Jump to content
Dogomania

Znaleziony piękny młody ONEK


dreag

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Cezar a teraz Aksel pewnie zapomniał już o poprzednim życiu. teraz jest panem wielkiej posesji, której strzeże jak oka w głowie. Jest bardzo czujny, jak wybiega z domu krzyczy już "na wszelki wypadek" :). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Uwielbia się bawić. Jest bardzo mądym i karnym psem. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Już po kastracji i szczepieniach. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]A to zdjęcia króla włości[/FONT][/COLOR]:loveu:.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10401872_656391554436919_1544506980737766243_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10152384_656391614436913_7053576865998987328_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pamiętacie znalezionego przez mnie prawie 2 lata temu Cezara vel Aksela? No to znowu szuka domu. Ludzie wyjeżdżają na stałe do Anglii i niestety pies nie jedzie z nimi... Już nie mam siły... na to wszystko...

Czekam na zdjęcia i opis, żeby zacząć mu szukać nowej przystani, tak mi go szkoda, jest jak mówia wyjątkowy. Tylko co z tego???? Biedny pies. Szlag!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak można to zrobić własnemu psu?...po tak długim czasie potraktować go jak...i nawet nie znaleźć mu nowego, dobrego domu???......Dreag, dlaczego to znowu Twoje zmartwienie? Tak napisane było w umowie, że tylko Ty mozesz szukać nowego miejsca, gdy obecni nie bedą go chcieli?

Link to comment
Share on other sites

Oni zadzwonili przedstawić sytuację i bardzo prosili o pomoc w szukaniu, też szukają po znajomych. Nie żadali bynajmniej, jak to niektórzy. Mają też kota, który się przybłakał i którego Aksel zaakceptował do tego stopnia, że śpią razem w legowisku. Kota chyba weźmie koleżanka.

Wiecie, oni są bardzo dobrym domem i szkoda, że nie na całe życie. Uwielbiaja go, a mimo to... TEGO nie mogę zrozumieć!!! Nie potrafię nad tym przejść obojętnie...

Jadą do Anglii do córki, która jest w ciąży i tam zostaną już na stałe z jeszcze 2 synami. Zapytałam, dlaczego Aksel nie może jechać z nimi. Będa mieszkać w typowem angielskim domku z cegły , a tam bardzo małe podwórka i dla Asela nie ma miejsca. Mając hektary teraz będzie się męczył. Ja bym nie potrafiła się rozstać. Przecież wiele dużych psów mieszka w małych mieszkaniach, może i by się na początku męczył, ale ... Zresztą, co tu gadać, każdy wie. Tak bardzo żal mi go.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...