nieco już wiem a i co najważniejsze uczę się od mądrzejszych od mnie w tej dziedzinie, takich co mają wiedzę popartą doświadczeniem a Tobie natomiast brak tej cechy, uważasz , że pozjadałaś wszystkie rozumy a w swoich wypowiedziach potrafisz wypuszczać tylko jad.
A i czy wywlekanie prywatnych wiadomości na forum publiczne uważasz za normalne? Zresztą nic nowego Ci tam nie napisałam, nadal podtrzymuje swoje zdanie, że pozjadałaś wszystkie rozumy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natruszka']
Po co się wypowiadasz w takim razie na forum publicznym? Tu piszemy publicznie i jawnie posty, może zacznij się wypowiadać na takich wątkach jak "Proszę, polećcie mi dobrą karmę , tylko na PRIV"[/QUOTE]

Już pisałam, dlaczego się wypowiadam, ale mogę to jeszcze raz powtórzyć - żeby uchronić innych przed czytaniem bzdur autorstwa takich osób jak ty, ignorantów pozbawionych wiedzy o żywieniu psów suchymi karmami. Dodam jeszcze, że ty jesteś ostatnią, która może komentować cel mojej obecności na Forum i wskazywać mi wątki, na których mogę się wypowiadać.


[QUOTE]Poza tym nigdzie nie napisałam, że zdobyłam całą widzę świata na temat żywienia psów, jednak co nieco już wiem[/QUOTE]


Wejdź w posiadanie chociaż odrobiny, podstaw, bo nie wiesz nic kompletnie, jak dotąd.


[QUOTE]a i co najważniejsze uczę się od mądrzejszych od mnie w tej dziedzinie[/QUOTE],

Albo więc "nauczyciele" marni, albo uczeń niezbyt lotny...


[QUOTE]nadal podtrzymuje swoje zdanie, że pozjadałaś wszystkie rozumy;)[/QUOTE]

Wszystkie może nie, "zjadam" te najwartościowsze. W każdym razie, ty o swój możesz być spokojna - nie "najadłabym się" nim zanadto...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda czasu się z Tobą sprzeczać. Znajdź sobie inny obiekt do sprzeczki w swojej piaskownicy.

Twoje posty nie wnoszą nic do dyskusji, także wolałabym nie czytać tych wypocin, byle by wszystkich zgnoić i postawić na swoje. Szkoda, że masz taką wielką wiedzę a jakoś się podzielić się nią nie potrafisz, pewnie temu iż są to takie farmazony, że ktoś kto się zna na rzeczy jedynie Cię wyśmieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odświeżę trochę temat :) ja karmię moją Melę ( suczkę York ) nową karmą Brit Petit - zajada się nią jak szalona ! :) Cena przystępna jak na tak bogaty skład karmy, a co najważniejsze małe opakowania i różne skami do wyboru . Polecam z czystym sumieniem. Mieliście okazje próbować jej ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odświeżę trochę temat :) ja karmię moją Melę ( suczkę York ) nową karmą Brit Petit - zajada się nią jak szalona ! :) Cena przystępna jak na tak bogaty skład karmy, a co najważniejsze małe opakowania i różne skami do wyboru . Polecam z czystym sumieniem. Mieliście okazje próbować jej ???

 

Miałam okazję. Otrzymałam dwie próbki. Jedna, łososiowa, już skarmiona, druga (z jagnięciną i rybą) czeka na otwarcie (zapewne w przerywniku po worku obecnej karmy). Z zastrzeżeń - moja shihtzaczka się nią nie zajadała, raczej skubała po dłuższym namyśle; nie za bardzo odpowiada mi też 'białko z łososia' w składzie, ale o tym już pisałam w innym miejscu.

Na plus - bezzbożowa formuła, wygląd i zapach krokietów sugerujące karmę z całkiem niezłej półki. Drobiowe dodatki mogą niektórym wrażliwcom przeszkadzać. (U mnie nie było tego problemu.) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...