• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
marcooopolo@interia.p

ubezpieczenia dla psa

6 posts in this topic

Cześć jestem nowy, nie wiedziałem w ktorym miejscu mam wkleić mój post ale zastanawiam się nad ubezpieczeniem mojego jamnika. dostałem w prezencie śliczną kulke, która rośnie i pochlania wszystko co spotka na drodze. Czytałem w necie, że jamniki długo żyją, ale mają problemy z kregosłupem i są ogólnie chorowite, pomyslałem więc o ubezpieczeniu, znalazłem firme petsupport, słyszeliście coś o nich, z tego co wiem sa nowi na rynku, ale mają nawet ciekawą ofertę, bo tak naprawde z ubeczpieczeń to jeszcze zostaje 4 lapy i co, my safety? proszę odpiszscie

Nom ja to polecam petsupport bo znam z doświadczenia, fajnie się znimi współpracuje, bez problemu wypłacili odszkodowanie. CO do innych ubezpieczycieli to nie znam więc się nie wypowiem, ale wydaję mi się, że cztery łapy nie ma ubezpieczenia stricte zdrowotnego

:crazyeye::diabloti: tak serio serio Rico 1987 polecasz czy po prostu innych nie znasz? Poszukam poszperam te petsupport wydaje sie miec naprawde dobra ofertę zapytam mojego weta czy słyszał o nich:)

[quote name='[email protected]']:crazyeye::diabloti: tak serio serio Rico 1987 polecasz czy po prostu innych nie znasz? Poszukam poszperam te petsupport wydaje sie miec naprawde dobra ofertę zapytam mojego weta czy słyszał o nich:)[/QUOTE]

polecam , polecam moj wet mi powiedział, że sa w porządku bo wypłacają, wiadomo ze nie znajdziesz ubezpieczyciela ktory bedzie ci wyplacal za wrodzone choroby,.... bo to by sie im nie oplacalo, ale za nabyte, wypadki, urazy, przeziebienia, babeszjoza itp. zwracaja do 80 per cent kosztow leczenia. mojej kumpelce pies mial zapalenie ucha i zwrocili , mozna?

WIdzę, że temat dawno nie odświeżany ale jestem ciekawa jak to wygląda z tym ubezpieczeniem. Przyznam, że też pierwszy raz o tym słyszę.  Jeżeli ktoś ma jakieś informacje w tym zakresie , to chętnie  się dowiem.