Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

16 godzin temu, ala123 napisał:

Gdyby ktoś zechciał wesprzeć mnie jeszcze jakimś bazarkiem, będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Ja zrobię po niedzieli, ale mam niewiele fantów jeszcze nie wystawianych :(  Czy wystawić też rzeczy z Twojego ostatniego bazarku, które nie zostały kupione ?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

Ja zrobię po niedzieli, ale mam niewiele fantów jeszcze nie wystawianych :(  Czy wystawić też rzeczy z Twojego ostatniego bazarku, które nie zostały kupione ?

Dziękuję bardzo :) Możesz wystawić te fanty, oczywiście. 

Mam jeszcze dużo fantów od Cassi_, część oddałam Dorze1020. Jeżeli chcesz, to zrobię zdjęcia, pomierzę i tez mogłabyś je wystawić. Ja też przymierzam się wprawdzie do bazarku, ale fantów wystarczy i dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety bazarkiem  nie wspomogę. Ani pieniędzmi :(
Mogę jedynie dalej ogłaszać Daszeńkę i rudego kocurka.

A Bibi i Fobia mają ogłoszenia? Bo kiedyś zrobiłam im i olx mi usunął, bo znalazł podobne... :(

Bibi ma, Fobii jeszcze nie ogłaszam, bo ona nadal mało adopcyjna ...

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Daszę stale ogłaszam. Podmieniam jej zdjęcie główne, podmieniałam też najpierw rejon Warszawy, a teraz znowu dałam na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/spokojna-mala-i-kochana-sunia-CID103-IDiqqyN.html

Rudzielec: https://www.olx.pl/oferta/sliczny-mlody-krol-lew-szuka-pilnie-domku-CID103-IDmbooq.html

Grafita i Malwinkę już ściągnęłam.

Może ktoś mógłby wykupić odświeżanie Daszce i rudzielcowi?



 

Tysko, dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia :) Grafit ma już dom w Krakowie, kotka Malwinka również dzisiaj pojechała do Lublina. Trzymajmy kciuki !!!!

Dasza ma ogłoszenia na Lublin ( ostatnio była na Kraków, ale bez odzewu), suczka Malwina, która po nieudanej adopcji trafiła do hoteliku pod Krakowem ma ogłoszenia na Kraków. Ostatni Rudzielec, ten wystraszony też w niedzielę jedzie do domu do Wyszkowa. W poniedziałek od wetki z Izbicy przyjeżdża do domu w Zamościu niewielka gabarytowo, ok. 2 - 3 letnia biało-czarna koteczka ( jedna ze stada, które sterylizowałam na koszt Fundacji Szare, bure i łaciate; trzy wróciły do domu - zawożę im karmę; jedna malutka nie żyje...)

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

My - dogomaniacy - bierzemy sobie kolejnego psiaka pod opiekę ale bazarek będzie nadal wspólny i na Twoje długi, także będziemy wspomagać i od mojej mamy wysyłam znowu do lecznicy

Cytat

poszło 100zł

Dziękuję :) :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ala123 napisał:

Tysko, dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia :) Grafit ma już dom w Krakowie, kotka Malwinka również dzisiaj pojechała do Lublina. Trzymajmy kciuki !!!!

Dasza ma ogłoszenia na Lublin ( ostatnio była na Kraków, ale bez odzewu), suczka Malwina, która po nieudanej adopcji trafiła do hoteliku pod Krakowem ma ogłoszenia na Kraków. Ostatni Rudzielec, ten wystraszony też w niedzielę jedzie do domu do Wyszkowa. W poniedziałek od wetki z Izbicy przyjeżdża do domu w Zamościu niewielka gabarytowo, ok. 2 - 3 letnia biało-czarna koteczka ( jedna ze stada, które sterylizowałam na koszt Fundacji Szare, bure i łaciate; trzy wróciły do domu - zawożę im karmę; jedna malutka nie żyje...)

 

Dobrze rozumiem? TEN Rudzielec? :): https://www.olx.pl/oferta/sliczny-mlody-krol-lew-szuka-pilnie-domku-CID103-IDmbooq.html

A ta biało-czarna koteczka jedzie do domu, w sensie do DS? :)

PS: W takim razie podmieniam Daszę na inne miasto. Może Łódź?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ala123 napisał:

Bibi ma, Fobii jeszcze nie ogłaszam, bo ona nadal mało adopcyjna ...

 

W takim razie Bibi mogę też ogłosić, na inne miasto, ale potrzebne są nowe zdjęcia by się nie powielało i by olx nie wyrzucił.

Fobię może jednak ogłosić mimo wszystko?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Dziękuję bardzo :) Możesz wystawić te fanty, oczywiście. 

Mam jeszcze dużo fantów od Cassi_, część oddałam Dorze1020. Jeżeli chcesz, to zrobię zdjęcia, pomierzę i tez mogłabyś je wystawić. Ja też przymierzam się wprawdzie do bazarku, ale fantów wystarczy i dla mnie.

To już jak uważasz. Jeśli to coś ułatwi, że ja wystawię a nie TY to tak może być :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

W takim razie Bibi mogę też ogłosić, na inne miasto, ale potrzebne są nowe zdjęcia by się nie powielało i by olx nie wyrzucił.

Fobię może jednak ogłosić mimo wszystko?

Fobię i Bibi ogłasza moja znajoma na Śląsk zdaje się (mam telefony z tamtego regionu) i one mają też wydarzenie na FB.

Myślę, że trzeba ogłaszać zarówno Fobię jak i Zorkę (matkę Fobii i Bibi), nie ma innego wyjścia. A nuż trafi się ktoś z doświadczeniem, kto sobie poradzi... Nie wiem czy dam radę coś z nich jeszcze wykrzesać... Jak nam coś wybędzie z domu to mam zamiar przenieść Zorkę i Fobię... na razie niestety nie dam rady.

Jak spłacę zadłużone psiaki (niewiele m już zostało) to moje bazarki będą na psiaki ali.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Aldrumka napisał:

chodziło mi o to, że jak juz ala123 sfotografuje i pomierzy to nie wiem czy samo wystawienie i prowadzenie bazarku jest odpowiednia pomocą

wiem, ja po prostu lubię robić bazarku ale mierzenie ciuszków i fotografowanie jest dla mnie najmniej fajne:( a jeszcze z 60 ciuszków mnie czeka do "obfocenia"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2017 o 17:22, Tyś(ka) napisał:

Dobrze rozumiem? TEN Rudzielec? :): https://www.olx.pl/oferta/sliczny-mlody-krol-lew-szuka-pilnie-domku-CID103-IDmbooq.html

A ta biało-czarna koteczka jedzie do domu, w sensie do DS? :)

PS: W takim razie podmieniam Daszę na inne miasto. Może Łódź?

Tak, o tego Rudego chodzi. Miał pojechać w niedzielę,ale okazało się,że transport będzie dopiero w piątek. Kotka czarno-biała ma ds w Zamościu, od jutra  prawdopodobnie.

Jeżeli chodzi o ogłoszenia Daszy, to aktualnie zmieniłam na Lublin. Ty może zrób na Warszawę?

Skoro Murka mówi,żeby ogłaszać też Fobię i Zorkę, to je ogłaszajmy. Napisz tylko, na jakie miasta Ty zrobisz ogłoszenia,żebyśmy się nie powieliły.

 

Link to comment
Share on other sites

Aldrumko, chętnie zrobię zdjęcia fantów i wyślę Ci , będę wdzięczna za pomoc. Tak, jak pisałam ja też przymierzam się do bazarku, ale ciągle coś staje na przeszkodzie. W dodatku rozpadł mi się aparat, usiłuję opanować inny ze średnim skutkiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cytat
CAŁOŚĆ DŁUGU w Royal Vet,  bez kosztów RUDEGO, który jeszcze nie został podsumowany, wynosi 3634 zł
Dotychczasowe wpłaty: 660zł Gmina Radecznica
                                     250zł ze zbiórki zorganizowanej przez lokalne Stowarzyszenie "Stąd Jesteśmy"
                                     200zł wpłaty poprzez FB na konto Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt
w sumie wpłaty:           1110zł
 
3634zł - 1110zł = 2524zł pozostaje do zapłaty

Wpłaciłam 100zł:    2524zł-100zł (15.05.2017)= 2424zł

paragon1505.jpg.e50eef08c3c352c67a19ce5fe691c0e3.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ala123 napisał:

Tak, o tego Rudego chodzi. Miał pojechać w niedzielę,ale okazało się,że transport będzie dopiero w piątek. Kotka czarno-biała ma ds w Zamościu, od jutra  prawdopodobnie.

Jeżeli chodzi o ogłoszenia Daszy, to aktualnie zmieniłam na Lublin. Ty może zrób na Warszawę?

Skoro Murka mówi,żeby ogłaszać też Fobię i Zorkę, to je ogłaszajmy. Napisz tylko, na jakie miasta Ty zrobisz ogłoszenia,żebyśmy się nie powieliły.

 

To wspaniała wiadomość! Trzymam kciuki za aklimatyzację. Ogłoszenie jednak ściągnę, jak już będzie u siebie. Tak profilaktycznie, by nie zapeszyć...

W takim razie znowu ogłoszę Daszę na Warszawę - choć tam u mnie wisi od początku.

Mogę ogłaszać Fobię i Zorkę na Warszawę, chyba że inne miasta też wchodzą w grę :). Tylko potrzebuję innych zdjęć od tych, które są, by olx nie usunął.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To wspaniała wiadomość! Trzymam kciuki za aklimatyzację. Ogłoszenie jednak ściągnę, jak już będzie u siebie. Tak profilaktycznie, by nie zapeszyć...

W takim razie znowu ogłoszę Daszę na Warszawę - choć tam u mnie wisi od początku.

Mogę ogłaszać Fobię i Zorkę na Warszawę, chyba że inne miasta też wchodzą w grę :). Tylko potrzebuję innych zdjęć od tych, które są, by olx nie usunął.

Dziękuję za pomoc. Tysko, możesz wziąć zdjęcia z 94 i 95 strony tego wątku, ja ich nie wykorzystywałam do tej pory, no i są aktualne

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2017 o 10:20, Olena84 napisał:

poszło 100zł

Dziękuję bardzo :) :) Pieniądze są już na koncie wetki.

250zł -100zł wpłata Oleny84 i Jej Mamy =150zł pozostaje do spłaty

Niestety doszły kolejne koszty - 144zł : za rtg postrzelonego kota Hermana z Radecznicy, który przebywa w szpitaliku w Izbicy, a tam nie mają aparatu i za leczenie kolejnych 2 kotów z rodziny patologicznej. Przepraszam, ale nie mogę przejść obojętnie obok potrzebującego pomocy zwierzęcia.

No i jest kolejny pies, tym razem zostawiony w szczerym polu przez dwóch niezidentyfikowanych ludzi. Kilka dni trwało,zanim wystraszony psina pozwolił do siebie podejść. Od 16 maja przebywa w szpitalu w Royal Vecie; oczywiście babeszjoza, wyniki bardzo złe, pies wychudzony i słaby. Miejmy nadzieję,że wyjdzie z tego.

20170517_181039.jpg.231effefb32ca2feb434b5b9e71a6dab.jpg

20170518_093548.jpg.3dfd74ee609c19e05acf5edae92ed138.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...