Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję Tyśko :) Wyróżniłam ogłoszenia.

Ja Bono zrobiłam na Lublin.

Link to comment
Share on other sites

Sari niestety dostała cieczki (a właśnie przymierzaliśmy, żeby ją sterylizować), musimy odczekać 2 tygodnie cieczki + 2 tygodnie po cieczce... Poza tym sunia jest super, ogromna przylepa. Zawsze przed wyjściem z boksu obowiązkowo na mnie wpada, muszę ją wygłaskać i dopiero po dłuższej chwili biegnie pozałatwiać sprawy.

Parę fotek... niestety pogoda była kapryśna: raz słońce, a za chwilę pochmurno.

77fc46b44f54957cgen.jpg

e4751cc6542f537fgen.jpg

4e149b120f29b588gen.jpg

7a74c34a52773e04gen.jpg

198b7cf4f77b55e1gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do domku pod Lublin pojechał Bono:) 

Dom z dużym ogrodem. Państwo mieli zawsze duże psy,  do tej pory wszystkie były od szczeniaka. Ostatni był leonberger, ważył 90 kg... trochę był zatuczony, pani opowiadała, że kładł się koło lodówki (zajmując całą kuchnię) i dotąd szczekał aż nie dostał czegoś do jedzenia:) 

Bono od razu zdobył ich serca, pani przyznała, że w ogłoszeniu podziałały te jego maślane oczy... :)

fd4f425c3545f318gen.jpg

745dc04c050f09cegen.jpg

3115ba867e1645ddgen.jpg

a4e2bb4e983acd8fgen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Caeli  pozdrawia z Głuchołaz :)

Caeli.jpg.b01053d13f829bb04f290ade08066edb.jpg

Łał, wygląda jakby się jej nawet podobało:)

 

Dziś dzwonił DS Bono - psiak rozrabia jak pijany zająć w kapuście, ale nie chcą go oddać:) niestety wygląda na to, że ulegają mu zamiast czegokolwiek uczyć. Np. jak wlazł na stół (!!!) to zamiast psa zgonić, to pani jadła na stojąco... TZ (bo on odebrał telefon) trochę ich poinstruował jak postępować z Bono, żeby im nie wlazł na głowę. On się błyskawicznie uczy, ale musi wiedzieć co mu wolno, a czego nie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Łał, wygląda jakby się jej nawet podobało:)

 

Dziś dzwonił DS Bono - psiak rozrabia jak pijany zająć w kapuście, ale nie chcą go oddać:) niestety wygląda na to, że ulegają mu zamiast czegokolwiek uczyć. Np. jak wlazł na stół (!!!) to zamiast psa zgonić, to pani jadła na stojąco... TZ (bo on odebrał telefon) trochę ich poinstruował jak postępować z Bono, żeby im nie wlazł na głowę. On się błyskawicznie uczy, ale musi wiedzieć co mu wolno, a czego nie.

o kurcze, ale chyba jednak lepiej tak niż żeby chcieli wyrzucić, może posłuchają rad

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2018 o 15:22, ala123 napisał:

Tyśko, nie mogę znaleźć linka do ogłoszenia Reksia, podeślesz mi? Pewnie trzeba będzie je wyróżnić.

Oto one: https://www.olx.pl/oferta/mix-owczarek-niemiecki-i-labrador-do-pokochania-CID103-IDus0Br.html - faktycznie skończyło się jego wyróżnienie.

Cieszyłam się z domku Bono jak mi Iwona powiedziała, że ma domek... ale teraz mam obawy czy za jakiś czas psiak nie wróci z adopcji jako "agresor", bo go rozpuszczą... może Państwo namówią się na psią szkółkę? Bono to nie łagodny leonberger, którego można rozpuszczać i w sumie i tak będzie grzeczny... (tak sądzą hodowcy o leośkach). Obawiam się mocno o jego los...
 

Link to comment
Share on other sites

Na tym wątku chyba nie dziękowałam jeszcze Danucie1 za kolejny bazarek zorganizowany na forum ogrodniczym OAZA. Dochód z tego bazarku to kwota 660zł .

Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt odnotowano  wpłaty od następujących osób: Maria D. - 100zł, Małgorzata B. - 300zł, Małgorzata S. - 100zł, Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł.

Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie  :) :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Na tym wątku chyba nie dziękowałam jeszcze Danucie1 za kolejny bazarek zorganizowany na forum ogrodniczym OAZA. Dochód z tego bazarku to kwota 660zł .

Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt odnotowano  wpłaty od następujących osób: Maria D. - 100zł, Małgorzata B. - 300zł, Małgorzata S. - 100zł, Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł.

Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie  :) :)

konkretna kwota!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...