Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Byłam u Dieselka wczoraj, wyraźnie jest lepiej po pierwszej serii antybiotyki pgronkowcowi, jeszcze raz dostanie :) i zobaczymy, ma dobry humor, nie przekrzywia już tak bardzo główki ( na stronę chorą) , nie ma na skorze żadnych zmian ( też były związane z gronkowcem), wygłaskaam go,poprzytyuałam, wzięłam na spacer. Jak przyjechałam to akurat była jego pora chodzenia luzem po dużym ogrodzie, p.Iza wypuszcza psy partiami, żeby nie było spięc, Diesel bardzo ładnie dogaduje się z psami domowymi, niektórymi hotelikowymi, ze wszystkimi suniami :) . Myślałam, że wezmę go na rinoskopię w przyszłym tygodniu, ale nie mogę wziąc wolnego z pracy, pojedziemy po 1 lipca.

Link to comment
Share on other sites

przesyłka z kropelkami p.kleszczowymi dla Dieselka w drodze, może jutro dojdzie :loveu:
[COLOR=#000000] [QUOTE]Myślałam, że wezmę go na rinoskopię w przyszłym tygodniu, ale nie mogę wziąc wolnego z pracy, pojedziemy po 1 lipca.[/COLOR][/QUOTE]
Beatko, 3 lub 4 lipca najprawdopodobniej mogłabym pomóc w transporcie (mogłabym też sama zabrać go na badanie ale on mnie jeszcze nie poznał więc nie wiem czy byłby zadowolony , że obca osoba go gdzieś wywozi:shake: mam nadzieję,że niebawem go poznam)
cieszę się, że Dieselek czuje się lepiej po antybiotykach :loveu:

w przyszły piątek moja sunia ma zabieg na łapce i generalny przegląd , trzymajcie kciuki:roll:

acha, znacie może jakieś tanie miejsce na 3 tygodnie dla psiaka? starsza sąsiadka na początku sierpnia jedzie do sanatorium , sunia jest grzeczna i łagodna ok 12 kg:lol:
dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dorcia, właśnie po pomoc w transporcie miałam do Ciebie dzwonić; on jest uciążliwy dla 1 osoby;bo cały czas podtyka kierowcy łeb do głaskania; no i jęczy Trzymam kciuki za Dorcia
Antybiotyki i probiotyki kupione na 2 tygodnie, 89zl;wstawię wydruk z płacenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']na jakiej trasie szukacie transport?[/QUOTE]

Trzeba zawieść Diesla do veta na badania nosa do Grojec a , raczej szukałam drugiej osoby do zajęcia się psem; bo on bardzo przeszkadza kierowcy. Hotelik jest przypadkiem na trasie Warszawa-Grojec; wiec dobrze się składa. Dzieki Doda za troskę; jak zwykle , gdy chodzi o nasze biedy

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Skarpecie im. Talcott za wsparcie Diesla -przyszlo aż120zł , coraz jaśniej widzę finanse na zrobienie badań noska :) . CZy mam gdzies wkleić informację o otrzymanej pomocy? ( oprocz postu rozliczeniowego)
Jest tez stała od agusiazet za lipiec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Bardzo dziękuję Skarpecie im. Talcott za wsparcie Diesla -przyszlo aż120zł , coraz jaśniej widzę finanse na zrobienie badań noska :) . CZy mam gdzies wkleić informację o otrzymanej pomocy? ( oprocz postu rozliczeniowego)
Jest tez stała od agusiazet za lipiec :)[/QUOTE]
tak bardzo proszę o informację na wątku skarpety:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika%21/page120[/url]

dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dorcia kupiła i wysłala do Dieselka spot-on na kleszcze, wielkie dzięki, ja będe u niego w pn, przekażę relację.

Niestety, znikają deklaracje spoza dogo :(, zamiast 315zł jest teraz 285zł, a od kolejnego miesiąca - 255zł, szukamy deklaracji!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Dorcia kupiła i wysłala do Dieselka spot-on na kleszcze, wielkie dzięki, ja będe u niego w pn, przekażę relację.

Niestety, znikają deklaracje spoza dogo :(, zamiast 315zł jest teraz 285zł, a od kolejnego miesiąca - 255zł, szukamy deklaracji!!!!!!![/QUOTE]
ale ludzie deklarujący nie mają świadomości, że deklaracja stała do zobowiązanie długoterminowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ale ludzie deklarujący nie mają świadomości, że deklaracja stała do zobowiązanie długoterminowe?[/QUOTE tez się dziwię, może myśleli, że on tylko miesiąc pozyje a tu kinder-niespodzianka:-)
Lara, we wtorek podam nr konta; jak będę przy normalnym komputerze, teraz komórki i szału dostaje, bo zmienia mi wyrazy a i literki na klawiaturę chyba na palec niemowlaka, ja nie trafiam w potrzebne miejsca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...