Jump to content
Dogomania

Potrzebuja nas i naszej pomocy. Ludzie i zwierzeta – powodzianie na Bałkanach.


egradska

Recommended Posts

[quote name='bela51']Do kiedy mozna wpłacac pieniązki ?[/QUOTE]

Belu, w wydarzeniu napisalam do konca pazdziernika. Mysle, ze pomoc moze byc dlugo potrzebna. Zobaczymy, jak nam to pojdzie i jak sie bedzie rozwijala sytuacja. Chcialabym tu dokumentowac kazdy nasz krok.
Na razie i na juz pomoc jest potrzebna tu:

[URL]https://www.prva.rs/zivot/svet-zivotinja/41846/evo-gde-se-nalaze-spasene-kuce-iz-obrenovca.html[/URL]

edit, wrzucilam w google translatora, tekst jest smieszny, ale mozna sie polapac.

Artykul: oto, gdzie sie znajduja uratowane psy z Obrenovca

Mysle, ze tam nasza pomoc przydalaby sie na "dzien dobry"

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']Na fb dziewczyna pyta o Pay Pal , zwykle osoby spoza granic o to pytają bo tańsze przelewy są , popytajcie czy ktoś nie ma żeby udostępnić albo czy fundacja nie może sobie założyć .[/QUOTE]
moze ktos swoj udostepni, Stowarzyszenie nie ma poki co wlasnego..
[quote name='milagros19853201']biedactwa zaraz pare grosikow podesle[/QUOTE]

dziekuje:loveu:
Pieknie dziekuje wszystkim za wplaty, ktore juz dotarly:
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica][h=5][COLOR=#898F9C]
[/COLOR]
[/h]


[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Stan wpłat na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 22.05.2014r
Aneta M. - 50 zł
Anna G-R - 50 zł
Anna W. - 20 zł
Alla Ch. - 100 zł
Serdecznie dziękujemy [I] [I] [/I][/I]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]edit2: Jeśli ktoś chciałby pomóc przynosząc dla POWODZIAN SERBSKICH dobra doczesne, może to zrobić, dostarczając je do serbskich placówek dyplomatycznych.
Potrzebne są:
materace
- pościel
- łóżka składane
- pieluszki dla dzieci i dorosłych
- skarpetki
- bielizna
- odzież dziecięca
- latarki
- baterie do latarek
- środki higieniczne (mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe, podpaski, szczoteczki do zębów, pasty do zębów...)
- Asepsol 5P (Benzalkoni chloridum 5%)
- gumowe buty

Pomoc humanitarną można przekazać do Konsulatu Republiki Serbii w Katowicach (ul. Borowa 85, 41-253 Czeladź, tel. 32 265 81 66) oraz bezpośrednio do Ambasady Republiki Serbii (Al. Róż 5, 00-556 Warszawa, tel. 22 628 51 61).


[B]Uwaga, uwaga, wiemy juz ze tir z darami ma wyjechac 2 czerwca z Warszawy, z przystankiem w Katowicach. Gdyby ktos wolal doniesc cos potrzebnego z powyzszej listy, bo ma i sam nie potrzebuje, to trzeba to zrobic przed 2 czerwca.
Bardzo potrzebne kalosze!
[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]

[/FONT][/COLOR]

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Jestem i ja, rozsyłam wydarzenie na FB.[/QUOTE]

DZIEKUJE:loveu:

Dziekuje Wam wszystkim, wiedzialam, ze na Was mozna liczyc, za bardzo kochamy te czworonogi, by choc troszke im nie pomoc... HVALA NAJLJEPŠA! :loveu: Od poludnia bede rzadziej wpadac, wyjezdzam do Krakowa, skad jutro bladym switem do Chorwacji. Dostep do netu moge miec ograniczony. Na FB przy wydarzeniu pomagaja wolf i DONnka:calus::calus:
Mam nadzieje, ze dzis dolaczy tez corka p. Ani i doda nowe informacje, ktore p. Ania zdobedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']
dziekuje:loveu:
Pieknie dziekuje wszystkim za wplaty, ktore juz dotarly:[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Stan wpłat na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 22.05.2014r
Aneta M. - 50 zł
Anna G-R - 50 zł
Anna W. - 20 zł
Alla Ch. - 100 zł
Serdecznie dziękujemy
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Aneta M to ja :p jakby było potrzebne do rozliczenia

ja mam nadziej ze te psy uratowane są bezpieczne i nic im nie grozi ..(mam na mysli tamtejsze władze)

dobrze ze masz mozliwosc pojechac...zawsze to inf z "pierwszej ręki" będzie

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja.... straszna tragedia !
wprawdzie mam trudną bardzo sytuację ostatnio,ale tam przecież mają jeszcze gorzej, więc poczekam tylko na wypłatę i choć trochę prześlę

ogromny szacunek i wyrazy uznania dla organizatorów pomocy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A docelowo w jakim kraju chcecie pomóc?Serbia,Bośnia czy Chorwacja?do Obrenowca pomoc już dociera,tutaj uzbierali juz ponad 3000 euro :) oprócz tego dary

[url]https://m.facebook.com/Tierjammer?v=timeline&filter=1&refid=17&ref=stream[/url]

a tutaj jeszcze pare zdjęć

[url]http://www.tierjammer.de/[/url]

Edited by grazia_1979
Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']DZIEKUJE:loveu:

Dziekuje Wam wszystkim, wiedzialam, ze na Was mozna liczyc, za bardzo kochamy te czworonogi, by choc troszke im nie pomoc... HVALA NAJLJEPŠA! :loveu: Od poludnia bede rzadziej wpadac, wyjezdzam do Krakowa, skad jutro bladym switem do Chorwacji. Dostep do netu moge miec ograniczony. Na FB przy wydarzeniu pomagaja wolf i DONnka:calus::calus:
Mam nadzieje, ze dzis dolaczy tez corka p. Ani i doda nowe informacje, ktore p. Ania zdobedzie.[/QUOTE]

Szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu!

Link to comment
Share on other sites

Stan wpłat na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 23.05.2014r
Bardzo dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:
Aneta M. - 50 zł
Anna G-R - 50 zł
Anna W. - 20 zł
Alla Ch. - 100 zł
Bernadeta P. - 15 zł
Anna Eugenia K. - 100 zł
Grażyna R-G - 30 zł
Mateusz W. - 20 zł
Anna D-B - 500 zł
Ewa N-Cz - 20 zł
Monika K. 100 zł
Ewa R. 150 zł
Anna Maria Sz. - 50 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazia_1979'][B]A docelowo w jakim kraju chcecie pomóc?[/B]Serbia,Bośnia czy Chorwacja?do Obrenowca pomoc już dociera,tutaj uzbierali juz ponad 3000 euro :) oprócz tego dary

[URL]https://m.facebook.com/Tierjammer?v=timeline&filter=1&refid=17&ref=stream[/URL]

a tutaj jeszcze pare zdjęć

[URL]http://www.tierjammer.de/[/URL][/QUOTE]

[SIZE=3][B]Jeśli chodzi o pomoc dla stricte czworonożnych powodzian, to chcemy w pierwszej kolejności kupić jedzonko dla psów przygarniętych przez p. Vesne tutaj, w Draženovcu:
[/B][/SIZE]
[URL]https://www.prva.rs/zivot/svet-zivotinja/41846/evo-gde-se-nalaze-spasene-kuce-iz-obrenovca.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][SIZE=3][B]Jeśli chodzi o pomoc dla stricte czworonożnych powodzian, to chcemy w pierwszej kolejności kupić jedzonko dla psów przygarniętych przez p. Vesne tutaj, w Draženovcu:
[/B][/SIZE]
[URL]https://www.prva.rs/zivot/svet-zivotinja/41846/evo-gde-se-nalaze-spasene-kuce-iz-obrenovca.html[/URL][/QUOTE]
Ja też uważam, że trzeba wybrać konkretne miejsce zamiast się rozdrabniać.

Link to comment
Share on other sites

Macie tam kogos na miejscu kolo Obrenovca co sie orientuje jaka tam jest sytuacja?tam napewno jest pomoc potrzebna ale z tego co przeglądałam różne strony w necie to chorwacja ma chyba tej pomocy znacznie mniej :( niewiem,moze źle szukałam.gdzies wyczytałam tez że potrzeba leków na żołądek i na robale ,wiadomo ze tam teraz woda do najczystszych nie nalezy i bakteri i roznych swinstw jest mnóstwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']DZIEKUJE:loveu:

Dziekuje Wam wszystkim, wiedzialam, ze na Was mozna liczyc, za bardzo kochamy te czworonogi, by choc troszke im nie pomoc... HVALA NAJLJEPŠA! :loveu: Od poludnia bede rzadziej wpadac, wyjezdzam do Krakowa, skad jutro bladym switem do Chorwacji. Dostep do netu moge miec ograniczony. Na FB przy wydarzeniu pomagaja wolf i DONnka:calus::calus:
Mam nadzieje, ze dzis dolaczy tez corka p. Ani i doda nowe informacje, ktore p. Ania zdobedzie.[/QUOTE]

Szerokiej drogi i powodzenia w Waszych działaniach oraz szczęśliwego powrotu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...