Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Ja mieszkam na Kopernika i była podobno widziana bardzo ode mnie blisko, na przystanku. Na tym przystanku wisi plakat więc nie wiem w końcu czy ktoś nie zażartował sobie. Jak Ala zadzwoniła od razu szukaliśmy. Widziałam że Straż Miejska powoli jechała. Gdyby przyszła na osiedle bloków ta byłoby bardzo dobrze. Ludzie rzucają przez okna różne żarcie wiec zawsze coś by znalazła. Jutro oplakatuję jeszcze inne miejsca.

a jak z fajerwerkami u was?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2018 o 19:53, Aldrumka napisał:

nie ma nowych lepszych  wieści :(

i nic - czekamy z resztkami nadziei

Cytat

Dusia-Duszka

Coś może wiadomo? 

W niedzielę zajechałam do punktów z plakatami w Strzybodze i Strobowie. Tam też niestety nikt nie zgłosił nic w sprawie Zorki. 

Wrzuciłam ogłoszenie na Łódzkie Schronisko. Na fb schroniska nie mam jak, bo jestem bez fb.

Nie ma żadnych wiadomości o Zorce :( Jest zupełna cisza, bardzo się martwię :(

Dziękuję za wszystko; trzymajmy kciuki, módlmy się i co kto jeszcze może...

Z bakusiową uzgodniłyśmy,że zamieścimy ogłoszenia w lokalnej prasie, czyli ITS i Głosie Skierniewic. Jutro ukaże się w ITS, koszt prawie 220zł.

Czy wcześniejszą wpłatę bakusiowej w kwocie 50zł, której nie zdążyłam jeszcze wykorzystać oraz sharki 90zł mogę przeznaczyć na ten cel? Sharko - właśnie przed chwilą znalazłam wpłatę na koncie, za co dziękuję Ci bardzo :)

 5a4e0ccf24fae_Fakturaskierniewiceog.thumb.jpg.785f60d60ccb99b86434c8807c6dd35c.jpg

Druga faktura jest w pdf, nie potrafię jej wstawić inaczej, kwota 137,29zł:

faktura 2 skierniewice.pdf

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2017 o 21:12, bakusiowa napisał:

Byłam dzisiaj. Widziałam porozwieszane plakaty wydrukowane w kolorze. Namierzyliśmy las który jest za ich domem. Byłam tam tuż za ogrodzeniem. Dzisiaj padał mokry śnieg więc nie było ciekawie w lesie. Wołałam Zorkę.  Są też miejsca suche pod świerkami więc pomyślałam ,że może siedzi gdzieś w takim miejscu. Zostawiłam plakaty u sąsiadów i u ludzi którzy mieszkają przy drodze prowadzącej do lasu. Dzisiaj piątek więc chyba wszyscy byli w pracy. Tylko jedna kobieta wyszła  z domu. Niektóre domy były zamknięte a klucz był na zewnątrz. Tak myślę, że jeszcze trzeba pochodzić po domach i poroznosić plakaty. Jeśli Zorka jest tam gdzieś to pomimo tego, że jest nieufna wreszcie głód ją wygoni w pobliże domów.  Odezwała sie jedna osoba z ff która podobno gdzieś tam mieszka.                             

W niedzielę 07.01 możemy z Darkiem jechać szukać Zorki lub porozwieszać plakaty. Tyko pokieruj nas gdzie i co robić bo nie znamy tego terenu i czy Zorka przyjdzie do obcych ludzi? Wysyłam Ci nr tel.na priv.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2017 o 19:27, Dusia-Duszka napisał:
 

 

Nie mam Fb, ale może poprosić o udostępnienie tego postu (nie wiem jak to się nazywa) na profilu Sznaucery w potrzebie. Zorka to szorściak, taki sznaucerkowaty. Na sznaucery dużo ludzi wchodzi.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

W niedzielę 07.01 możemy z Darkiem jechać szukać Zorki lub porozwieszać plakaty. Tyko pokieruj nas gdzie i co robić bo nie znamy tego terenu i czy Zorka przyjdzie do obcych ludzi? Wysyłam Ci nr tel.na priv.

Dziękuję Ci :) Zorka jest nieufna, ale być może kilkunastu-dniowa tułaczka, głód, strach spowodują,że pozwoli się złapać. Do jedzenia może podejdzie.Najważniejsze, żeby się odnalazła. Jeżeli namierzy się ją, to Hotelik Psia Chata wraz z wetem mogą pomóc w złapaniu. Lub schronisko. Wszystko jedno, aby się odnalazła. Bakusiowa jest na miejscu w Skierniewicach,ona jest na bieżąco z plakatami, poszukiwaniami, z nią skontaktuj się proszę,

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

Nie mam Fb, ale może poprosić o udostępnienie tego postu (nie wiem jak to się nazywa) na profilu Sznaucery w potrzebie. Zorka to szorściak, taki sznaucerkowaty. Na sznaucery dużo ludzi wchodzi.

Wydaje mi się,że tam jest udostępniony. Spróbuję to sprawdzić, chociaż ten nie koniecznie znam się na tym .

Link to comment
Share on other sites

Podobno Zorka była widziana w okolicach ulicy Bakusiowej. Rozmawiałam z Bakusiową i jeżeli do niedzieli się nic nie wyjaśni, to jedziemy jej szukać, Bakusiowa nami pokieruje, gdzie jechać i co robić. Możemy zabrać jeszcze jedną osobę gdyby był ktoś chętny na trasie Al. Jerozolimskich. Planujemy wyjechać przed południem, żeby porozdawać ulotki np. pod najbliższym kościołem jak ludzie będą wychodzili z sumy. Trzymajcie kciuki za biedulkę, bo pada u nas i zimno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...