Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

w sobotę byliśmy w Raszynie na bicomie, znowu jest grzybek w nosie, dr Mirkowski mówi, że to po antybiotykach. Za wizytę 70zł.

Oczko prawie zagojone. Zamówione kolejne lekarstwa ( neoplasmoxan, jak tarantuli), bo tamte zakupione na ukończeniu.

 

Dziś zły tel-Dieselek nie chce jeść, przewraca się, ma podjechać doktor Sikorski i zobaczyć co się dzieje.

Trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Jest bardzo źle. Nowotwór odrasta na podniebienie, są nadżerki, język przegryziony. Nie ma powiększonych węzłów chłonnych.

Rano byłdr Sikorski, zbadał,dał sterydy, pbólowe, pzapalne. Może nowotwór się obkurczy. Jedziemy na rtg głowy, usg narządów, sprawdzić czy nie ma przerzutów.

Lekarz zapłacony, 180zł

Dt zapłacona I rata, 150zł.

W sobote byliśmy na bicomie, bo jeszcze wrócił grzyb w nosie. Teraz to już najmnie3jszy problem. Koszt zabiegu 70zł.

Link to comment
Share on other sites

Już po usg. W sumie nic niepokojącego, wszystko w normie oprócz powiększonego pęcherza ( nie opróznia go do końca, trzeba będzie dociskać, żeby wszystko wysiusiał).

Nie było rtg, bo lekarze chcieli pod narkozą, a na to się nie chciałam zgodzić.

Po podaniu lekarstw jest poprawa, ból pewnie minął, bo pięknie zjadł kolację. Nie wiadomo dlaczego prostuje tylnią nogę przy chodzeniu i lezeniu i przez to się potykał.

Koszt usg 120zł. Jutro powklejam opisy i zaległe zdjęcie sprayu do psikania rany .

Link to comment
Share on other sites

Są wplaty z pomagam. Teraz 258zł ( po odjęciu prowizji pomagam 7,5%)

W sumie na minusie u Diesla 383,26.

 

 

Zaraz będzie więcej, bo zamówione są lekarstwa za ponad 300zł. Dziś Dr Sikorski mówi, że skoro nie ma przerzutów i guz znacząco się nie powiększył !!!! ( troszkę niepotrzebny był taki alarm, myślałam, że guz strasznie urósł) to trzeba jeszcze zawalczyć. Dziś i wczoraj wieczorem jedzenie pochłonięte, Dieselek chodzi ładnie, jak przed kryzysem. Na noc dostał tramal.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎27 o 19:32, Olena84 napisał:

Będzie dobrze, Dieselek jest silny!

jest nieźle po lekarstwach. Chodzi cały czas, je gotowane lub miękkie rozrzedzone, żeby nie urazić pyszczka.

 

wpłaty październikowe -28.09- Magda S-20zl, ariete-25zl 1.10-Ala K-70zL, dorcia-50zL, muszę wszystko pouzupełniać, tylko czasu brakuje bo bazarek robie

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, agat21 napisał:

Poszła moja stała dla Dieselka, nieco większa niż zwykle.

bardzo dziękuję.

Jestem u Dieselka co pare dni,jak czas pozwala. Byłam wczoraj, akurat trafiłam na kolację, wciąl miękkie podlane rosołkiem z korpusów kaczych :). Program odwiedzin: głaskanie i przytulanie. Tego Diesel potrzebuje najwięcej, tuli się do każdego gościa.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaką karencję mają lekarstwa, ale mam opakowanie kapsułek Capsomasol, ale teraz we wrześniu minęła data ważności, nie zdążyłam podać tego preparatu mojej nowotworowej suni. Spytajcie lekarza czy można jeszcze podać psiakowi, to podobno bardzo dobry środek, mogłabym jutro wysłać.

Tu info o preparacie http://capsomasol.pl/capsomasol/

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Nie wiem jaką karencję mają lekarstwa, ale mam opakowanie kapsułek Capsomasol, ale teraz we wrześniu minęła data ważności, nie zdążyłam podać tego preparatu mojej nowotworowej suni. Spytajcie lekarza czy można jeszcze podać psiakowi, to podobno bardzo dobry środek, mogłabym jutro wysłać.

Tu info o preparacie http://capsomasol.pl/capsomasol/

dzięki, trzeba poczekać do poniedziałku, bo lekarz na urlopie. Poczytałam, brzmi swietnie. On już matakie dwa lekarstwa wstrzymujące rozwój komórek- neoplasmoxan i jad tarantuli.

Link to comment
Share on other sites

WPŁATY PAŹDZIERNIKOWE

+20zł-stała od Magda S-28.09

+25zł-stała od ariete-28.09

+70zł-stała od Ala K-1.10

+30+20zł-stałą z nadwyżką od dorci-1.10(wpisuję 20zł na leczenie)

+30+20zł-stała z nadwyżka od agat=3.10 (wpisuję 20zł na leczenie)

+5zl-milagros-5.10.18

+50zł-stała od Basi K -5.10.18

+50zl-stała od Małgosi B -12.10

+10zl-stala od asiunia-15.10

+10zł-stała od mdk+bonisuk-20.10.1818 

+20zł-jolusia-29.10.

320zł razem wpłaty na dt+40zł na leczenie

WYPŁATY

-250zł-I rata za dt -15.10

-150zł-IIrata za dt - 31.10.18

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2018 o 14:29, jaguska napisał:

Nie wiem jaką karencję mają lekarstwa, ale mam opakowanie kapsułek Capsomasol, ale teraz we wrześniu minęła data ważności, nie zdążyłam podać tego preparatu mojej nowotworowej suni. Spytajcie lekarza czy można jeszcze podać psiakowi, to podobno bardzo dobry środek, mogłabym jutro wysłać.

Tu info o preparacie http://capsomasol.pl/capsomasol/

jaguska, bardzo dziękują, przyda się.Wysyłam na pw adres

Link to comment
Share on other sites

wpłata stałej od Małgosi B :)

a wydatki:

-25zł-dopłata do poprzednich lekarstw

-325zł-nowa porcja neoplasmoxan, jad z tarantuli (od 15.10), porcja na 20dni

-250zł-I rata za dt

-43,36zł- tramal na 30 dni (od 15.10)

U Diesla na plusie 103zl

 

U Diesla bez zmian. Chodzi, je, przytula się. Buźkę ciągle ma różową od smarowania balsamem z kasztanowca. Chcecie takie zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...