Jump to content
Dogomania

ZNOWU MORD!!!!.Zaszlachtowane kilku tygodniowe szczeniaki.Kara 300 zł.Horror????


gamoń

Recommended Posts

[B]W dzisiejszym fakcie makabryczny artykuł i szokujące zdjęcia pociętych ciał szczeniaczków.:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( [/B]
Andrzej B z Torunia zaszlachtował nożem 4 kilku tygodniowe psiaki i wyrzucił ich zwłoki w worku na śmieci.Czyn swój tłumaczył tym ,że za oddanie psów do schroniska musiałby zapłacic .Nie miał kasy to je [COLOR=red][B][SIZE=4]zarżnąłem- odpowiadał beznamiętnie na postawione pytanie[/SIZE].[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]Zwyrodnialec został ukarany grzywną 300 zł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
Nie wiem jak nagłosnić sprawę aby ten bandzior otrzymał surowszą karę i zrozumiał swój bandycki ,morderczy występek.
Ktoś umie wkleić tu artykuł z dzisiejszego faktu.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=purple]W netowym wydaniu Faktu nie znalazłam, ale znałazłam w Dzienniku [/COLOR]
[COLOR=purple]i wklejam[/COLOR]

[B][COLOR=#4d4d4d]Bał się, że zapłaci za schronisko[/COLOR][/B]
[LEFT]2007-06-18 19:48[COLOR=#99999] Aktualizacja: 2007-06-19 01:01 [URL="javascript:win('http://www.dziennik.pl/Load.aspx?TabId=198&Action=LoadF&lsnf=AS03-0006&photoId=386779&ArticleId=49133','', '710px', '602px', 0)"][IMG]http://www.dziennik.pl/LE.aspx?lsnf=f&miniature=2&width=150&f=386779[/IMG][/URL][/COLOR][/LEFT]
Zarżnął cztery szczeniaczki
[B]Andrzej B. z Torunia zarżnął nożem cztery małe psiaki. Tylko dlatego, że bał się, iż za oddanie ich do schroniska będzie musiał zapłacić.[/B]

Jedna z toruńskich dzielnic. Mieszkaniec bloku wynosi śmieci. Przez chwilę przygląda się leżącemu obok pojemnika foliowemu workowi. Nie może uwierzyć własnym oczom. W worku leżą pocięte nożem ciała szczeniaczków. Malutkie, mogły mieć najwyżej kilka tygodni - donosi "Fakt".
[IMG]http://www.dziennik.pl/LE.aspx?lsnf=f&f=386788&fc=386789,386788,386787,386786,386785,386790,[/IMG]Policja szybko dotarła do Andrzeja B. Jego suczka niedawno miała szczeniaki. Mężczyzna nie wyglądał na specjalnie przejętego bestialskim czynem, którego się dopuścił. "Myślałem, że za oddanie psów do schroniska się płaci. No to je zarżnąłem" - opowiada beznamiętnie. A przecież oddanie zwierząt do schroniska jest całkowicie bezpłatne.
Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 300 zł, musi też przepracować społecznie kilkadziesiąt godzin. Sądowi chyba zabrakło wyobraźni. Za to, czego się dopuścił, to żadna kara - pisze "Fakt".

:-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Prosze o info kiedy zapadł wyrok? w jakim sądzie; czy wyrok już się uprawomocnił? jesli jeszcze nie to podejmuje się złożyć apelacje i wystapić jako oskarzyciel w tej sprawie; [B]proszę o pilny kontakt osoby, które mają bardziej konkretne informacje![/B]
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Emir ja założyłam ten wątek ale nic ponadto co było w gazecie nie wiem.
Nie mam zielonego pojęcia jak sie za to zabrać dlatego zwróciłam się do Ciebie o pomoc i do innych dogomaniaków.Mysle ze o ile otrzymał grzywne i skierowanono go do pracy społecznej na kilka godzin to mysle ,ze ten wyrok wydał sąd.
Zresztą autor artykułu napisał w zdaniu cytuję .-sądowi chyba zabrakło wyobraźni.Za to czego sie dopuścił to żadna kara.
Dane bandyty z Torunia to:Andrzej B.(41 lat) .Mieszka najprawdopodobniej w bloku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Jak długo takie kreatury będą bezkarne.? Co za kara ? Mam nadzieje ,że Emir uda sie zmienic wyrok sądu .Dosyć już bezdusznosci sedziów !
Dogo swoją drogą może podjąć jakąś akcje przeciw wyrokowi.Czekamy na
informacje czy mozemy cos pomóc .[/quote]
Jeśli wyrok zapadł i się uprawomocnił, a nikt do czasu uprawomocnienia nie zlożył apelacji - to na drodze sądowej nic nie możemy zrobić; ponieważ w polskim prawie nikt 2 razy nie może byc skazany za to samo przestępstwo!
Można oczywiście nagłasniać sprawę w mediach - ale nawet głupi sędzia i bez krztyny wyobraźni i sumienia - jest niezawisły!!
Konieczna jest zmiana ustawy ale teraz " nasza góra" ma w d.. tragedie zwierząt! Tam trwa walka na śmierć i życie o stołki .
I tak jak pisał Sienkiewicz - Polska to postaw sukna i każdy szarpie, by jak największy kawał urwać dla siebie!!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Prosze o info kiedy zapadł wyrok? w jakim sądzie; czy wyrok już się uprawomocnił? jesli jeszcze nie to podejmuje się złożyć apelacje i wystapić jako oskarzyciel w tej sprawie; [B]proszę o pilny kontakt osoby, które mają bardziej konkretne informacje![/B]
EMIR[/quote]


Proszę Pani! może najpierw mi Pani wyjaśni, gdzie jest Lord, którego zabrałem swego czasu ze schroniska w Dzierżoniowie!
a nie uderza tu Pani w takie struny, że strach się prawie Pani bać, bo tyle Pani może
może najpierw proste czynności, czyli nie ukrywanie adresu psa przed osobą, która na własne nazwisko zabrała go i oddała Pani / już zwolnionej / wolontariuszce- do dziś nie mam umowy przekazania psa / mija kilka miesięcy /
[B]Pani arogancja jest porażająca, proszę pamiętać, że każda gwiazda kiedyś blaknie a szacunek należy się każdej osobie pomagającej zwierzętom ![/B] [B]Rzucanie słuchawką i pohukiwania to maniery nastolatków, a Pani, jak sądzę uważa się za profesjonalistkę...


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pies?']Proszę Pani! może najpierw mi Pani wyjaśni, gdzie jest Lord, którego zabrałem swego czasu ze schroniska w Dzierżoniowie!
a nie uderza tu Pani w takie struny, że strach się prawie Pani bać, bo tyle Pani może
może najpierw proste czynności, czyli nie ukrywanie adresu psa przed osobą, która na własne nazwisko zabrała go i oddała Pani / już zwolnionej / wolontariuszce- do dziś nie mam umowy przekazania psa / mija kilka miesięcy /
[B]Pani arogancja jest porażająca, proszę pamiętać, że każda gwiazda kiedyś blaknie a szacunek należy się każdej osobie pomagającej zwierzętom ![/B] [B]Rzucanie słuchawką i pohukiwania to maniery nastolatków, a Pani, jak sądzę uważa się za profesjonalistkę...[/B]


[/quote]

Szanowny Panie /Pani .Prosze swoje uwagi zgłaszać do osoby tylko na pw. a nie zaśmiecać wątku .
Zauważyłam ,ze lubi Pan podgrzewac atmosfere w czasie chłodniejszych dni.
Dziękuje
Beata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...