Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dnia 6.12.2017 o 11:25, Tyś(ka) napisał:

Cudowna anecik! :)
To może warto założyć Bojce oddzielny wątek?

Sprawa Bojki komplikuje się, ponieważ ojciec dziewczyny suczkę bardzo polubił i nie chce jej oddać. Bojka zresztą też jego sobie wybrała i w jego towarzystwie jest szczęśliwa. Problem w tym, że on pracuje na różne zmiany i podczas jego nieobecności psina czuje się niepewnie. Matka jest za oddaniem.Codziennie rozmawiam z dziewczyną, której też bardzo jest żal Bojki,ale jest skłonna oddać ją ze względu na matkę. Dziewczyna jest w rozterce. Prosiłam ją, aby przekazała mój nr tel. ojcu,bo chcę z nim porozmawiać dla dobra psiny. Tłumaczyłam,że w hoteliku krzywda suni się nie stanie, pojadą tam, to zobaczą na własne oczy jak to wygląda. Wiem,że pies powinien być akceptowany przez wszystkich domowników, ale sytuacja jest dziwna. Anecik czeka na decyzję, a ludzie do niej wcale nie zadzwonili.

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ala123 napisał:

Dziękuję bardzo Oleno :) W sumie jest 142zł, tak?

Jeżeli możesz, to przelej na konto przychodni w Izbicy. Na pw podałabym Ci nr konta.

tak tyle, proszę o konto;)

Z jeden strony dobrze że pan psa nie chce oddać ale z drugiej nie wiadomo co pies przeżywa jak jest sam z żoną... najlepiej dla psa jakby pan chciał sie przeprowadzic od zony;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

tak tyle, proszę o konto;)

Z jeden strony dobrze że pan psa nie chce oddać ale z drugiej nie wiadomo co pies przeżywa jak jest sam z żoną... najlepiej dla psa jakby pan chciał sie przeprowadzic od zony;)

Już konto podaję. Odnośnie ds Bojki też mam mieszane uczucia. Ojciec stwierdził,że obie ( matka i córka ) zbyt pochopnie spisały Bojkę na straty, ale on nie ma zamiaru poddawać się i krzywdzić psa. Dzisiaj otrzymałam zapewnienie,że sunia u nich zostaje. Miejsce u Anecik odwołałam.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Już konto podaję. Odnośnie ds Bojki też mam mieszane uczucia. Ojciec stwierdził,że obie ( matka i córka ) zbyt pochopnie spisały Bojkę na straty, ale on nie ma zamiaru poddawać się i krzywdzić psa. Dzisiaj otrzymałam zapewnienie,że sunia u nich zostaje. Miejsce u Anecik odwołałam.

To juz musisz sie zastanowić czy psiakowi będzie lepiej w innym domu czy dać mu szansę

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

trzymam, za Bojke, zeby została i miała dobrze

 nie spytałam o konto lecznicy - przelałam ali123 - proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - jeszcze jest w moim podpisie

Dziękuję Aldrumko :) Już potwierdziłam. I mogę je przelewać na konto przychodni w Izbicy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2017 o 12:47, ala123 napisał:

Otrzymałam dzisiaj na maila ostateczne podsumowanie z przychodni w Izbicy. Od początku roku nic tam nie płaciłam, ale przyznam szczerze, nie zdawałam sobie sprawy,że aż tyle wyjdzie. Poprzednie, te odręczne posumowania dotyczyły kosztów w okresie 27.07 - 29.11.2017.( w tym Kozi i Belli). To dzisiejsze dotyczy całości, czyli wszystkich kotów od początku roku:

  1. Krówka 1 i Krówka 2: 22 dni x 2 koty = 44 dni x 7,00 = 308,00 zł

  2. Kicia z robakami w płucach: 24 dni x 7,00 = 168,00 + 60,00 (Bad. Hist.-pat.) = 228,00 zł

  3. Kizia: 112 dni x7,00 = 784,00 + 482,00 (ostatnie rozliczenie z żółtej kartki) - 100,00 (wpłata Ola Praga z miau) = 1166,00

  4. Herman: 88 dni x 7,00 = 616,00 zł

  5. Czarnulka: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł

  6. Rudolf: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł

  7. Teoś: 28 dni x 7,00 = 196,00 zł

  8. Gigi: 29 dni x 7,00 = 203,00 zł

  9. Bura od P. Jaślikowej: 11 dni x 7,00 = 77,00 zł

  10. Bella: 86 dni (02.05. – 27.07.): 86 x 7,00 = 602,00 + 349,00 (od 27.07 do dnia adopcji) = 951zł - 800,00 (wpłata Gmina Radecznica) – 140,00 (wpłata od p. Fert w dn.04.12.2017) = 11,00 zł

  11. Lolek (zgodnie z odręcznym podsumowaniem na żółtej kartce) 120zł

 

Razem wychodzi 3065zł ! Wetka na szczęście nie oczekuje szybkiej spłaty, zdając sobie sprawę,że inaczej wyglądałoby bieżące rozliczanie się za poszczególne koty, a inaczej zapłata za kilkanaście miesięcy.


 

 

 

 

Dzięki Waszej pomocy dług zmniejszył się o 650zł :) Dziękuję bardzo !!!!

142zł wpłata Oleny84 z bazarków

200zł dzisiaj wpłaciłam dochód z bazarku Aldrumki

308zł wczorajszy przelew zaprzyjaźnionego Forum Nasze Bassety

3065zł - 650zł = 2415zł pozostaje do spłaty w przychodni w Izbicy

Wpłaty sharki, bakusiowej i p.Ani z Zamościa (łącznie 140zł) już zostały odliczone wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Dzięki Waszej pomocy dług zmniejszył się o 632zł :) Dziękuję bardzo !!!!

124zł wpłata Oleny84 z bazarków

200zł dzisiaj wpłaciłam dochód z bazarku Aldrumki

308zł wczorajszy przelew zaprzyjaźnionego Forum Nasze Bassety

3065zł - 632zł = 2433zł pozostaje do spłaty w przychodni w Izbicy

Wpłaty sharki, bakusiowej i p.Ani z Zamościa (łącznie 140zł) już zostały odliczone wcześniej.

u mnie powinno być 142zł;p

Link to comment
Share on other sites

Tyśko, Bojka na razie zostałam w tym ds.  Pan nie daje za wygraną, co bardzo cieszy. Martwi mnie tylko to jej brudzenie w domu, które było głównym powodem nieporozumień w rodzinie. Jeżeli chodzi o Zorkę, to na razie Murka przyzwyczaja ją do mieszkania w domu. No i dziękuję Ci za wstawienie zdjęć Daszy z domku :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2017 o 11:05, ala123 napisał:

Dzięki Waszej pomocy dług zmniejszył się o 650zł :) Dziękuję bardzo !!!!

142zł wpłata Oleny84 z bazarków

200zł dzisiaj wpłaciłam dochód z bazarku Aldrumki

308zł wczorajszy przelew zaprzyjaźnionego Forum Nasze Bassety

3065zł - 650zł = 2415zł pozostaje do spłaty w przychodni w Izbicy

Wpłaty sharki, bakusiowej i p.Ani z Zamościa (łącznie 140zł) już zostały odliczone wcześniej.

2415zł - 110zł (wpłata LocaiBenio oraz moja sąsiadka) = 2305zł zostaje do spłaty

Link to comment
Share on other sites

Dziś do DS wybyła Zorka! Wcześniej ją wykąpałam, wyczesałam... bała się, ale nie broniła się, tylko wzdrygała momentami. W domu czuje się dobrze, po schodach nawet umie chodzić, kotów nie zjada:) Po spacerze po ogrodzie ciągnęła do domu...

Pozostaje trzymać kciuki, aby DS dał radę...

ad6779ec8dbf450cgen.jpg

613c407d33b8e382gen.jpg

 

Chciałam jej poobcinać pazurki, ale schowała podwozie o tak:

c116a2e3e14c8ac0gen.jpg

f889724bce216bdcgen.jpg

 

Tuż przed odjazdem:

d239ff7dfa9a8572gen.jpg

 

DS przekazał 100 zł na poczet transportu (kosztował 140 zł, tzn. całość trasy wyniosła 280 zł, ale jechały także szczeniaczki, więc koszty rozłożyły się po połowie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...