Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Ta suczynka szuka domu. Babcia kupiła ją latem na giełdzie, jako malutkie szczenię, teraz chce oddać, bo zaczęła dziadkowi łapać gołębie.

Dotychczasowe życia spędziła głównie na łańcuchu. Szukam dla niej domu. Jest niewielka, waży ok.8kg

28167966_807347226122888_5989888152080005889_n.jpg.6c04e58891800d68efa03817e1b40bee.jpg

 

matko czy to się kiedyś skończy?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ala123 napisał:

Ta suczynka szuka domu. Babcia kupiła ją latem na giełdzie, jako malutkie szczenię, teraz chce oddać, bo zaczęła dziadkowi łapać gołębie.

Dotychczasowe życia spędziła głównie na łańcuchu. Szukam dla niej domu. Jest niewielka, waży ok.8kg

28167966_807347226122888_5989888152080005889_n.jpg.6c04e58891800d68efa03817e1b40bee.jpg

27973289_807347366122874_1855659841407313263_n.jpg.631ab8c93d7b46d1624bb19d4ee2765e.jpg

Do cholery jasnej czy nie mogli jej wziąć do domu.8kg to nie malamut.A buda też daje dużo do życzenia.Masakra.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Do cholery jasnej czy nie mogli jej wziąć do domu.8kg to nie malamut.A buda też daje dużo do życzenia.Masakra.

Przede wszystkim nasuwa się pytanie, po co babcia kupiła tę suczkę? Tym bardziej,że jedną już ma, też na łańcuchu, ok.10 letnią. Tej drugiej nie chce oddać. Drugie pytanie, dlaczego na giełdzie sprzedawane są nadal zwierzęta...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2018 o 20:02, ala123 napisał:

 

Dziękuję Olenie84 za bazarek na ogłoszenia Zorki :) Na moje konto wpłynęło 258zł.

W środę zamówiłam kolejne ogłoszenie w "Głosie", ale niestety okazało się,że pieniądze dotarły na konto za późno i ogłoszenie ukaże się za tydzień, czyli 22.02. Tym razem zapłaciłam również 108,24zł.

Nie potrafię wstawić inaczej pliku PDF.

fert.pdf

Bazarek Oleny84: 258zł-108zł=150zł

Z wcześniej otrzymanych od Bogusik 137zł na ogłoszenie poszło 108zł, zostało 29zł

W sumie na ogłoszenia zostało jeszcze:150+29=179zł

Oby te 179zł nie musiały być przeznaczane na kolejne ogłoszenie, wolałabym przeznaczyć je na transport Zorki do hoteliku...

Dziękuję też LocaiBenio za wpłatę 30zł :) Przeznaczę je na koty przebywające w przychodni w Izbicy (Miłka, Herman, Byron i Kizia-Mizia).

Cytat

Olena84

Przelałam jeszcze 13.02 45zł i powinno do mnie dojść już 50zł od zachary

 

Cytat

ala123

Rzeczywiście jest na moim koncie, przepraszam, nie zauważyłam wcześniej, dziękuję :)

150+29=179zł +45zł=224zł

Oleno - na moim koncie pojawiło się 50zł od Zachary , bardzo dziękuję :)

224zł+50zł=274zł mamy na ogłoszenia Zorki. Lub na transport do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś wie, czy w Warszawie można bezpłatnie wysterylizować kotkę? Chodzi o tę szylkretkę, którą niedawno przekazywała Aldrumka. Kicia pojechała bez sterylizacji, przyjechała do mnie przeddzień wyjazdu do Warszawy, wcześniej była poza Zamościem w Domu Pomocy Społ., tam nie miał się kto tym zająć. Ceny za zabieg w Warszawie są wysokie, chciałabym d.s. pomóc. A poza tym w Zamościu nie ma bezpłatnych sterylek , do tej pory płaciła Fundacja Szare, bure i łaciate, teraz sama ma problemy finansowe i nie wiem nawet do kogo mogłabym się zwrócić. Kocur Bazyl (biało-rudy), który przebywa od grudnia u naszej wetki został od razu wykastrowany, do tej pory nie jest jeszcze zapłacone.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ala123 napisał:

Może ktoś wie, czy w Warszawie można bezpłatnie wysterylizować kotkę? Chodzi o tę szylkretkę, którą niedawno przekazywała Aldrumka. Kicia pojechała bez sterylizacji, przyjechała do mnie przeddzień wyjazdu do Warszawy, wcześniej była poza Zamościem w Domu Pomocy Społ., tam nie miał się kto tym zająć. Ceny za zabieg w Warszawie są wysokie, chciałabym d.s. pomóc. A poza tym w Zamościu nie ma bezpłatnych sterylek , do tej pory płaciła Fundacja Szare, bure i łaciate, teraz sama ma problemy finansowe i nie wiem nawet do kogo mogłabym się zwrócić. Kocur Bazyl (biało-rudy), który przebywa od grudnia u naszej wetki został od razu wykastrowany, do tej pory nie jest jeszcze zapłacone.

Ala, znalazłam w necie taką informację o akcji sterylizacji w marcu 2018 w całym kraju...  Z listą lecznic.Tylko to nie jest bezpłatnie, a w niższych cenach...

http://akcjasterylizacji.pl/lecznice-biorace-udzial/

W sprawie bezpłatnych sterylizacji to trzeba w Urzędzie danej dzielnicy się dowiedzieć, ale to tylko dla płacących podatki dochodowe w Warszawie

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ala123 napisał:

Może ktoś wie, czy w Warszawie można bezpłatnie wysterylizować kotkę? Chodzi o tę szylkretkę, którą niedawno przekazywała Aldrumka. Kicia pojechała bez sterylizacji, przyjechała do mnie przeddzień wyjazdu do Warszawy, wcześniej była poza Zamościem w Domu Pomocy Społ., tam nie miał się kto tym zająć. Ceny za zabieg w Warszawie są wysokie, chciałabym d.s. pomóc. A poza tym w Zamościu nie ma bezpłatnych sterylek , do tej pory płaciła Fundacja Szare, bure i łaciate, teraz sama ma problemy finansowe i nie wiem nawet do kogo mogłabym się zwrócić. Kocur Bazyl (biało-rudy), który przebywa od grudnia u naszej wetki został od razu wykastrowany, do tej pory nie jest jeszcze zapłacone.

Akcja ma być w marcu (info z internetu), więc trzeba by być czujnym na początku  żeby sie załapać. Może nowi właściciele mają Kartę Warszawiaka tylko czy to nie jest za wcześnie dla koteczki już w marcu. Ewentualnie moja córka mogłaby pomóc

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Elisabeta napisał:

Ala, znalazłam w necie taką informację o akcji sterylizacji w marcu 2018 w całym kraju...  Z listą lecznic.Tylko to nie jest bezpłatnie, a w niższych cenach...

http://akcjasterylizacji.pl/lecznice-biorace-udzial/

W sprawie bezpłatnych sterylizacji to trzeba w Urzędzie danej dzielnicy się dowiedzieć, ale to tylko dla płacących podatki dochodowe w Warszawie

 

Cytat

Aldrumka

Akcja ma być w marcu (info z internetu), więc trzeba by być czujnym na początku  żeby sie załapać. Może nowi właściciele mają Kartę Warszawiaka tylko czy to nie jest za wcześnie dla koteczki już w marcu. Ewentualnie moja córka mogłaby pomóc

 

O akcji wiem, dzwoniłam nawet w tej sprawie do kilku przychodni w Warszawie. Ceny będą różne, 200zł to najniższa cena, na jaką trafiłam w którejś z placówek. Aldrumko, córka jest wetem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2018 o 13:41, ala123 napisał:

Może ktoś wie, czy w Warszawie można bezpłatnie wysterylizować kotkę? Chodzi o tę szylkretkę, którą niedawno przekazywała Aldrumka. Kicia pojechała bez sterylizacji, przyjechała do mnie przeddzień wyjazdu do Warszawy, wcześniej była poza Zamościem w Domu Pomocy Społ., tam nie miał się kto tym zająć. Ceny za zabieg w Warszawie są wysokie, chciałabym d.s. pomóc. A poza tym w Zamościu nie ma bezpłatnych sterylek , do tej pory płaciła Fundacja Szare, bure i łaciate, teraz sama ma problemy finansowe i nie wiem nawet do kogo mogłabym się zwrócić. Kocur Bazyl (biało-rudy), który przebywa od grudnia u naszej wetki został od razu wykastrowany, do tej pory nie jest jeszcze zapłacone.

Warto zapytać w Urzędzie Gminy czy nie mają pieniędzy na ten cel. Mieszkam pod Warszawą i w mojej gminie  (nie tylko w marcu) gmina płaci 100% za sterylizację bezdomniaków i dopłaca 75% dla zwierząt właścicielskich. Może w W-wie jest coś podobnego? 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ala123 napisał:

 

O akcji wiem, dzwoniłam nawet w tej sprawie do kilku przychodni w Warszawie. Ceny będą różne, 200zł to najniższa cena, na jaką trafiłam w którejś z placówek. Aldrumko, córka jest wetem?

a ja myślałam, ze jest pula na bezpłatne sterylki

córka nie jest wetem, to pisałam myśląc o przypadku gdyby w DS nikt nie płacił podatków w Warszawie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2018 o 12:13, Olena84 napisał:

Alu proszę o potwierdzenie ostatniej wpłaty 10zł - jak dojdzie - na bazarku i zakończymy, w sumie na ogłoszenia Zorki zebrano 363zł

 

Potwierdzam,że 10zł wpłynęło na moje konto 22lutego, dziękuję :)

224zł+50zł=274zł +10zł=284zł mamy na ogłoszenia Zorki. Lub na transport do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zamówiłam kolejne ogłoszenie w gazecie "Głos"., które wyjdzie w czwartek za tydzień, tj. 8.03.  Oby był jakiś odzew.

Nie chcę nawet myśleć o tych mrozach i bezdomnych zwierzętach, zresztą nie tylko bezdomnych, wiemy,że różnie też bywa z właścicielskimi...

284zł - 108zł= 176zł zostaje na ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, ala123 napisał:

Dzisiaj zamówiłam kolejne ogłoszenie w gazecie "Głos"., które wyjdzie w czwartek za tydzień, tj. 8.03.  Oby był jakiś odzew.

Nie chcę nawet myśleć o tych mrozach i bezdomnych zwierzętach, zresztą nie tylko bezdomnych, wiemy,że różnie też bywa z właścicielskimi...

284zł - 108zł= 176zł zostaje na ogłoszenia

Nie było żadnego odzewu z ogłoszenia w gazecie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 14:10, ala123 napisał:

Ta suczynka szuka domu. Babcia kupiła ją latem na giełdzie, jako malutkie szczenię, teraz chce oddać, bo zaczęła dziadkowi łapać gołębie.

Dotychczasowe życia spędziła głównie na łańcuchu. Szukam dla niej domu. Jest niewielka, waży ok.8kg

28167966_807347226122888_5989888152080005889_n.jpg.6c04e58891800d68efa03817e1b40bee.jpg  27973289_807347366122874_1855659841407313263_n.jpg.631ab8c93d7b46d1624bb19d4ee2765e.jpg

Dzisiaj miałam telefon w sprawie adopcji "mojej" Beni, ale dla niej szukam domu w Krakowie lub najbliższej okolicy, a to dom w okolicy Wadowic.

Powiedziałam, że podeślę mu na adres e-mail zdjęcia kilku psiaczków. Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę podesłać te zdjęcia. Dom jeszcze nie sprawdzony, trzeba byłoby zrobić wizytę  PA.

Wysłać te zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj miałam telefon w sprawie adopcji "mojej" Beni, ale dla niej szukam domu w Krakowie lub najbliższej okolicy, a to dom w okolicy Wadowic.

Powiedziałam, że podeślę mu na adres e-mail zdjęcia kilku psiaczków. Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę podesłać te zdjęcia. Dom jeszcze nie sprawdzony, trzeba byłoby zrobić wizytę  PA.

Wysłać te zdjęcia ?

Tak, wysłać, bardzo dziękuję :) Babcia zrzekła się suczki, ale nie mam jej gdzie zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...