Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, danuta1 napisał:

Pani Alu- Wstawiam zdjęcie suczki, która została wyrzucona z samochodu w ub. środę . Tak jak ustalałyśmy- pojechaliśmy i udało się ją złapać no i jest u mnie. Malizna . wielkości kota. Daje się pogłaskać, ale ze smyczą sobie nie radzi.  Jest śliczna, widać, że była zadbana..

Jutro napiszę coś o charakterku suni, bo dzisiaj bardzo zestresowana, chociaż poczuła się już trochę pewniej, przy naszej LIsi

e208a00c2f319e9emed.jpg

 

fba10b0e8f6f9b85med.jpg

Bardzo cieszę się,że sunia jest już bezpieczna. Świadomość,że taka malizna błąka się po wsi, nie dawała mi spokoju, a nie było dla niej miejsca w dt, wszystkie zajęte. No i oczywiście finansów brak...  Teraz trzeba będzie tylko znaleźć pieniądze na sterylkę. Za jakiś czas oczywiście, jak dojdzie do siebie. Chyba że jest w ciąży ?

Jest cudowna i taka malutka :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj suczka była u veta- jest zdrowa, waży 5 kg, wiek określił na 8-10 m-cy.

A w domu sprawuje się wzorowo

- doskonale dogaduje się z naszą Liśką (a tego się obawiałam)

-- z kotami bez zarzutu ( tego też się obawiałam)

- bardzo czysta

- nic nie niszczy, nie gryzie

IDEAŁ- z jakich pobudek została wyrzucona ?????

Z zachowania wynika, że była w mieszkaniu, w bloku- wie co to łóżko, swobodnie czuje się w pomieszczeniu, natomiast na dworze nie za bardzo, chociaż naśladuje naszą suczkę i jest coraz śmielsza.

e08584acf1f4522dmed.jpg

 

e917068cc5e9fb5dmed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2018 o 19:10, danuta1 napisał:

Dzisiaj suczka była u veta- jest zdrowa, waży 5 kg, wiek określił na 8-10 m-cy.

A w domu sprawuje się wzorowo

- doskonale dogaduje się z naszą Liśką (a tego się obawiałam)

-- z kotami bez zarzutu ( tego też się obawiałam)

- bardzo czysta

- nic nie niszczy, nie gryzie

IDEAŁ- z jakich pobudek została wyrzucona ?????

Z zachowania wynika, że była w mieszkaniu, w bloku- wie co to łóżko, swobodnie czuje się w pomieszczeniu, natomiast na dworze nie za bardzo, chociaż naśladuje naszą suczkę i jest coraz śmielsza.

e08584acf1f4522dmed.jpg

 

 

Dobre wiadomości :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję danuta1 za przekazanie 160zł z kolejnej zbiórki pieniędzy na forum ogrodniczym OAZA :)

Przydadzą się bardzo, jeżeli można, to chciałabym je przeznaczyć na dług Czesi u Murki?

Czesia, można powiedzieć, jest krajanką danuty1, została znaleziona na terenie tej samej gminy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2018 o 23:23, ala123 napisał:

Dziękuję danuta1 za przekazanie 160zł z kolejnej zbiórki pieniędzy na forum ogrodniczym OAZA :)

Przydadzą się bardzo, jeżeli można, to chciałabym je przeznaczyć na dług Czesi u Murki?

 

 

Oczywiście, mogą pójść na Czesię ( cieszę się, że mogłyśmy pomóc), :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fotki Gacusia domowe. Psiak bardzo grzeczny, bezkonfliktowy jeśli chodzi o inne zwierzaki. Wielki łasuch i pieszczoch. Jako, że jamnicza krew płynie w jego żyłach niewątpliwie to charakterek też trochę ma, bywa uparty:) ale ogólnie bardzo fajny, łagodniutki psiak.

 

 

gacuss.jpg

gacuss1.jpg

gacuss2.jpg

gacuss3.jpg

gacuss4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

świetne zdjęcia Gacka aż miło patrzeć :

ludka napisała wczoraj na innym watku

"Zadzwoniła do mnie pani w wieku 68 lat z Zamościa poszukująca łagodnego, miziastego kota ok. 5 lat, najchętniej rudego lub burasa w wyraźne pręgi, ale może da się namówić na inne umaszczenie. Pani mieszka z mężem, w mieszkaniu, dom niewychodzący.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem, podam na PW telefon tej pani."

może się przyda

 

PS. to na wątku Tyśki

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj malutka  czarnulka  miała sterylkę i okazało się, że była w ciąży (3 płody). No i wiadomo dlaczego ją wyrzucono- najpierw, piękny szczeniaczek, być  może zabawka dla dziecka a teraz problem dla którego "najlepszym " rozwiązaniem jest wywieść i wyrzucić na pastwą losu. Okropne to....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2018 o 12:08, danuta1 napisał:

Dzisiaj malutka  czarnulka  miała sterylkę i okazało się, że była w ciąży (3 płody). No i wiadomo dlaczego ją wyrzucono- najpierw, piękny szczeniaczek, być  może zabawka dla dziecka a teraz problem dla którego "najlepszym " rozwiązaniem jest wywieść i wyrzucić na pastwą losu. Okropne to....

Czy wszystko w porządku po zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...