Jump to content
Dogomania

"Hodowla" MOGADOR - uważajcie!


Recommended Posts

[quote name='Gniewka']Witam wszystkich użytkowników.
Mam pytanie-znacie może jakieś sprawdzone hodowle mopsików. Niestety ostatnio miałam przyjemność zetknąć się z tą pseudohodowlą o której pisała GinewraVance i prawie kupiłam mopsika. Żal mi psiaka, ale nie chcę ryzykować, że potem będzie miał kłopoty zdrowotne. Wiecie coś może na temat hodowli "Bienemaja" lub "Gen te Mire" lub ktoś poleca jakieś inne?[/QUOTE]
Nie wiem, jak daleko możesz dojechać po pieska, w okolicy Siedlec, mogę polecić hodowlę znajomych [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Virgo Almondga, mają chyba jeszcze jakieś szczeniaki. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

nie oszukujmy się mopsów do adopcji jest mało, szczeniaków brak, bo kto się pozbywa rasowego szczeniaczka? jak już to sprzedaje :angryy:

znajdź dobrą hodowlę zarejestrowaną w ZKwP, prześwietl ją od stóp do głów, na necie zobacz czy nie ma złych opinii o tej hodowli, najlepiej taką prowadzona przez długoletnich miłośników, którzy nie wydadzą szczeniaka pierwszemu lepszemu kto się zgłosi i zapyta o cenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gniewka']No właśnie z tego co przeglądałam to ogólnie mało ogłoszeń dotyczących adopcji mopsów. Właśnie szperam po necie w poszukiwaniu informacji o paru hodowlach.[/QUOTE]
Mało ogłoszeń tak ogólnie. Ale jak wejdziesz w te linki to jest więcej. Albo szukaj na Fb momentu gdy rozbijają pseudo z mopsami oraz innymi małymi psami i szukają dla nich DT

Link to comment
Share on other sites

tylko przy rozbijaniu pseudo trzeba się liczyć z kosztami weta równymi z kosztami zakupu psa z rodowodem oraz z mnóstwem czasu poświęconym na weterynarza, socjalizację i naukę życia w domu.
ja nie zniechęcam, oczywiście jakby się zdarzyła możliwość adopcji to bierz! ale to może potrwać...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam kupiłem z tej pseudohodowli mopsa 3 tygodnie temu suczkę kupiłem w czwartek a w niedzielę musiałem uśpić wady genetyczne. Piesek był głodzony przez hodowce w celu ukrycja wady ( pies po podaniu pokarmu dziwnie się zachowywał dostawał napadów padaczki jak twierdzi lekarz zatruwał się amoniakiem z wątroby) po ostatnim ataku suczka oślepła musiałem uśpić. Hodowczyni była informowana od samego początku o tym że z pieskiem jest coś nie tak na drugi dzień po zakupie. Ja twierdzi właścicielka wylęgarni hodowca nie odpowiada za wady genetyczne i nie odda kaski za pieska. To co przeżyły moje dzieci i żona to horror i to ja im go zafundowałem nie sprawdzając tej hodowli. Ale nie odpuszczę pozwę to Panią do Sądu nie chodzi mi o pieniądze tylko o ten fakt jak ona jest tak beszczelna i robi takie żeczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...