Jump to content
Dogomania

Kaja - cudowna sunia zamieszkała w swoim domku z Fionką i wspaniałymi ludźmi!


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa Marta']Dorotko! Oszalałam z zachwytu:-) Tyle przecudnych fotek, a na końcu "żywy" Pikuś:-) Bardzo serdecznie dziękuję, będzie w czym wybierać, kiedy zaczniemy ogłaszać Panienkę:-)[/QUOTE]

Ja będe też w sobotę, 12-17 mam Dzień Psa na paluchu a potem z Ania rozmawiałam, że wejdę na chwilę.

[quote name='Mattilu']Jezu! Pikus sie rusza!!! Ale sie wystraszylam ;)

piekne fotki Uchatej Panienki Isadoro :)

A zolwica gdzieeee?! :placz:[/QUOTE]

Mówisz i masz

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fAIT-cP-m90/U6nQAkCLErI/AAAAAAAAgh4/qeBSvihW0DQ/s506/ZOLW_800_1-MOTION.gif[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cEbT26hDkFY/U6nQBuSuJ8I/AAAAAAAAgiE/jAMdkSMe-90/s608/ZOLW_800_2-MOTION.gif[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CqsN_hHRNBg/U6nO0ekIAVI/AAAAAAAAgaE/dCqlZ0gg31M/s640/ZOLW_800_18.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłyśmy dzisiaj dla Kaji 2 x 5 kg karmy Bozita. Z uwagi na jej ząbki, znalazłyśmy karmę z małymi krokiecikami. Dodatkowo dokupiłyśmy 2 opakowania cienkich rureczek z bialej skóry owiniętych kurczakiem do pogryzania.

Kaja coraz śmielej uczestnoiczy w życiu całego stada. Chętnie przytul;a się do Ani i nie ma z nią problemów. Nie niszczy, zachowuje czystość w domu:-)

4 lipca o 9 rano będzie miała sterylkę i czysczenie ząbków. Prawdopodobnie dostaniemy zwrot 200 zł ze schroniska za to, że została wysterylizowana u nas. To byłaby duża pomoc dla nas:-)

Link to comment
Share on other sites

Kciuki będę zaciskać od rana tego 4 lipca - niech Kaja na nowo się narodzi po sterylce, skoro to taki symboliczny "filmowy" dzień.
Patrząc na pierwsze zdjęcia Kai - narożnika w kojcu, aż serce rośnie jak dziewczynka odżyła. Pani Ania i jej zwierzyniec są najlepszym lekarstwem i sanatorium w pigułce dla tych biednych psin.
Bardzo proszę BARDZO SERDECZNIE podziękować Pani Ani ode mnie :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Podmcent']Kciuki będę zaciskać od rana tego 4 lipca - niech Kaja na nowo się narodzi po sterylce, skoro to taki symboliczny "filmowy" dzień.
Patrząc na pierwsze zdjęcia Kai - narożnika w kojcu, aż serce rośnie jak dziewczynka odżyła. Pani Ania i jej zwierzyniec są najlepszym lekarstwem i sanatorium w pigułce dla tych biednych psin.
Bardzo proszę BARDZO SERDECZNIE podziękować Pani Ani ode mnie :) :)[/QUOTE]

Podziękujemy Ani, ale przede wszystkim podziękujemy wspaniałej psiej terapeutce - Łatce:-) To wspaniala i mądra sunia, która potrafi niewiarygodnie uczyć każdą nową tymczasowiczkę funkcjonowania w stadzie:-) Ania ma w niej ogromne wsparcie:-)
A Kaja zmieniła się niesamowicie. Takie przestraszone, śmierdzące psiątko siedziało w tej klatce:-( Na szczęście znalazła się tam na miejscu Beata, która ją dojrzała i szukała dla niej ratunku:-) Jest tu z nami na wątku (becia Lublin):-)

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Jutro Kaja ma sterylkę i czyszczenie ząbków:-) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pięknie i nie trzeba będzie rwać za dużo zębów. kaja bardzo się już przyzwyczaila do Ani. Bez problemu podchodzi, domaga się głaskania i przytulania. Jest zadowoloną z życia sunią:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...