Jump to content
Dogomania

EAGLE PACK Holistic Select Puppy Large & Giant Formula with Oatmeal


moli1111

Recommended Posts

Jak je i mu smakuje, i fajnie po tym wygląda i się zachowuje to ok. Trzeba tylko pamiętać, że jedna karma przez całe psie życie nie jest uniwersalnym rozwiązaniem. Sukces tkwi w różnorodności psiej diety.

Na mój gust szkoda tylko, że w tej karmie sporo jest zbędnych wypełniaczy jak np. pulpa buraczana, która w przypadku tej karmy jest jednym z głównych składników a nie jak zazwyczaj pewnym dodatkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Karmię psiaka Eagle Pack (ale small&medium breed - puppy formula, bo mam cairn terriera) właściwie od początku, karmę polecił mi hodowca, więc wiem, że to dobra firma, skoro hodowczyni (swoją drogą wspaniała osobba) podaje ją swoim psom. Mój pies rośnie zdrowo i je ze smakiem. Żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Oj to niefajnie. Słyszałem, że mieli jakieś problemy z transportem puszek (chcieli poszerzyć ofertę) - zatrzymali im kontenery bo puszki nie były oklejone polskimi informacjami o składzie.

Miejmy nadzieję, że znajdzie się szybko nowy dystrybutor tak jak to było niedawno w przypadku Royal Canin lub Hills (nie pamiętam dokładnie).

Link to comment
Share on other sites

W przyrodzie nic nie ginie :) jest już nowy dystrybutor Eagle Pack na Polskę, tym razem jest to jakaś firma z Warszawy (to miło) - to info mam od przedstawiciela Petfoodworlds (dawnego dystrybutora) na Warszawę. Podobno na początku września ma się pojawić nowa oficjalna strona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='ktrebor']W przyrodzie nic nie ginie :) jest już nowy dystrybutor Eagle Pack na Polskę (...) Podobno na początku września ma się pojawić nowa oficjalna strona.[/quote]

Jest niemal początek listopada, a karmy nie mogę nigdzie dostać :shake:
Pojawił sie nowy dystrybutor? Możecie mi podać jakieś namiary na niego?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...