Jump to content
Dogomania

MALWA - zbieramy $ na leczenie i IGA - w DS


Szira

Recommended Posts

Najświeższe wieści od Malwy:

"A ruda Fidża wdrapala sie dzisiaj na stół i zeżarła pudełko ptasiego mleczka, paru nie bylo więc jakieś 350 gram. Nawet nie zwymiotowala. Myslałam ze się źle poczuje ale nic  tych rzeczy. Jak taki " kaleczniaczek" wdrapał się na stół?"

 

 

 

Moja kaleczniaczka też wskakiwała po krześle na stół po bajaderkę i tak biegałyśmy wokoło stołu goniąc ją, jedno co wiem, że orzeszki wyskakują z psa w całości;p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Malwinka miała w końcu zabieg zmiany na sutku...ale jak to u niej, w trakcie okazało się że jest sporo więcej do roboty niż się wydawało... były maleńkie zmiany też w innych sutkach, trzeba było usunąć całą listwę, a na dole brzuszka miała przepuklinę , której nie zoperowano ostatnim razem, jak miała usuwane cysty na jajnikach razem z jajnikami... tym razem trzeba było koniecznie zoperować ją bo okazało się, że w przepuklinie uwięzło duże naczynie krwionośne, podobno cud że nic strasznego się z tego powodu nie stało...   potem okazało się że z drugiej strony jest także przepuklinka.... koniec końców zabieg był bardzo długi, dziewuszka jest połatana jak świąteczna szynka, dobrze znosiła zabieg ale wieczorem czuła się nędznie i dzisiaj też nieciekawie, mimo silnych leków jest bardzo obolała... Ale! dzisiaj na szczęście już apetycik jej dopisywał, tylko leży biedulka niemal nieruchomo, boi sie ruszać.  Tam na dole brzuszka nawet jeszcze gorsze szycie tylko już nie chciałam jej stresować tymi fotkami

P1120630.JPG

P1120633.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Malwinka chora, wyglądało groźnie, mala wymiotowala dwie doby, odmówiła jedzonka a to dla niej coś zupelnie nie z tej ziemi bo ona jest taka łakomczuszka że nadal atakuje kolegow przy jedzeniu, poluje na myszy i właściwie wszystko co się rusza.

Ostatecznie miala badania które okazaly sie być  w normie i po dwoch dniach kroplowek powrocila do formy chociaz jeszcze ma dokonczyc antybiotyk kolejne 4 dni

 

20170510_112401-1.jpg

20170510_115507-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...