Jump to content
Dogomania

Gdzie nad może z psem


jancia321

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Planuje wyjazd nad morze w sierpniu i chciałabym zabrać ze sobą naszego Maxia.
Czy możecie polecić jakieś tanie hotele w których można mieć pieska ze sobą dodam że interesują mnie okolice Trójmiasta lub Kołobrzegu

Link to comment
Share on other sites

Też wybieram się do Kołobrzegu :) w lipcu. Mam zarezerwowany nocleg w Marino, przyjmują psy bez dodatkowych opłat. Ale uprzedzam - jeszcze tam nie byłam! Dopiero się wybieram, więc relacji wiarygodnej póki co ode mnie nie uświadczysz :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

darunia-puma, jeśli można wiedzieć, ile kg zwierza bierzecie z mężem (czy 3 zmieszczą się w pokoju różowym, czy raczej trzeba zainwestować w domek?). I jak z plażą, czy jest takie miejsce, w którym można w jakichś mniej obleganych godzinach (świt, wieczór) pójść legalnie z 3 dużymi psami? W sezonie, bo tylko w sezonie mam możliwość urlopu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']oj uwierz są świetne w tym roku również z mężem tam jedziemy
jakbyś się zdecydowała weź pokój różowy - on ma aneks kuchenny i jest naprawdę spory ;-) każdy z pokoi wychodzi na śliczny duży zielony teren[/QUOTE]
Jadę już we środę. Pewnie nie ma wolnych pokoi. Mi tam duży pokój niepotrzebny - Gus jest mały. Zainteresował mnie słoneczny czy złocisty.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']darunia-puma, jeśli można wiedzieć, ile kg zwierza bierzecie z mężem (czy 3 zmieszczą się w pokoju różowym, czy raczej trzeba zainwestować w domek?). I jak z plażą, czy jest takie miejsce, w którym można w jakichś mniej obleganych godzinach (świt, wieczór) pójść legalnie z 3 dużymi psami? W sezonie, bo tylko w sezonie mam możliwość urlopu.[/QUOTE]

Kochana moje zwierza mają po kolei 40kg, 45kg, 38kg więc są duże i spokojnie mogą być w różowym pokoju razem + ja i mąż ;-) niedaleko pensjonatu jest plaża na którą chodzimy z psami i powiem Ci że nie ma dużo osób nawet w sezonie, ludzie są na plaży z psami i nie ma problemu
a tak tam jest
[IMG]http://i62.tinypic.com/2vto46u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuroiinu']A czy zakaz wprowadzania psów dotyczy wszystkich plaż w okresie letnim, oprócz psich plaż ? Na dziką plażę można wchodzić bez problemu ?[/QUOTE]
Z OSTATNIEJ CHWILI:
[url]http://www.radio.koszalin.pl/pl/arty...liwe.6606.html[/url]
Do tej pory z czworonogiem można było spacerować wyłącznie na wyznaczonym odcinku psiej plaży w dzielnicy zachodniej i Podczelu.
Przepisy te, według wojewody zachodniopomorskiego, były zbyt rygorystyczne i zniósł on z kołobrzeskiego regulaminu zapis o zakazie wprowadzania psów na kąpieliska, mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prezydenta Kołobrzegu:
Nie wszyscy wczasowicze akceptują psy na plaży:
Przepisy zostaną doprecyzowane na najbliższej sesji rady miasta, a do tego czasu właściciele psów mogą wchodzić bezkarnie na wszystkie plaże w Kołobrzegu pod warunkiem, że pies będzie na smyczy i w kagańcu.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ale to dotyczy tylko Kołobrzegu. Ja się zastanawiałam ogólnie, czy zakaz wejścia z psem jest na wszystkie plaże. Chciałabym zabrać psa nad morze, a dokładniej na dziką plaże na zachód od Ustki. Rok temu widziałam tam psy, ale sama nie byłam pewna czy zabrać swojego psa ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']Kochana moje zwierza mają po kolei 40kg, 45kg, 38kg więc są duże i spokojnie mogą być w różowym pokoju razem + ja i mąż ;-) niedaleko pensjonatu jest plaża na którą chodzimy z psami i powiem Ci że nie ma dużo osób nawet w sezonie, ludzie są na plaży z psami i nie ma problemu [/QUOTE]
Bardzo mnie ucieszyłaś (moje suczyska mają 36, 41, 45, więc całkiem tak samo), oby tylko mieli jakieś terminy wtedy, kiedy my możemy mieć urlop. Pogadam z mężem, zadzwonię i spytam.

Link to comment
Share on other sites

Psia plaża w Grzybowe (pod Kołobrzegiem) całkiem fajna, poustawianie co ileś tam metrów stojaki z woreczkami na psie kupy, psów niewiele, właściciele raczej ogarnięci, dbają o to żeby czworonogi nie stanowiły problemu i pytają o to czy psy mogą się zapoznać. Rzadko chodzę na plażę, ale w tym roku zrobiłam wyjątek i codziennie z suką idziemy popływać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam w tym roku w Świętouściu, do wyboru 2 ośrodki [url]http://campingtramp.com/[/url] lub [url]http://topolowapolana.pl/[/url]. Tanio i sympatycznie.
Ośrodki zlokalizowane są między Międzywodziem a Międzyzdrojami. Dzika plaża na której każdy znajdzie miejsce dla siebie i dla psiura. W środę wyjeżdżamy ponownie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beagle-happy']Będziemy w tym roku w Kołobrzegu. Sprawdzimy tą plażę w Grzybowie (rzut beretem) o której piszesz klaki91 - dzięki za info![/QUOTE]

ja z moją chodzę też na tą "nie-psią" i nikt nie robił problemów. tyle, że my wpadamy pod wieczór na 30 minut popływać i spadamy, bo nie jestem fanką leżenia i smażenia się na słońcu :razz:

Link to comment
Share on other sites

My w tym roku byliśmy z Ajrą w Kołobrzegu Radzikowie, ale przeszliśmy się zobaczyć te kwatery w Grzybowie Kotki 2 i na żywo wygląda to super, właściciele bardzo mili, do plaży bliziutko, teraz żałujemy że tam nie pojechaliśmy, no ale za rok odpracujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...