Jump to content
Dogomania

Kraków-ranny gołąb -info gdzie pomoc


Toska1

Recommended Posts

Dziś na spacerze z psem, przy ekranach akustycznych ,nagle usłyszałam dość mocne stuknięcie i pod nogi upadł mi gołąb.Szczerze powiedziawszy zgłupiałam w pierwszym momencie i tylko odciągnęłam psa,by biedaka nie złapał w zęby.Po chwili leżenia w bezruchu z nóżkami do góry gołąb przekręcił się na brzuch ale nie dał rady wstać .Psa uwiązałam do słupa :) i gołąbka delikatnie przełożyłam z chodnika na trawnik w spokojniejsze miejsce , by mógł ochłonąć .
Pędem poleciałam do domu i zadzwoniłam do mojej wetki ,co robić !
Podała mi miejsce,gdzie można takiego kontuzjowanego ptaka przywieźć i dlatego tu piszę ,bo może to info się komuś przyda !

[SIZE=3]Jest w Krakowie lecznica dla zwierzaków , gdzie udzielają pomocy w takiej sytuacji- na ul.Lipskiej 49 pani doktor Karolina PTAK :)[/SIZE],której zgodnie z nazwiskiem pasją są właśnie ptaki :)
[URL]http://www.vetika.com.pl/[/URL]

Gołąb już przewieziony,zostawiony w gabinecie -bezpłatnie - trzeba było tylko wypełnić druczek z danymi i opisem sytuacji .Będzie zbadany, leczony i po wyzdrowieniu wypuszczony na wolność .O jego zdrowie można się nawet dowiadywać telefonicznie lub meilowo.

Edited by Toska1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda maruda']W razie czego jakby ktoś w przyszłości szukał informacji, to rannego ptaka można też przewieźć do Parotki w Krakowie.[/QUOTE]
dobrze wiedzieć :)
a "mój" gołąbek jest w leczeniu, wraca do zdrowia powoli,ma jeszcze problem z barkiem ale jest rehabilitowany -tyle sie dziś dowiedziałam przez telefon od p.doktor :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...