Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dnia 20.08.2017 o 00:51, ala123 napisał:

Dziękuję bardzo :)  Nr konta podaję na pw.

Alu, proszę potwierdź na wątku bazarkowym że doszedł przelew na 64 zł. Chciałabym już zamknąć ten bazarek a tylko Twojego potwierdzenia brakuje mi do szczęścia :-). Przelew rozbiłam 30 sierpnia. 

Link w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, AlfaLS napisał:

Alu, proszę potwierdź na wątku bazarkowym że doszedł przelew na 64 zł. Chciałabym już zamknąć ten bazarek a tylko Twojego potwierdzenia brakuje mi do szczęścia :-). Przelew rozbiłam 30 sierpnia. 

Link w moim podpisie.

Już potwierdziłam. Przepraszam, jakoś mi umknęło. Pieniądze od razu przelałam na konto Murki. Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie psów za wrzesień:
 

ZORKA

-300 zł hotelowanie (1-30.09)

Razem: -300 zł

 

BIBI + FOBIA vel BOJKA

-540 zł hotelowanie (1-30.09)

Razem: -540 zł

 

----------------------------------------------------------------

 

Stan konta na 31 sierpnia wynosił -2314,50 zł

-300 zł Zorka za wrzesień

-540 zł Bibi+Bojka za wrzesień

+15 zł ranias

+64 zł ala123 (bazarek AlfyLS)

+500 zł jess

+245 zł ala123 (bazarek)

+30 zł ala123 (od sharki)

+250 zł Olena84

+30 zł Elf i Mango

Razem: -2020,50 zł

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -2020,50 zł.

 

 

Zorka pozdrawia, mam też filmik, który potem wrzucę:

4ab2f0264dad9861gen.jpg

4bf59693c50f9f3egen.jpg

162a2f2a26aee788gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2017 o 16:04, Tyś(ka) napisał:

Długi powoli maleją, ufff :)

ala123, na jakie miasto ogłaszasz czarnego kocurka? I jak go nazwać w ogłoszeniu? Jaki ma charakter?

Tyśko, przepraszam, nie odczytałam Twojego posta... Dopiero dzisiaj. Czarny kocurek był ogłoszony na Lublin i tam znalazł dom. Do adopcji został jeszcze ten biało-bury przyjemniak Plamek i oczywiście Kizia-Mizia z białaczką . Teraz mają ogłoszenia na Lublin.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, ala123 napisał:

Bojka ma szansę na dom w Gliwicach :) Potrzebna osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.

Zapytaj panią o adres, bo znajoma z Katowic pyta ludzi, ale dzielnica jest rozległa i pytają o ulicę. To podobno daleko od centrum, taka wieś w mieście:)

 

Bibi robi furorę, miałam o nią pytanie z Niemiec a nawet Szwajcarii (lub Szwecji, bo już nie pamiętam),a dzisiaj też z Krakowa. Pani z Niemiec (Frankfurt) jest na sunię właściwie zdecydowana, ale ciężko będzie to ogarnąć chyba.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Zapytaj panią o adres, bo znajoma z Katowic pyta ludzi, ale dzielnica jest rozległa i pytają o ulicę. To podobno daleko od centrum, taka wieś w mieście:)

 

Bibi robi furorę, miałam o nią pytanie z Niemiec a nawet Szwajcarii (lub Szwecji, bo już nie pamiętam),a dzisiaj też z Krakowa. Pani z Niemiec (Frankfurt) jest na sunię właściwie zdecydowana, ale ciężko będzie to ogarnąć chyba.

Ale się dzieje!!!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Zapytaj panią o adres, bo znajoma z Katowic pyta ludzi, ale dzielnica jest rozległa i pytają o ulicę. To podobno daleko od centrum, taka wieś w mieście:)

 

Bibi robi furorę, miałam o nią pytanie z Niemiec a nawet Szwajcarii (lub Szwecji, bo już nie pamiętam),a dzisiaj też z Krakowa. Pani z Niemiec (Frankfurt) jest na sunię właściwie zdecydowana, ale ciężko będzie to ogarnąć chyba.

Adres w Gliwicach, to ulica Spacerowa (potencjalny dom Bojki)

Jeżeli chodzi o panią z Frankfurtu, to właśnie z nią rozmawiałam, no i...mam mieszane uczucia,że tak to nazwę...

Szukamy dalej domu dla Bibi.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2017 o 13:36, ala123 napisał:

 

W związku z tym,że ze zbiórki (na fb i pomagam.pl) dla "psa ze sznurkiem na szyi" pozostało na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt 1515zł ( pies od dawna ma już ds), część tych pieniędzy  - 1000zł  zostanie wykorzystana na spłatę długu w Royal Vet. Dzisiaj została wystawiona faktura. Nie muszę pisać,że bardzo się cieszę z tej kwoty :)

faktura09csoz.thumb.jpg.9216e85611ce7a616d3e8a018b8ffc03.jpg

2436zł - 1000zł=1436zł pozostaje do spłacenia.

 

Tak, jak pisałam wpłaciłam w Royal Vet 110zł:

20171005_131537.jpg.c60a533b626ecbb01a3244663e7b757c.jpg

1436zł - 110zł ( wpłaty LocaiBenio - 30zł, sharka - 30zł, bakusiowa - 50zł ) =1326zł pozostaje do spłaty.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ala123 napisał:

Adres w Gliwicach, to ulica Spacerowa (potencjalny dom Bojki)

Jeżeli chodzi o panią z Frankfurtu, to właśnie z nią rozmawiałam, no i...mam mieszane uczucia,że tak to nazwę...

Szukamy dalej domu dla Bibi.

 

Jest już osoba do wizyty, pozostaje trzymać kciuki!

 

A tu obiecany filmik z Zorką:)

 

Link to comment
Share on other sites

Wizyta wypadła pomyślnie, nie ma się do czego przyczepić. Działka ogrodzona w całości, ogródek niewielki, 14-letni kot zadbany. Panie bardzo miłe. Bojka ma być w domu, w ogrodzie stoi budka po poprzednim psie, który był podwórkowy, ale na starość trafił do domu i teraz Państwo nie wyobrażają sobie, żeby kolejny pies mieszkał w ogrodzie. Tamten psiak odszedł w wieku 14 lat.

Decyzję podejmie ala123, ale chyba trzeba będzie dać Bojce szansę. Byle tylko ludzie poradzili sobie z nią, żeby im nie zwiała itd.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Wizyta wypadła pomyślnie, nie ma się do czego przyczepić. Działka ogrodzona w całości, ogródek niewielki, 14-letni kot zadbany. Panie bardzo miłe. Bojka ma być w domu, w ogrodzie stoi budka po poprzednim psie, który był podwórkowy, ale na starość trafił do domu i teraz Państwo nie wyobrażają sobie, żeby kolejny pies mieszkał w ogrodzie. Tamten psiak odszedł w wieku 14 lat.

Decyzję podejmie ala123, ale chyba trzeba będzie dać Bojce szansę. Byle tylko ludzie poradzili sobie z nią, żeby im nie zwiała itd.

zapowiada sie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...